Viktor Taransky je režisér, scenárista a producent, kterého v poslední době pronásleduje pořádná smůla. Jeho poslední film byl propadák, teď mu utekla hvězda jeho nového filmu, rozmazlená Nicola. Viktor rozmary herců nesnáší, proto by se bez ní klidně obešel, jenže studio se obává pomsty herečky, a tak raději zruší smlouvu jemu. Zatímco si Viktor vyklízí kancelář, nabízí mu neznámý muž možnost využít "umělé herce". Zničený režisér mu nevěnuje velkou pozornost. Po několika měsících je mu doručen od neznámého balíček s harddiskem a speciálním programem, v němž počítačem simulovaní herci vypadají jako skuteční. Viktor si vybere simulaci číslo jedna, étericky krásnou Simone, kterou obsadí do hlavní role a natočí s ní film za své peníze. A pak se stane něco nečekaného, z jeho nového snímku je obrovský divácký hit a z neznámé herečky superhvězda... (oficiální text distributora)

GilmyHagrid

Lehce dojemný surrealistický příběh zhrzeného muže chyceného ve vlastní hlavě. Rozhodně zajímavý námět a skvělé zpracování. Jen se mi až tak nezamlouvá ten konec, ale co s tím. Všechno ostatní za 1. ()

Santerus odpad!

Smutné, ako hlboko môže herec klesnúť. Opakovane som sa utvrdzoval, či v popise filmu nie je chyba, a či táto patlanina nebola stvorená niekedy v sedemdesiatych rokoch. Nič, ale absolútne nič. Zmes nelogických a hlúpych situácií, ktoré s komédiou nemajú nič spoločné... ak, tak s tragikomédiou. Nepochopil som, prečo sa Al Pacino po celý čas pohybuje ako cvičená, mierne podnapitá opička s dementným výrazom v tvári (miestami mi pripomína bláznivú repliku profesora z ReplyKate, opakujúcu dokola slovo "Penis"... tam to ale vtipné bolo!), úplne od veci bolo teatrálne vyhadzovanie harddisku do mora, ako inak zachytené priemyselnou kamerou, aby bolo o čom hrať ďalej, následne stratený harddisk so zamknutej debny, ktorý zrejme zožrali žraloky. Absurdný bol aj šok neúspešného režiséra, ktorý prerušil rande so sexy kaskadérkou pre podozrenie, že ona chce byť cez neho len bližšie k nepolapiteľnej hereckej hviezde Simone (nuž z akých než zištných dôvodov by s ním mala normálna mladá žena chcieť sex?)... Záver tiež s logikou nemal nič spoločné. Ak sa nevedel zbaviť počítačovej Simone, je zrejme najlepším riešením vyrobiť k nej ešte počítačové dieťa... :-( Nejaká pointa o zvrátenosti filmového priemyslu, či pažravosti a nenáročnosti konzumného amerického diváka sa tam síce čítať dala, ale v roku 2002 nie je toto poznanie nijako zvlášť objavné. Mimochodom, odkedy zavírený počítač vyliečime jednoduchým vytiahnutím disku s vírusom???? Stratený čas! ()

zimi

Toto ne, ani nevím, jak jsem to mohl dokoukat, absurdní, nic zde nefunguje, všichni lidi zde mají IQ 35 a to jsem možná přehnal, vůbec to nestojí za shlédnutí, nechápu jak zde mohou hrát AL Pacino a Winona, no já prostě nedoporučuji něco mezi * a dvěma* ()

Luxurka

Mě se to hodně líbilo! Super námět, skvělej příběh a ani chvíli jsem se nenudila :) Tenhle film má rozhodně co říct. ()

TylerD.

65 % za povedenou komedii. Nečekal jsem, že se u toho tak zasměju. Akorát si v hlavní roli dovedu víc představit snad kohokoliv než AlPacina s polomrtvými pohyby i výrazy ve tváři. Hraje dobře, to ano ale někdy už ta mrtvolnost byla příliš. ()

peproch

Spíše lehká komedie. Namísto náročné hvězdy získá pro své nové filmy dosud neznámou hvězdu – Simone. Daří se mu dost dlouho tajit a blafovat že je výsledkem počítačové simulace ()

Sejkorka

Zajímavý námět, plytké zpracování, nevýrazní herci. Nejslabší od Andrew Niccola, co jsem viděl. Tj. Gattaca, Vyměřený čas apod. Viktor si vybere simulaci číslo jedna, étericky krásnou Simone (Rachel Roberts) , kterou obsadí do hlavní role a natočí s ní film za své peníze. A pak se stane něco nečekaného, z jeho nového snímku je obrovský divácký hit a z neznámé herečky superhvězda. ()