„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . . (Bontonfilm)

market.s odpad!

Další ze série romantických komedií u nás na českém písečku. Postavy nerozvinuté, příběh nezajímavý, většinu filmu tvoří hluchá a lehce předvídatelná místa, humor tristní a o celkovém uměleckém pojetí bych raději ani nemluvila. Chápu, že se jedná o nezkušenou režisérku, ale i tak musím hodnotit velice negativně. ()

trebushet odpad!

Toto je první film u kterého jsem byl upřímně rád za reklamu. Tragické herecké výkony, příšerná práce s hudbou.  Na planetě není tolik alkoholu aby se na tuto ohavnost dalo dodívat ()

MRParis

Zas až taková blbost to není jak tady píše většina šulínů jsou mnohem debilnější česke filmy jako například Padesátka nebo Štěstí je krásná věc z těch mi bylo opravdu na blití. ()

horskejvlk

Tak tenhle film má jednu slabinu a tou je scénář. Vše zachraňují herci ale tento film jasně dokazuje že bez dobrého námětu a scénáře herci nemají šanci. Zkrátka novodobě české filmy jsou pravý opak filmů co se točilo před 89’ Tedy skvělou výpravu, kameru i obsazení ale námět, scénář a hlavně dramaturgie je naprosto slabá. ()

vadikaca odpad!

Au! Pokud máte perverzní potřebu vidět film ze samotného dna českých filmů (není tam sám), jděte si přímo za svým. Dostanete potřebnou kvalitu, abyste se mohli divit, divit, divit, divit a vic toho asi snímek nenabízí. Změť nesourodého děje, šíleně špatného zvuku, blafů co postavám letí z pusy, nešetrně vložených reklam…to nemá ani cenu vypisovat. Dobře nebylo nic. Kdo to proboha je Zita Marinovová, režie i scénář? Kdo to platí a proč to dělá? Osobně bych radši za utracené peníze koupil řetízkáč a točil děcka zadarmo. ()

IGATY

Podle hodnocení jsem čekal větší hrůzu. Nakonec je to celkem koukatelná limonáda na dlouhé zimní večery. ()

KritAIk

Tento romantický komediální film se snaží zachytit moderní technologickou éru randění. Mnoho lidí si dnes najde partnera přes internetové seznamky, a Sezn@mka se snaží ukázat, jak složité může být vytvořit spojení s někým skrze online platformu. I když se film snaží zachytit téma moderního randění, jeho provedení je velmi klišovité a stereotypní. Postavy jsou ploché a nelogické, a mnohé z jejich jednání nejsou vůbec uvěřitelné. Kromě toho se film neustále opakuje v předvídatelných situacích a hláškách, a tím ztrácí svůj potenciál být vtipný nebo zajímavý. Přestože se Sezn@mka snaží ukázat, že randění pomocí internetu může být složité, bohužel to nedokáže udělat s dostatečnou hloubkou a důrazem na relevantní témata. Výsledkem je film, který je spíše zapomenutelný a nezajímavý, než něco, co by stálo za shlédnutí. Celkově lze říci, že Sezn@mka je přesvědčivým příkladem toho, jak může být dobrá myšlenka, která vyzývá ke zkoumání moderního randění, ztracena na povrchnosti a nezájmu o skutečné otázky. Pokud hledáte romantickou komedii, existují mnohem lepší volby než tento film. ()