Rozvedený novinář Jack Taylor, do jehož péče svěří bývalá manželka na týden jejich dceru Maggie, a rozvedená architektka Melanie Parkerová, která se stará o syna Sammyho, shodou okolností zmeškají odplutí parníku na celodenní školní výlet dětí. Oba exponovaní rodiče musí v běžném pracovním dni plném povinností vyřešit, co s dětmi, ale nejjednodušší řešení – předat je na hlídání příbuzným – selhává. Situaci komplikuje jak averze dětí vůči sobě navzájem, tak nedůvěra a averze rodičů k opačnému pohlaví. Stresová situace nutí rodiče k vzájemné pomoci: Melanii čeká prezentace jejího významného architektonického projektu, Jacka tisková konference, na níž má předložit důkazy o tom, že starostovu volební kampaň finančně podporuje mafie. Hektický den, vyplněný překotnou koordinací osobních programů, dětským nezáměrným torpédováním snahy dospělých, nedopatřeními a drobnými nehodami sbližuje nejen děti, ale i dospělé… (TV Prima)

Xmilden

Chemie mezi Clooneym a Pfeifferovou funguje dokonale. Ono taky se není co divit Clooney je opět jako už poněkolikáté sympaťák k pohledání. Jinak se jedná o klasickou romantickou komedii, kterou bych doporučil vysílat někdy o vánocích. ()

juta

Tohle jsem neviděl už hodně dlouho. Příjemný romantický film, ve kterém hraje mladičká Mae. I jediný den dokáže změnit celý váš život. ()

Fiftis

Tak na tomto sme boli ako piataci alebo šiestaci na základnej škole v kine. Musím uznať, že som sa dosť nudil, ale je pravda, že sme sa viac zabávali v kine, než že by sme to pozorne pozerali. Čo všetko sa môže stať počas jedného dňa? Tento oddychový film je skutočne nutné brať s rezervou, nie je to žiadny trhák napriek tomu sa na neho dá pozerať, aj napriek nespočetnými nezmyselnosťami. Príjemná dvojica Michelle Pfeiffer (ktorú považujem za veľmi sexi) a George Clooney spestrí deň nielen sebe, ale aj Vám. Príjemná, jednoduchá zápletka, ktorá rozhodne neurazí a vy si u nej pekne odpočiniete zrovna napríklad po tak nabitom dni, aký za sebou majú hlavní hrdinovia. Ako romantická snímka rozhodne neurazí ani mužské publikum. ()

Pepinec

Nevím, jestli měknu nebo dospívám (co je lepší?), ale tato romanťárna pro sobotní odpoledne mě připoutala ke gauči. Po delší odmlce ve mně George Clooney svou rolí vzbudil sympatie. No a krásná Michelle Pfeiffer s přitažlivou Amandou Peet představují zástupkyně dvou týmů, mezi kterými mají muži již od nepaměti potíž si vybrat. George jakožto dospělý otec zvolil Michele, čili na mě zcela správně zbyla Amanda! :-) ()

kingik

Novinář Jack Taylor musí několik dní hlídat dceru, protože její matka odjíždí na svatební cestu s novým manželem. Jenže Jack dceru nejenže nedovede k exmanželčině přítelkyni Melanii, ale ani ji včas nedopraví do školy. Tím pádem překazí školní výlet své dceři i Melaniinu synovi. Tak začíná kolotoč, v němž se točí pološílení zaměstnaní rodiče, jejich děti i láska. Příjemný snímek, který se ať se snaží jak se snaží, nedokáže vymanit z osidel průměrnosti. A to si Michelle Pfeifferová a George Clooney počínají více než zdatně. 60% ()

Jordan

nemám výhrady, Clooneyho mám rád, Pfeifferová ma rajcuje, detičky sú zlaté a ako nenáročný oddych to nikoho nezabije ()

Anderton

Tvorcovia si myslia, že keď sa to bude odohrávať vo fotogenickom New Yorku, dajú tam dve krásne hviezdy, tak že to pôjde samo a nemusí sa vlastne ani nič napísať. Obaja sa zaľúbia v priebehu jedného dňa, dokonca tak, že im ani neprekáža si pribrať ďalšie dieťa do potenciálnej rodiny. No a za ten deň sa tam udeje toľko, že ľudia s nudným kľudným životom môžu mať nakoniec depky z toho, aký by ho mohli mať, aj keď ide o únikový film a efekt by mal byť opačný. Ale inak pohodička.... ()

nash.

I po letech stále příjemná, svižná a zábavná romantika, která do poslední minuty neztrácí na romantickou komedii nečekaně "akční" tempo a ještě potěší závěrem, který se obešel bez tradičního polibku. A všechno spolehlivě jistí obsazení hlavních rolí. Clooney je sympaťák a neskutečný pohodář, ale Michelle, ta je nejen krásná, ale navíc jako nervní protivná Melanie herecky mnohem výraznější. A jistří to mezi nimi dokonale. ()

zahadna

Celkom dobrá a pohodová romantická komédia, kde malé deti spôsobia, že sa dvaja dospelí zoznámia a zaľúbia sa do seba...:o) ()

heyda

Tak trochu jiná americká komedie. Především složením hlavní dvojice. George Clooney a Michelle Pfeiffer tvoří vážně super pár. Klidně bych si je dokázal představit ve skutečnosti spolu. Prostě fajn pokoukání, které můžu doporučit, protože se malinko vymyká běžným romantickým komediím ze zámoří. ()

SOLOM.

Zcela neškodná slaďárna, která rozhodně neurazí, zápletka nám nabídne několik úsměvných pasáží (ve kterých figurují zvláště problémy, jenž vyvolají ufňukané děcka). Pro Michelle Pfeiffer jsem měl vždycky slabost- je to sakra pěkná ženská (no spíš byla ještě před pár lety hodně atraktivní), no a charismatický George Clooney si taky nevedl vůbec špatně. Jeden z filmů, u kterých se člověk odreaguje, a to i přestože moc romantické filmy nemusí. I z toho důvodu nemám problém tomu dát klidně i slušné průměrné ohodnocení. ()

Sawy

Takovej milej,pohodovej,zkrátka fajn film.Možná trošku zbytečně natahovaný,tak čtvrthodinka zbytečné vaty by se dala v pohodě vystřihnout a ty děti jsou na zabití,ale když vás tím vším provázejí Michelle Pfeiffer a George Clooney,což je vážně nádherný pár,tak překousnete rádi klišé i další nedostatky.A závěr měl do klasické hollywoodské romantiky daleko.Pro mě zkrátka takový One Fine Evening. 65 % ()

Morholt

Michelle a Clooney v pohodě, ale jinak se jedná o průměr nejtěžšího kalibru vršící klišé s ukázkovou neoriginalitou. Nikdy nepřestanu žasnout nad tím, kde Američané berou ty protivné spratky, kteří se nám mají zdát roztomilými. Seřvat na tři doby a rákoskou na prdel. 30% ()

moviesfan

Příjemný film, který sice tolik nepobaví, ale zas až tak úplně nenudí. Já jsem se teda nenudil vůbec, takže pohoda. Nic víc jsem však od tohoto výtvoru nedostal. Hodnocení: 60% ()

Turiec

Príjemná oddychová romantická komédia na príjemný romantický večer vo dvojici. Žiadne veľké umenie. ***1/2 ()