Láska s výstrahou

Láska s výstrahou

Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

Rozpočet $60miliónovTržby USA $93,354,851Tržby Celosvetovo $199,043,242/60%/(13.1.2006)

• Slarque

Pokus o romantickou komedii s mimořádně nepovedeným scénářem a nezajímavě napsanými postavami. Romantiku jsem jim nevěřil a humoru bylo poskrovnu. Tohle nemohl zachránit ani Hugh Grant.(20.11.2005)

• Skip

Romantická komedie prakticky bez vtipu a ani ta romantika moc nefunguje? To je něco určitě špatně.(30.11.2004)

• mis-ko

Romantická komédia tu, romantická komédia tam, romantická komédia všade kam pozrieš. Nový kus môže zaujať len dobrým nápadom, zaujímavým dejom, hereckým obsadením, čímkoľvek. Pre túto komédiu však neplatí nič z uvedeného, pozriete si raz, sem tam sa zasmejete a to je všetko. Málo a nič viac.(28.10.2004)

Sandra je vážně skvělá a ve spojení s Grantem jsem skoro slintala blahem:) Hvězdná kombinace. Škoda, že to zase dopadlo dobře. Hodně parádních scén, o jejichž vtipnost se samozřejmě postaral Hugh Grant. Nehrát tam tito dva a nebýt to po přečtení projevu tak dojemné, dostane tento nepochopitelně přeložený filmeček o hvězdičku méně.(1.1.2008)

• - George Wade (Hugh Grant) nosí hodinky značky Panerai Luminor. (dyfur)