poster

Láska s výstrahou

 • USA

  Two Weeks Notice

 • Slovensko

  Láska s výstrahou

 • Slovensko

  Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Jedna s tých romantických komédii, ktoré nič neprinesú ale ani nenudia, pretože herecké obsadenie je dostatočne dobre. Dej nie je nič extra a nemá moc ani čím zaujať čo je pre mňa najväčšie mínus, ale aj tak je celkom fajn. Taktiež ma sklamal film aj po humornej stránke. Pozeral som to s časti s úsmevom na tvári, ale sú aj lepšie takéto filmy, ktoré skvelo bavia oboma žánrami. Skrakta celý film je taký klasický obyčajný. 55% - 3*(10.2.2012)

 • Oskar
  ***

  Opravdu vtipná místa se (hlavně v dialozích) najdou, ne že ne. Celá první půlka je vlastně docela svěží, ale jak říká G. B. Shaw, i šťastná hodina má jen 60 minut. Celé to působí spíš tak, že Grant a Bullocková se coby dva matadoři žánru zdáli producentům jako dobré lákadlo a scénář se jim šil na míru tak, aby se vzájemně co nejvíc ošlehali jízlivostmi. To funguje, ale spíš jako sourozenecké pošťuchování než milostné jiskření. 60%(7.12.2006)

 • Gemini
  **

  Překvapte mě něčím, vzýval jsem tvůrce už někdy kolem dvacáté minuty. A ono nic, až do konce. Láska S Výstrahou je jen další z tisíců variací na téma jak se úplně odlišní On a Ona hledali, až se našli, tak nějak se nesnášeli, pak se sblížili, pak se to zmršilo, pak si uvědomili, že nejsou dokonalí, a byla z toho láska až za hrob a hranice přirozeného práva. Ano, scénář je drobátko originální (anebo tak zhovadilý, nedovedu se rozhodnout), ale u Granta i Bullockové jde podle mě o naprostou profesionální rutinu, a to "jiskření" jsem nějak neviděl. 50%(28.12.2012)

 • KevSpa
  ***

  Další zcela průměrná hollywoodská romantická komedie. Veškerá její zajímavost tkví v hereckém obsazení. Po herecké "exhibici" v Jak na věc, je tentokrát projev Hugha Granta překvapivě střídmý a většinu snímku táhne Sandra Bullock. Bez těchto dvou by šlo o dost nudnou záležitost s několika málo vtipnými scénami.(22.1.2003)

 • T2
  ***

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $93,354,851Tržby Celosvetovo $199,043,242/60%/(13.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace