Láska s výstrahou

Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

• mis-ko

Romantická komédia tu, romantická komédia tam, romantická komédia všade kam pozrieš. Nový kus môže zaujať len dobrým nápadom, zaujímavým dejom, hereckým obsadením, čímkoľvek. Pre túto komédiu však neplatí nič z uvedeného, pozriete si raz, sem tam sa zasmejete a to je všetko. Málo a nič viac.(28.10.2004)

Vlastně jsem s tím Hughem ještě neviděl špatný film, stejně tak se Sandrou. A spolu jim ta jejich souhra nepraktického nekňuby s perfektní hipísačkou, sekretářkou, manažérkou, velitelkou dokonale sedne. Navíc má tato romantická komedie i inteligentní náboj a mnoho roztomile komických momentů, příjemných i evropanům. (Že by Ti herci?)(18.11.2005)

Nijak zvlášť bych tuhle vyvařeninu neodsuzoval. I když je námět stokrát použitý a předvídatelný až běda, ústřední dvojici to spolu celkem sluší a hlavně Grant utáhne asi opravdu cokoli.(4.2.2006)

• Djkoma

Oddechová nudná romantická komedie s jako vždycky příjemnou a hezkou Sandrou Bullock a mým neoblíbencem, anglickým oplzlým "hodným" chlapcem Hugh Grantem. V celém filmu stojí za zmínku jedině Sandřin rychlí jazyk a její zajímavé poznámky :-))(24.4.2005)

Jde to, ale z velké části jenom díky Grantovi.(3.6.2005)

• - George Wade (Hugh Grant) nosí hodinky značky Panerai Luminor. (dyfur)