Hrozný rozjezd, který se ale vyplatí přetrpět. David Spade, který mi na začátku přišel tak vyumělkovaný a trapný se taky rozjede k příjemnému komediálnímu výkonu, takže nakonec dostanete pod nos povedenou rodinnou komedii s pěknou porcí originálních nadávek. A jako dezert Brendana Frasera, Roba Reinera a Davida Arnolda... [prosinec 2005](3.12.2005)

Popravdě, je to na dvě hvězdy, ale na to, jaký jsem čekala průšvih, to byla vcelku milá rodinná /ne/komedie. Nemám ráda D. Spade, ale na tuhle roli je svým výzorem přerostlého klučíka jak dělaný. A písnička v závěrečných titulcích zněla nečekaně upřímně. /19. 10. 11./(19.10.2011)

Skvely namet ktory vsak zostal trestuhodne nevyuzity. Aspon ze zaver to cele trochu zachranil. 55%(21.5.2009)

"Nahobluji tu roli jako Ježíš tesař." Po přečtení komentářů jsem trochu pochyboval, ale kdybych věděl, kdo to produkoval, neměl bych pochyby. David Spade je zvláštní herec. Prakticky v každé své roli, ve které jsem ho viděl působí lehce nesympaticky, ale přitom to dává přesně. Věřím, že takový není, ale jeho podání je hodně přesvědčivé. Zábavné cameo role (Sasha Mitchell rozsekal) a role bývalých dětských herců (v tomhle ohledu opravdu výborná závěrečná píseň). Úsměvná komedie, v závěru s nějakým tím poselstvím, ale ve stravitelné míře. 3.5*(24.4.2016)

Docela slušná komedie.(28.9.2005)