"Nahobluji tu roli jako Ježíš tesař." Po přečtení komentářů jsem trochu pochyboval, ale kdybych věděl, kdo to produkoval, neměl bych pochyby. David Spade je zvláštní herec. Prakticky v každé své roli, ve které jsem ho viděl působí lehce nesympaticky, ale přitom to dává přesně. Věřím, že takový není, ale jeho podání je hodně přesvědčivé. Zábavné cameo role (Sasha Mitchell rozsekal) a role bývalých dětských herců (v tomhle ohledu opravdu výborná závěrečná píseň). Úsměvná komedie, v závěru s nějakým tím poselstvím, ale ve stravitelné míře. 3.5*(24.4.2016)

Oproti Joe dirt, kde byl David Spade nezapomenutelnej, tak tady je mírně řečeno dost průměrnej. On mu bohužel ani moc nenahrává scénář, kterej neni zrovna moc vtipnej a to u komedie si myslim docela vadí. Nicméně je to celkem příjemnej film a rozhodně sem se nenudil(26.5.2007)

Hrozný rozjezd, který se ale vyplatí přetrpět. David Spade, který mi na začátku přišel tak vyumělkovaný a trapný se taky rozjede k příjemnému komediálnímu výkonu, takže nakonec dostanete pod nos povedenou rodinnou komedii s pěknou porcí originálních nadávek. A jako dezert Brendana Frasera, Roba Reinera a Davida Arnolda... [prosinec 2005](3.12.2005)

Zpočátku nudná komedie s nádechem do trapna, která se postupně, stejně jako se mění Dickie, mění v příjemnou rodinnou pohodovku s několika povedenými vtípky.(29.5.2010)

Docela slušná komedie.(28.9.2005)