foto

Ian Gomez

  • nar. 27.12.1964 (52 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ian Gomez se narodil 27. prosince 1964 v New York City, matce tanečnici a otci umělci. Ian má v sobě smíchaný původ jak z Portorika, tak z ruského židovství. Přesto konvertoval k řeckému ortodoxnímu náboženství. Na tuto víru ho přivedla jeho žena herečka Nia Vardalos. Mají spolu dceru.

Ian se k herectví dostal díky THE DREW NANCY SHOW. Musel se kvůli tomu ale přestěhovat z New Yorku do Chicaga. Ve filmu se prvně ukázal v ROOKIE OF THE YEAR. Jedna z nejvýznamnější rolí, které se zatím zhostil byla seriálová postava Javiera ve FELICITY. Mihnul se i v jiných seriálech. Epizodní roli si zahrál v REBA nebo ZTRACENI.

Jeho manželka pro něho napsala roli ve filmu MOJE TLUSTÁ ŘECKÁ SVATBA. Se svou ženou si zahrál i ve filmech CONNIE A CARLA, MY LIFE IN RUINS nebo NESNÁŠIM SVATÉHO VALENTÝNA. Za zmínku ještě stojí role ve filmech DICKIE ROBERTS a VŠECHNY CHTĚJÍ PAPIHO.

K vidění je i v seriálu COUGAR TOWN po boku Courtney Cox, kde hraje Andyho - manžela Christy Miller. Což je jeho nejvýraznější role.

Pavel "Pajky3" Lepič

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace