Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

Romadoor

Pro mě teda skvělá komedie, na který je vidět, že to všechny bavilo. Vrtulník, Moravec a Korn neměli absolutně chybu. Hlavně každá scéna s Vrtulníkem byl pro mne svátek - holt Mississipi to je krutá řeka, dost krutá.......a co teprv koberečky od šamana z teleshoppingu nebo absolutní vrchol - vybílení temné satanistické mše, kde ten hlavní týpek byl jako kozel nebo co (ačkoliv šlo jen o bandu onanistů)- "...tak jsem ji ty jejich hábity nastrkal do zadku až jim lezly hubama a vyházel jsem je všechny voknama". Až na několik hluchých pro mě téměř dokonalá záležitost. ()

djbarrel

Tenhle film je tak strašně blbej až je celkem dobrej. Neskutečně toporný herecký výkony + extra suchý hlášky, nakonec způsobili několik erupcí smííchu a dá se říct, že jsem se nenudil. OK, je to sračka, ale nesnaží se hrát na něco víc než je. Dvě hvězdy za pár dobrých vtipů a třetí přidávám za Paulu. 48 % ()

honzic

Za snahu, leč bez úspěchu. Je to hodně stupidní a nelogické. Hudba je nakradená od různých autorů, to neberu. Prostě ze zajímavého námětu se stalo neskutečně nekvalitní ztvárnění. Hodnocení: 20 % ()

swinevenca

Moc tady nechápu ty kritický hodnocení, protože ten film je zaměřenej na konkrétního diváka a kdo ten typ není, tak je u mě blb, že si to vůbec pouští. Já ten typ jsem a tenhle film, zejména jeho první polovina, je zásobárna lidovejch hlášek pro mě i moje okolí. Prostě stačí bejt soudnej a nečekat, že si ten film bude na něco hrát. ()

Max Q.

Styděl jsem se u toho míň, než u Snowboarďáků, ale žádné terno to teda není. První třetina dobrá a pak už to jde do kytek. Ale proč ne, pro jednou. Pobavila hláška z Duke Nukem :) ()

Arigato

Brak jsem viděl poprvé někdy na střední a vcelku jsme se s kamarády nad filmem zasmáli. Nejspíš to ale bylo množstvím alkoholu, které námi zrovna proudilo, jinak si nedovedu představit, co mě na tomhle, vyjma několika úsměvných hlášek, mělo bavit. Nemluvě o pofidérní režii a děravém scénáři tlejícím prázdnotou. Název bere skutečně za své. ()

Alden_Larson

Je to hrozná blbost, ale musím se přiznat, že jsem si jí užil. Podobně jako "Po hlavě do prdele" nebo "Choking hazard" tohle beru jako film, který sám sebe vůbec nebere vážně, ví, že je stupidní a tak se tím i pyšní. Děj málokdy dává smysl, ale určitě byl zábavný. Postavy mezi sebou měli neironicky dobrou chemii, herecké výkony byly většinou dobré, některé ale byly velmi slabé. Prezentace je velmi expresivní, film je plný zvláštních vizuálních efektů a scén, ze kterých by se většina lidí nejpíš akorát chytala za hlavu, mě se ale tato expresivnost hrozně líbila. Hudba byla taky dobrá. Zkrátka je to film se spoustou chyb, který mě neironicky pobavil, dal by se považovat za tzv. "guilty pleasure". 6/10 ()

TesterX

Ku*va, ubal speka! .. Dopr, ja mam hlad! .. Jsem jako Batman. .. Co tu dela ta mrtvola? .. Ty voe, nasi me zabijou! .. ...a ted si predstavte, ze podobne vety jdou skutecne za sebou a maji davat smysl.. :) ()

Weehaa

"Ta mrcha tady rozsypala nějakej hořčík, nebo co. Tý vole, tak já tady ani nedejchám, abych Vašim ten jejich namachrovanej stolek nečim nepodělal, a vona tady nechá takovej bordel, doprdele!!!" ...koukám, že Brak tady každej miluje. No, je pravda, že už jsem ho taky přestal doporučovat na potkání (jizvy se hojí dlouho...). Souhlasim s tim, že je to místy trochu zdlouhavý, ale neskutečně mě dostávají ty dialogy ("to jí musíme potkat vždycky, když má menses?"). Je to výborná oddechovka ("vy berete nějaký ty prášky na hraní?"). Na argument, že Brak jen vykrádá a kopíruje klasické originály, nemám protiargument. Mně je to totiž jedno, já to neznal, na Tarantina nečumim a parafráze Casablancy mě opravdu neuráží, ale baví. "Folklór, no.." ()