"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

lobo87

V puberte som sa na tom neskutočne bavil a dal by som z fleku plné hodnotenie. Dnes sa zasmejem, nechápavo pokrútim hlavou a dám priemer... 65% ()

ShortyIC

Keď to nevadí tím chlapcom, prečo by to malo vadiť mne? Jedine čo môžem spraviť, je, že sa budem baviť od začiatku až po koniec "filmu" na ich úchylnych, zváratených, prehnaných a vtipných nápadoch. Johnny Knoxville a Steve-O jasne prevyšujú svojou odvahou pustiť sa do niečoho takého. Viem, že to znie divne, ale majú umňa všetci tí muži rešpekt, ved povecme, kto by toto z nás dokázal? Takmer nikto... Skvelá zábava... P.S = Steve-O a jeho šnupanie wasabi omáčky bol proste luxus... ()

Crybaby

Hlúpaci, ale pomerne vtipný. Niečo si odpustiť mohli, niečo mi vtipné neprišlo, ale veľakrát som sa z chuti zasmial, a o to mi išlo. Kto pred sledovaním tohoto, očakával niečo zmyselné? ()

Wulz

Mám tyhle šílence rád..jako nic na co bych mohl koukat furt...ale už jedna scéna byla celku natolik silná, že dávám 5. ()

Ygor20

Náhodou som si prezeral posledné komentáre a objavil som v nich tento drsný počin. Gueryllove hodnotenia a jeho názory na filmy rešpektujem najviac zo všetkých užívateľov (marihuany) a s mnohými sa stotožňujem no teraz je to úplný opak. "Odpad" si Jackass rozhodne nezaslúži. Taktiež ale netvrdím, že som fandom nechutností. Ešte v časoch mojej strednej školy, keď Jackass bežal ešte len epizódne na MTV, mi mnoho spolužiakov vravelo "aký sú po piči". Stačilo mi počuť, o čom to je a vôbec ma nenapadlo, že by som si to mal pozrieť, skôr som sa im divil, čo ich na tom môže baviť. Raz sa mi však dostal do rúk (presnejšie do neosobného počítača) tento film. Niektoré scénky boli tak geniálne, že som sa trhal smiechom. Skok do ventilátora bola taká "profesionálna" práca, že som to púšťal stále dokolečka dokola. Steve-O a jeho vlastný portrét na vlastnom chrbte je tak nehorázna konina, až je to nehorázne vtipné. A ak má niekto pochybnosti o tom, prečo to tý magori robia, odpoveď vám dá scénka ktorá sa síce v tomto filme nevyskytuje - "Steve-O si nastreluje vajcia o stehná". Vôbec nejde o túto morbídnosť ale o tú jeho božskú nahú ženskú na konci scény. A priznajme si, čo by pre priazeň toho "najluxusnejšieho" nežného pohlavia nadržaní (v tomto prípade Američania, čo je samozrejme osobitá kategória) mladíci neurobili. ()

WoodoX

No čo dodať....jednoducho úplne uletené žarty mladých američanov.....je síce pravda, že pár chvíľ vo filme je dosť nechutných, ale celkovo (teda aspoň pre mňa) výborná zábava :) ()

Retimo

Kod má rád Jackass dostane co chtěl,pro ten zbytek co měli už seriál za odpad se radí vyhnout se tomuto filmu obloukem. ()

ajwynko

ono pri pohlade na tolko nespokojnosti mi to pride podobne ako v pripade Bukowskeho: bud ho ludia miluju alebo nenavidia. ()

Saxos

Naše Ptákoviny s Dajdárem by příznivci Jackass taky nepochopili. Občas je potřeba se podívat kolik cvoků se v lidské populaci nachází a jsou ochotni udělat jakoukoliv kravinu. Amíci jsou prostě trochu jiný a asi nejenom oni což ukazují celosvětové tržby. ()

ZetDaElO

Nechutné, trápne, otrasné, detinské, sprosté,..ale aj napriek tomu sa na tom neuveriteľne dobre bavím už 20 rokov. ()

Xylobalsam

Petku nedavam kvuli tomu, ze jde vetsinou o sestrihani serialovych epizod. Ty nove jsou docela tvrdsiho charakteru, ale tomuhle poradu to sedi docela dobre. ()

507

Film se skládá z různých nenavazujících scének, které jsou více či méně zábavné, nebezpečné či nechutné. Bandička mladých američanů před kamerou provozuje činnosti jako demolition derby, hrátky s krokodýly, šňupání wasabi či zvracení na mnoho způsobů. Některé scénky překvapí originalitou nápadu, někdy vtipem, někdy tím, že aktéři přežili. Jackass: The Movie je točen jako něco mezi domácím videem a skrytou kamerou. ()

Libb

tohle chce vidět. Nemusí se vám to líbit, osobně z toho mám rozporuplné pocity, ale spíš pro tu zkušenost, co jsou lidi ochotni udělat... ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021