"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

hroubek

Bláznivý,šílený,neortodoksní,nihilistický a neuvěřitelně blbí a přesto místa zábavný snímek.Je fajn vědět a dokonce vidět, že existují lidé, kteří se dobrovolně mrzačí a dělají ze sebe naprostý hovada.Nic světoborného. ()

lykan9

Možná, kdybych Jackass vyděl před 15 lety, tak k němu přistupoval s jiným nadhledem, ale asi jsem už moc starý na to, abych mohl ocenit partičku blbečků, co se vyžívá v nakopávání koulí a požívání vlastní moči. K dobru dávám jen scénu na krokodýlí farmě. To mě na tváři utkvěl aspoň malý úsměv. Jinak sérii ještě neodsuzuju a pokusím se shlédnout i pokračování, protože jinak mám Johnyho Knoxvilla jako herce rád. ()

masw

Něco naprosto neuvěřitelného a neuvěřitelně vtipného. Viděl jsem to několikrát a pořád mě to neomrzelo, skvělé je že je tam něco kolem hodiny bonusů! ()

ganz

Film to zrovna není, ale pokud vám nevadí trošku zvrhlejší humor (spíš hodně zvrhlý) tak vás jackass bude bavit ()

Ravi

Tohleto "dílo" je buď na odpad nebo 5*. Dávám 3*, protože ty střeštěné pitominy Vás možná napadnou, ale tady se můžete podívat jak by to vypadalo, kdyby se provedly, a při tom z toho vyváznete se zdravou kůží. Zároveň je mi jasné, že je to dost uhozené, trapné a - zkrátka debilní. Takže za 3* a musím dodat, že je to nejrozporuplnější hodnocení, jaké jsem kdy udělil. ()

Kosmik 1

Buď se u toho můžete smát, nebo u toho budete zvracet (obojí dohromady moc dobře nejde) a nebo odvracet zrak. Každopádně je to příšerná úchylárna. 20% ()

Philoun1

No smál sem se takže nízký hodnocení dát nemůžu, ale byly tam fakt hrozny nechutnosti. Jako třeba to s tím sněhem. To byl fakt hnus k zeblití, ale dalo se to protože sem u toho ještě jedl:D. A taky nemusím vidět tančícího chlápka v tangách. Naproti tomu tam byly opravdu dobrý scénky třeba na golfu nebo vyloupení banky. ()

Krasus odpad!

Tak nevim,jestli to má vůbec cenu komentovat,neboť dívat se na Jackass to je opravdu zvláštní pocit.Ze začátku na nás hned vybafne masa postižených lidí,kteří nás "bohužel" provázejí potom po celou dobu.Přehlídka nejrůznějších zhovadilostí,je asi vtipná věc(dobře smál jsem u prostřihů z Japonska,neboť reakce Japonců byla zvláště příhodně vtipná),ale ne pro mě a to co se dělo potom,to už bylo opravdu moc.Mlácení se navzájem,strkání si do zadku prskavky,nechat si okusovat bradavky krokodýlem a ještě v lepším případě lízat vlastní moč to může napadnou opravdu jen Amíky.Sorry,ale tohle mi vážně nesedlo,třeba bude druhý díl méně nechutný a zasměju se častěji. ()

manonfire

Ne vše bylo tak vtipné jak mělo být, hlavně ten věčnej striptér, ale někdy se fakt zadařilo. Je třeba je ocenit za odvahu s jakou šli do sebedestruktivních kousků. Čtyři hvězdy dám ale hlavně za kreaci, kdy Knoxville v převleku za starce s naprosto všedním a poklidným výrazem degenerativní samozřejmosti, jde krást věci do krámku. Pánové to bylo neskutečně dobré. 70% ()

Specs

Hlášky: Chris Raab: - "Jsem Raab Himself a jsem totálně dementní idiot." & Bam Margera: - "Když už nemusíme cenzurovat nadávky, tak slibuji, že donutím moji matku do konce tohoto filmu říct slovo 'šukat'." & Steve-O: - "Takže, dnes jsem se rozhodl, že si trochu zašňupu wasabi." ()

Smileface

Skupinka mladých amerických "výrostků" tentokrát ještě více přitvrdila.Dočkáte se asi té nejdrsnělší "legální zábavy" jaká kdy byla natočena.Uvidíte takové triky jako:Rána projektylem do břicha,autíčko v análním otvoru atd. Doporučuju vám dívat se na to ve skupině (třeba někde na pařbě),protože potom je to dvojnásobná zábava.89 nepřetržitých minut tohoto masakru je pro mě až příliž moc,těch 30 seriálových celkem stači,proto ta jedna hvězdička dolů. ()

Cejny

Místy vtipné, ale spíš víc nechutné. Dozajisté si tento film najde své příznivce, ale i své odpůrce. Já musím říct, že mi to jednou stačilo. ()

Raevan

Tak tohle by mohl natočit snad kdokoliv, jenomže my na to nemáme tolik debility a peněz jako tihle Amíci. Chvílema sranda, ale co je moc, to je moc. Parta bohatých Američanů nemá co dělat tak udělá praštěný videa, o tom jak do sebe mlátěj a náražej v nákupním košíku do zdi. A co byste čekali od Američanů....ti jim za to dávají obrovský peníze. ()

honzii

Na jednu stranu nechutná blbost, na druhou ale docela zábava. Mluvím především o skoku do ventilátoru, o strojku na vlasy, o skateboardingu, o řestrojení se za starce, o vodní vlně, o skákání o tyči.... ()

Mr.Floyd

Niekto by sa mal pokúsiť o veľmi presnú definíciu filmu, lebo mám pocit, že toto dielko skladajúce sa len z rôznych kaskadérskych trikov a kadejakých hovadín určite nemienim pokladať za komédiu. Oveľa presnejšie je skôr pomenovanie dokument, ku ktorému to má skutočne bližšie. Inak keď začnem vnímať ten film subjektívne tak ho musím jednoznačne zaradiť medzi odpad. Na partii totálne vymletých stupídnych amerických nevzdelancov, ktorí nemajú na práci nič dôležitejšie len zbytočne demolovať majetok, ubližovať si a robiť si srandu z vecí, ktoré nie sú vôbec smiešne nie je podľa mojej skromnej mienky nič "cool", super alebo niečo hodné nasledovania. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021