Režie:
David MillerKamera:
Paul VogelHrají:
William Lundigan, Jean Rogers, Dan Dailey, Guy Kibbee, J. Carrol Naish, Sam Levene, Leo Gorcey, Rags Ragland, Ava Gardner, Dane Clark, Dave Willock, Lester Dorr (více)Hrají
William Lundigan
USA
Nejlepší filmy:
Pán sedmi moří (1940)
Dodge City (1939)
Pinky (1949)
Jean Rogers
USA
Nejlepší filmy:
Její komorník (1936)
Dames (1934)
Night Key (1937)
Dan Dailey
USA
Nejlepší filmy:
The Mortal Storm (1940)
It's Always Fair Weather (1955)
A Ticket to Tomahawk (1950)
Guy Kibbee
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Věčná Eva (1941)
It's a Wonderful World (1939)
J. Carrol Naish
USA
Nejlepší filmy:
Captain Blood (1935)
Útok lehké kavalerie (1936)
Anthony Adverse (1936)
Sam Levene
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
After the Thin Man (1936)
...a spravedlnost pro všechny (1979)
Konvoj do Murmanska (1943)
Leo Gorcey
USA
Nejlepší filmy:
Hříšní andělé (1938)
V newyorském přístavu (1937)
To je ale bláznivý svět (1963)
Rags Ragland
USA
Nejlepší filmy:
A Midsummer Night's Dream (1935)
Zvedejte kotvy (1945)
The Canterville Ghost (1944)
Ava Gardner
USA
Nejlepší filmy:
Dvě děvčátka a námořník (1944)
Dlouhé horké léto (1985) (TV film)
Život a doba soudce Roye Beana (1972)
Dane Clark
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Konvoj do Murmanska (1943)
Dave Willock
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Co se vlastně stalo s Baby Jane? (1962)
Krásnější než sen (1942)
Lester Dorr
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
Eso v rukávu (1951)
Kdo seje vítr (1960)
Dick Wessel
USA
Nejlepší filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Šarlatová ulice (1945)
Edward Earle
Kanada
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Nejlepší léta našeho života (1946)
Pan Smith přichází (1939)
Sam Ash
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Pan Smith přichází (1939)
Občan Kane (1941)
Connie Gilchrist
USA
Nejlepší filmy:
The Thin Man Goes Home (1945)
Little Women (1949)
Násilný čin (1948)
Lester Matthews
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Pan Verdoux (1947)
Pán sedmi moří (1940)
Louis Natheaux
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Moderní doba (1936)
After the Thin Man (1936)
Syd Saylor
USA
Nejlepší filmy:
Plynové lampy (1944)
Šarlatová ulice (1945)
Přelet přes oceán (1957)
Marcia Ralston
Austrálie
Nejlepší filmy:
Hollywood Party (1934)