Tom Leezak (Ashton Kutcher) a Sarah McNerneyová (Brittany Murphyová). On – sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona –svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě. Jaké je překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiluje! Tom se okamžitě přizpůsobí Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za „rytíře v rezavém brnění!“ Jenže svatba je – a velká. Po ní mladý pár – s vyhlídkou dokonalé dovolené – vyrazí do Itálie. Ale kvůli Sářinu bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a kvůli řetězci neúnavných propletenců smůly procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky… (TV Prima)

Rosaviva

Nejlepší líbánky všech dob, fakt, že jo. Chtěla bych :D Když to neberete vážně, chcete prostě jen "romantickou" komedii, nevidim na tom nic špatnýho. Občas trochu přehnaná, někdy vtipná komedie se sladkým Ashtonem v hlavní roli. 3* ()

kingik

Zamilovaný pár Tom a Sára odjíždí na svatební cestu, která ale neprobíhá úplně podle jejich plánů a představ. Dokonce by se dalo říct, že je to jedna velká katastrofa. Tahle komedie ale tak katastrofální není, i když zase toho tolik nenabízí. Několik komických gagů se najde a ústřední dvojka je akceptovatelná. 60% ()

swamp

Příšerný scénář nezachrání ani příšerně hrající Ashton Kutcher s Brittany Murphy. Takže snad jen 2 hvězdičky za její fyzickou schránku. :) "Girl, we are never gonna forget this honeymoon." ()

Sašenka165

Tenhle film mi vůbec nesednul. Možná, že by byl lepší, kdyby hlavní roli svěřili někomu výraznějšímu a talentovanějšímu než je hrozný Ashton Kutcher a kdyby jeho postava nebyla typický "tupý Američan"... ale to pochybuju. Tohle téma by zřejmě bylo skvělé v rukou lepšího scénáristy a režiséra. Líbánky mě vyloženě zklamaly. ()

nash.

Natočit romantickou komedii bez špetky humoru a romantiky je umění. Shawn Levy je však v tomhle ohledu skutečný umělec. A Kutcher s Murphy dělají vše co mohou, aby mu to nějakým vtípkem nebo dokonce hereckým výkonem nepokazili.. ()

jojinecko

Keď človek príde zo svadby (zdravím Wormboya:) v pohode naladený a pozrie si tento filmík tak sa to dá zniesť a tá klišoidnosť a všetko sladké okolo toho je v pohode ...Za iných okolností by tento filmík nebezpečne koketoval v mojich očiach s odpadom, ale budem zhovievavý:) ()

Ivoshek

Řekněme si to otevřeně - Ešton Kačer narozdíl od Jana Kačera není dobrý herec. Brytany Márfy není dobrá herečka. Společně natočili film, který není dobrý (ani vtipný, ani romantický ani nic jiného). Už dlouho jsem neviděl komedii, kde bych se za celých 90 minut nezasmál, protože všechny potenciální gagy se tvůrcům podařilo zabít. Celkové hodnocení: ztráta času s docela hezkou holkou v hlavní roli. ()

ARI50

Výborná komedie v podáni Kutchera velmi dobrodružná a romantická komedie páreček kterému vše dokonale klape do doby kdy nastala svatba no nasmál jsem se celkem hodně krát a dobře sem se bavil ale musím uznat nejhorší byl ŠVÁB fuj spokojeny sem. ()

codeas

Komedie založená na naschválech, nesnázích, smůle, trampotách to byly již několikrát. Bohužel mnoho krát však byly více vtipnější než tento film, který se snaží nalákat diváky na sladkou "Britanny" a sladkého "Ashtona". Pokud mate je Vám více než sympatický jeden z nich tak právě pro Vás je tato komedie určena. Ostatním ani nic neřekne... ()

bouncer

Abych řekl pravdu, tak jsem chvíli přemýšlel i o odpadu...Příběh je velice neoriginální, stokrát viděný. Autoři si nejspíš nebyli jisti, zda udělat teenagerskou komedii nebo klasický romantický film, tak pro jistoty zvolili nehoráznou slátaninu. Navíc herci působí velice neohrabaně a nechutně přehrávají (především Ashton Kutcher). Závěr radši ani nechtějte vidět, stejně ho celou dobu budete tušit. ()

moviesfan

Nečekejte nic víc než jen vcelku milý příběh se sympatickými herci, kde se možná občas zasmějete. Chybí však lepší příběh. ()