Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

vodkasesemte

s každým zastřeleným policajtem, co mi přišel vnucovat prázdná doporučení, jsem viděl ty tlustý svině s křivou držkou, co nejsou schopny rovně ani sedět. ()

martins

Asi poslední opravdu dobrý film se Seagalem, jako jeho velký fanoušek jsem byl mile překvapen, když po titulech Tajný agent Jack T či Patriot, přišel tento titul, po pěti letech od Glimmer mana dokázal zase natočit pořádný film, ikdyž kvalitou nedosahuje jeho největších hitů, určitě stojí za vidění, film totiž není jen o Stevenovi, ale skvěle ho doplňují i další herci třeba Bill Duke. Velké množství černých herců, které předznamenává následné další tituly(Na pokraji smrti či Zákon ulice). ()

Stanmi

Stevenův comeback do první ligy se maximálně vydařil a je škoda, že to bylo pouze v tomto filmu. Tvrďácký polda Orin Boyd (Steven Seagal) řeší případy rychle, efektivně a často proti předpisům, což není jeho nadřízeným po chuti a tak jej přeřadí do "patnáctky" - detroitského okresu s nejvyšší kriminalitou. Po seznámení s místními poměry zjišťuje, že jeho noví kolegové jedou v drogových kšeftech...Steven ve své klasické herecké poloze kraluje celému filmu, mlátí zložince a hláškuje "jako za mlada", celkově je akce natočena patřičně efektně a co je důležité přehledně. K pozitivnímu vyznění filmu příspívá i obsazení, které není vůbec špatné: Michael Jai White, Anthony Anderson, Tom Arnold, Jill Hennessy, Eva Mendes a třeba i Bill Duke. No a samozřejmě je třeba uvést i rappera DMXe, jeho výkon sice nepatří k nejlepším, ale dá se to. Režisér a kameraman Andrzej Bartowiak po své prvotině Romeo musí zemřít přidal plyn a se solidním obsazením, scénářem a rozpočtem natočil jeden z nejlepších filmů Stevena Seagala. ()

palomino

je milé vidět Seagala po dlouhé době opět ve skvělém akčňáku a navíc zjistit,že je i docela vtipný-jako dopravák je k sežrání.Příjemně překvapil DMX-tenhle člověk má opravdu charizma a moc rád ho uvidím i v jiném filmu ()

Innos

"vidíte ten ksicht???to je šťastnej ksicht" :-D zaujímavý komentár: canakja, Jackob, a mega super komentar vlada-xxx, nech žijú ANTI seagalovci vždy a všade (klasický príklad toho ked niekto hodnoti film a zabudne si ho pozrieť haha :-D) peace ()

Riker

Comeback Seagala ve velkém stylu. Sice je vidět, že se film snaží zalíbit tehdejším masám, ale na kvalitě to dramaticky neubírá. Steven jak ho mám rád, drsný, vtipný, nesmlouvavý.. Plných 5 hvězd to bylo pouze bezprostředně po shlédnutí, ale i tak je dám. ()

Rian_witcher

Přemýšlel jsem proč je pro mě tento film o hvězdičku lepší, než ostatní Stevenovi nejlepší filmy. A nakonec jsem pochopil. Daleko víc humoru mu jen prospělo. Konečně si dokázal dělat legraci ze svého drsňáctví a zašel si s tím problémem i k psychologovi :) ()

Marty_cihi

Rozhodně tento Seagalův film nepatří mezi jeho klasiky, V Lovci policajtů je jeho postava úplně odlišná, od ostatních jeho filmů. Ve většině z nich medituje s indiánskejma babičkam, nebo šaolinskýma mnichama. Láme ruce většinou týpkům s flanelovejma košilema, kšandy a s vidlema v ruce. Zachraňuje lesy, louky, řeky a duše zemřelích :-). Kdešto tady bojuje proti zkorumpovaným policajtům a dealerům drog. Nesedí mi to moc na něj. ()

misiaq

posledny ako tak pozeratelny pocin byvaleho akcneho hrdinu Stevka Seagala... mal to hned potom zabalit a mozno by zostal legendou akcnych B-filmov... ()

hony23

Jeden z nejlepších Seagalových filmů nepostrádá dobrou zápletku, akci ani vtip. Bohužel od té doby už nic tak dobrého nenatočil... ()

PeteBuck

Ako tak sa to dalo, ale nemôžem si pomôcť, stále to proste nie je ono. Áno, je to trochu lepší film, ale prečo musí Seagal ťahať do svojich filmov tie rapové sračky? Dej sa ako-tak dal, ale nejako to nefunguje. Nie je to proste ono, nech si hovorí, kto chce, čo chce. Je to to lepšie, čo Seagal natočil medzi rokmi 1999 - 2014. Takže nič extra. Sorry, Steven. ()