Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

J.Lajner

Steven Seagal se v Lovci policajtů vrací ke kořenům a hraje chlapíka jménem Orin Boyd. Poslední čestný polda v Detroitu, městě, kde korupce a obchod s drogami jen vzkvétají. Ve filmu se to hemží drsnými černochy a na každém kroku burácí hlasitý hip-hop. Jednu z hlavních rolí zde ztvárnil i populární rapový zpěvák, skladatel a příležitostný herec DMX. Právě s jeho postavou musí Seagal spojit síly, aby mohl dostat před spravedlnost své zkorumpované kolegy. Steven v prostředí plném velkých černých hochů a drsného gangsta rapu působí jako pěst na oko. Jenže to je právě ona tajná ingredience, skryté eso v rukávu. Seagalova postava je vtipná, má správné průpovídky a herec si tu dokonce dělá srandu sám ze sebe, což je věc do té doby nevídaná. Joelem  Silverem nařízená dieta mu viditelně prospěla a Steven omládl o několik let. Vypadá zde opravdu dobře a jeho postavě se dá i upřímně fandit. Jasně, jde o prachobyčejné béčko, ale solidně natočené a hlavně zábavné. Rodilý Polák Andrzej Bartkowiak režíroval i Hongkongem podbarvený akčnák Romeo musí zemřít (2000) a na Lovci policajtů je to zatraceně dobře znát. Akce je živočišná a točená hodně na efekt. Matrix (1999) zpopularizoval užití speciálních lan, díky nimž mohou herci během akce předvádět nejrůznější akrobatické kejkle. Tato lana se v postprodukční fázi digitálně odstraní a máme tu oku lahodící trik. Tuhle fintu ve filmu uplatnil i Bartkowiak a na několika místech to trochu bije do očí. Vidět padesátiletého Seagala, jak provádí stojku na jedné ruce a fajfkama přitom rozdává kopy, působí trochu úsměvně. Jinak jde ale o pohodovou oddechovku, která ani dnes neurazí a nabízí sto minut nenáročné zábavy. ()

cross

Slušná akce, okořeněná občasnými vtípky, to je to, co vždy šlo Segalovi nejlíp. Nejinak je tomu i v tomto filmu, bohužel ale už je poznat, že Steven není nejmladší. Klasicky skvělý mi připadal především Tom Arnold a Bill Duke.Ještě jedna drobnost. Taky se nestačíte divit, jak vždy při honičce v uzoučkých uličkách někdo od někud vycouvá??? Scénaristé by se měli pomalu probudit, protože tohle už je jenom k smíchu... ()

liuk

Fajnový akční policajtský film, u kterého se člověk nenudí, sice je tam pár přehnaných scén, ale v jakém podobném filmu nejsou. Určitě jeden z lepších filmů Seagala. Bohužel mi tam celkem dost vadila ta druhá část ústředního dua, namachrované rappery co se cpou do všech koutů showbusinessu opravdu nemusím. Ale jinak lepší 3*. ()

m.a.t.o.

"Nemám rád tlsťochov." Dnes už to z úst Stevena Seagala znie ako celkom dobrý vtip. Ja zase nemám rád rap, Seagala ani Bartkowiaka, ale prekvapujúco mi táto kombinácia nevadila, ba naopak. Oceňujem vtipné vsuvky (Seagal hádže viceprezidenta do vody, Seagal a školská lavica, Seagal dopravákom, etc.), oceňujem snahu scenáristov aj napriek klasickému scenáru o úplatných policajtoch vniesť do deja prekvapenia a zvraty (nie každý je tým, čim sa zdá byť). Čo však Lovca policajtov robí (asi) najlepšou Seagalovkou 00-rokov sú veľmi dynamické a dobre natočené akčné scény. Steven ešte bez nadbytočného tuku a v celkom dobrej forme, výborná choreografia bojových scén, dobrá réžia, zdatní protivníci (najlepší bol určite Michael Jai White, ale najviac sa mi páčila bitka s tou korbou v striptízovom bare ;)). Škoda, že si Steven takto nastavenú laťku na začiatku milénia neudržal. Lepšie to už totiž asi nebude. 55 % ()

Death

Svezi akce s par dobrymi hlaskami vzkrisila skoro mrtveho Seagala. S lepsim scenarem by to mohlo byt i za vic nez 3 hvezdy. ()

Narcis

4* pouze za to, že je tohle ten nejlepší film co Steven kdy natočil, ale za to může určitě režisér. Akce nebyla špatná i nějaký náznak vynalezávého scénáře zde byl. Jo a DMX je borec - skvělá scénka jak kupoval to superfáro - to bylo skvělé, ukázka toho že slušné jednání se někdy opravdu vyplatí. ()

ssfan

Lovec policajtů je excelentní akční film, který je velmi dobře herecky obsazen, je v něm plno dobrých akčních scén, příběh je rovněž sympatický, navíc je doplněn dobrými hláškami. Film nestojí jenom na Seagalovi, ale velkou měrou se na celkovém výsledku podílel i DMX a také Anthony Andersen s Tomem Arnoldem. Ve výsledku má pak film spád, ale zaroveň i vtip. Podle mě jde o nejlepší Seagalův film natočený po roce 2000. Nemám zde co vytknout, takže 5 hvězd. ()

manonfire

Další Seagalova blbina, jen poněkud pestřejší a rádoby vyleštěnější, než tomu tak bylo v minulých pokusech o návrat do B-třídy. Navíc mi strašně vadí jako obvykle zhovadilá wtf cool Gangsta atmoféra. K tomu špatný komik Tom Arnold a ten vymetenej fat nigga, kterej měl asi minule dostat od Jet-li ho větší nakládačku, aby konečně pochopil, že má držet hubu. Ty drsný výrazy byly od BMXe skutečně komický. Nné prostě. 30% ()

Fox85

Sakra, to je ale překvapení. Štefan sice opět předvedl své obvyklé tři výrazy, ale jinak to byl povedený akční film. Kéž by u takového druhu filmu zůstal a nenatáčel ty pozdější šílenosti. ()

Drnqonovic

Tohle je trochu krok stranou ve Stevenově kariéře, kdy není hlavní hrdina a kosič (i když tu něco sem tam předvede) a spíš se pokouší hrát. Tak nějak nevím, co si o tom mám myslet. Není to vyložená katastrofa, ale stejně to není správný, aby byl jenom přicmrdávač! Scénka s kurzem sebeovládání pobavila. ()

Danoboss

Na Seagala hodne dobrý film, vyrovnávajúci sa Prepadnutiu v pacifiku, rýchle, akčné, vtipné, zbytočne nenaťahované. ()

MGMCZ

Pááni..Konečně ten pravý Segal.Film má mouchy,ale který ne?Když k tomu přičtu že Segal je skvělý herec a pár dobrých hlášek,Segala na motorce tak to všechno sedí do hromady.Ještě konečná bitva kde Segal opět vyhrává.Kdyby kdyby ještě Segal natočil nějaký dobrý film..Musíme doufat ***** ()

kenkaku

Když jsem viděl lovce policajtů, hned mi blesklo hlavou: "Jo! Konečně je Seagal zpět takového jako si pamatuju ze začátku jeho kariéry..." No byl to omyl, protože šlo spíš o jeden z posledních záchvěvů směrem do plusu. Je tu solidní béčkově neurážlivá akce a vtip (představte si standardní Seagův výraz obličeje jak říká větu "Vidíte ten ksicht? To se šťastnej ksicht!" ...jo že to není vtipný? Tak si hned jednu hvězdičku uberte...) a to se počítá. ()

darwin

Andrzej Bartkowiak opět nezklamal a natočil dobrý, svižný akční film. Steven Seagal se po dlouhé době objevil v nějakém nadprůměrném filmu a může být jen rád, že dostal šanci. Potěší jako obvykle úžasný Anthony Anderson. ()