Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Scrytcher

Průměrný akčňák se solidní zápletkou, u kterého jsem se celkem bavil. Jeden z těch lepších kousků Stevena Seagala. ()

eraserhead666

No to se asi jednou Steven rozhodl, že ukáže, že když se chce a jsou pro to schopný lidi, tak to prostě jde. Po pár letech v temnotě (a filmotékách skalních fandů a fanynek) zase jednou vykoukl do vyšších sfér a lépe to udělat nemohl. I za těch podmínek, za jakých to asi bylo natáčeno, se dokázal na dotek přiblížit svým starým kouskům. Prostě se vrátil starej dobrej Seagal a to v docela povedeném filmu, a není zde sám, i jeho kolegové/kolegyně podávají dobrej výkon, hlavně hláškující silnej černoch je skvělej a Tom Arnold perlí (jejich rozhovor během závěrečných titulků je k pochcání smíchy). Dobrý souboje, dobrá hudba, dobrý fórky.... ()

SOLOM.

Jeden z posledních záchvěvů, kdy Steven Seagal předvedl ještě docela solidní výkon a neztrapňoval se před kamerou. Dokonce i samotný příběh o drogách a křivých policajtech není špatný. Několik slibných pasáží by se tu našlo, atmosféra taky nebyla špatná, stejně tak bojové (soubojové) scény a ani ostatní herci nebyli vůbec marní. Ke konci už to sice trošku smrdělo trapností, ale nad tím se dá mávnout rukou. Škoda, že tu Eva nedostala více prostoru, na tuhle ženskou se prostě pěkně dívá. 60% ()

Jenda

Podle mě nejlepší Seagalův fim z jeho nové éry. Ale stejně je to jen lepší průměr. A to zřejmě díky DMX ()

matestlust

Akcí nabouchaný akční thriller o poilcistovi, který bojuje proti policejní korupci ! Jedna z tech posledních, hodně nařvaných Seagalovek. ()

becki_tu

Jeden z nejlepších filmů se Stevenem od dob prvního Přepadení. Parádní akce, pár hlášek a vtipných momentů, Seagal ve formě a bez pupku a v neposlední řadě i ucházející scénář, který se v tomto žánru jen tak nevidí. 65% ()

JASON_X

Seagalovka, která se snaží nebýt seagalovkou ale "normální" středoproudovou kriminální komedií. A podivný kočkopes, který z toho nápadu vznikl, není vůbec zábavný. Seagal v "normálním" filmu působí jako slon v porcelánu, protože "normálně" hrát neumí. Chodí jako prkno, tváří se jak po mozkový mrtvici a nemá ani pořádný hlas. Mám rád seagalovky právě pro jejich nechtěnou zábavnost, brakovost, přitroublost, absurditu, prostě když Seagal je Seagal a nesnaží se bejt to co není a co nikdy bejt nemůže, totiž "normální" herec. Snad ale tenhle film zaujmul a pobavil aspoň afroamerickou komunitu (černo na place plus negerská muzika, inu Detroit). ()

Gary

No musím říct, že mě Steven mile překvapil. Kdo by čekal komické béčko, nedočká se. Jde totiž o celkem slušný akční film s několika dobrými momenty. Jako Seagalovka za 5*, ale jako normální film opravdu ty tři*. Ale Stevene jen tak dál. No, vlastně už ne. Cizinec a Zabiják ti to zase spečetili. ()

Lacike

Dodnes je to jedna z mojich troch najoblubenejsich Seagaloviek, ktoru si môzem pustit kedykolvek a stale ma bavi. Pôvodne to mal byt comeback, ale napokon sa z toho stala Seagalova rozlucka s kvalitnymi filmami a stihlou liniou. A je nutné povedat, ze to je velkolepa rozlucka. Producent Joel Silver sa v tej dobe po uspechu Matrixu snazil ozivit upadajuci akcny zaner a po pecke s Jetom Li, skusil ozivit dalsiu hviezdu. Neviem akou nahodou vysla stastna karta pri vybere nejakej akcnej hviezdy za zenitom na Seagala, ale Seagal sa snad naposledy vo svojej kariere pri natacani snazil a dokonca prisiel aj s novymi kuskami. V bitkach dost casto netradicne pouziva aj nohy a dokonca akrobaticke kusky. Je evidentne, ze su pri nich pouzite pomocne lana, ale to vôbec nevadi lebo vyzeraju efektne. Paci sa mi, ze do velkej miery Seagal opustil svoj tradicny styl: stojim neohrozeny ako skala a hadzem kaskaderov o zem. Namiesto toho su bitky ovela vyrovnanejsie a aj Seagal casto inkasuje rany a dokonca skonci aj na zemi. A to sa tyka aj finalneho suboja s MJ Whitom. Po choreografickej stranke je to sice len obycajny priemer, ale co sa tyka gradacie, tak patri k najlepsim Seagalovym bitkam. Skoda, ze je v polovici utnuty a k dorazeniu zaporaka dôjde az v akcnej scene s vrtulnikom. Pochvalu si zasluzia aj ostatne akcne sceny. Su tu spickove prestrelky a skvele nahanacky. 33 megovy rozpocet je vyuzity do posledneho centa. Potesi aj mnozstvo skvelych hercov vo vedlajsich ulohach väcsinou vtipnych postaviciek. Celkovo je ladenie filmu dost komedialne a aj samotny Seagal tu ma niekolko vtipnych scen, takze pôsobi cely cas pohodovo. Zapletka nie je uplne priamociara a jednotlive diely sa do vyslednej skladacky odkryvaju postupne. Ale vdaka rychlemu tempu film ani na sekundu nenudi. Luto mi je len toho, ze sme sa o Seagalovej postave prilis nedozvedeli a film sa vôbec nevenuje jej sukromiu. Aspon ze tie sceny z kurzu sebaovladania stoja za to. Strasne ma mrzí, ze Seagal uz dalej so Silverom nespolupracoval a ten sa radsej vratil k Jetovi. Aspon este jednu pecku Seagal mohol stihnut natocit predtym ako nakynul. Ked uz sme pri tej Seagalovej nadvahe, tak ma s odstupom casu pobavili 2 vtipy. V jednej scene hovori Seagal Andersonovi, ze nema rad tucnych ludi. Dnes si svoju vahu vymenili :) A potom finalna scena v ktorej sa Seagal snazi držiac rebrika udrzat vrtulnik na zemi. Dnes by ho udrzal jednou nohou. :)). To je celkom roztomile zakoncenie komentu k tomuto velmi zabavnemu, dynamickemu a stylovo natocenemu akcnemu becku. 8/10. ()

Tommassi3

"Fakt jsi ho zmlátil mrtvou kočkou ??" - "Ne !!" - "Ne ??" - "Nebyla mrtvá !!" ;) Jednou za čas musíte říct dost !! A tak Steven Seagal, zářivá akční star počátku devadesátých let, jejíž třpyt od kytarového country jamování v Tajném agentu Jackovi T. po Puynovy teroristické hrátky v Profesionálovi začíná pomalu a jistě pohasínat, konečně z kamenné tváře vycedil: " A dost !!" Dost válení se v béčkovém hnoji !! Dost policejní korupci !! A tak se jako policejní důstojník a vlk samotář Orin vydává na lov policajtů. Policajtů, kteří si místo vybírání pokut přivydělávají dealerstvím drog. Zkorumpovaní šmejdi zapomněli na heslo pomáhat a chránit a to neměli dělat !! ;) Ve výsledku jeden z nejlepších, stojím si za tím, že rozhodně i z nejzábavnějších, filmů Stevena Sádla Saegala a asi i jeho poslední, který by stál za řeč.. ()

fishki

Ano! Konečne sa Steven zobudil!! I keď po tomto zasa veľmi rýchlo zaspal :). Veľmi pekná bodka za Seagalovou kariérov herca akčných filmov ()

brutale

Tento film, bol asi Segalov posledný výkrik do tmy, čo dokazujú filmy, ktoré natočil po tomto filme. Pre mňa osobne škoda. ()

Terva

CITÁT - Od kdy si poldové můžou dělat, co se jim zachce?........ Scénář : Ed Horowitz a John Westermann. Kamera : Glen McPherson. Hudba : Damon Grease Blackman a Jeff Rona. CITÁT - Tlustá ženská je dobrá na zimu i na léto. V zimě zahřeje a v létě je od ní dobrej stín......... Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. ()

Expendable

Je to hodně dobrý film, Seagal tu má komnečně sobě rozvného protivníka Michaela Jai Whita ( skvělý souboj s mačetami). Seagal tu navíc má skvělou fuguru, nemá ty přebytečná kila. Děj je celkem nadprůměrný ve srovnání s ostatními díly, celosvětové kinematografie a rozpočet je také víc než slušný. Co film nehorázně ale nehorázně kazí je dost často přeřvaná hudba a příšerný Hip Hop za který jde také hvězdička dolů. ()

corpsy

Veľký Seagalov comeback. Návrat k vysokorozpočtovej akcii, sa ale nevydaril na 100%. Akčné scény ujdú, je ich dosť, ale film je dosť ťažkopádny. No česť tomuto filmu, je to posledný pozerateľný Seagalov opus. ()