poster

Osobní strážce

 • anglický

  The Bodyguard

 • slovenský

  Osobný strážca

Romantický / Drama / Thriller / Hudební

USA, 1992, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Romantika nejen pro producentská bankovní konta, kde se Costner neustále vrhá. Do nebezpečí, do milostných dobrodružství, do střel, do postele Whitney, občas dokonce vrhne nožem a vám nezbývá nic jiného, než se nakonec s něžným šepotem na rtech „I will always love you“ vrhnout do jeho ochranářské náruče. To mi připomíná dětský vtip: „Víte, co spojuje Kevinovy poruchy erekce při natáčení milostných scén Franka Farmera a americké astronauty v nesnázích? Je to věta: Houston, we have a problem.“(5.1.2009)

 • TheMaker
  **

  Tenhle film mě nikdy nijak zvlášť nebavil ...(3.10.2007)

 • Boss321
  ****

  Já vím je to neskutečná slaďárna, které ovšem nechybí téměř nic. Skvělé obsazené duo Costner-Houston (jinak jí nemusím, ale tady se mi líbila), výborně napsaný romantický příběh a krásné písničky, z nichž mi nejvíce uvízla I Will Always Love You. Nezapomenutelmá klasika počátku 90. let.(2.12.2007)

 • tron
  ****

  "A už o tom nechcem hovoriť." Výborný romantický triler zďaleka nie iba preto, že na svete je tak málo romantických trilerov. Charizmatický a mrazivo chladnokrvný Kevin Costner (v úlohe písanej pôvodne pre Stevea McQueena... človeče, to by bol film!) a jeho brilantná práca s nožmi, skvelí Bill Cobbs a Mike Starr a dokonca Whitney Houstonová (ktorej pomohlo, že „rola" speváčky Rachel jej bola napísaná na telo), napínavé akčné pasáže (beh zasneženým nočným lesom, oscarový ceremoniál), humor, láska, legendárna pesnička, no skrátka dokonalá ukážka hollywoodskeho trileru. Toto môžem vidieť 5x do roka.(7.5.2005)

 • Aky
  ****

  Sladká pohádka po americku s předvídatelným průběhem a závěrem, ale přesto se na to dobře dívá. Můžeme se posmívat, ale v Evropě tohle neumíme.(2.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace