Osobní strážce

• slovenský

Osobný strážca

Romantický / Drama / Thriller / Hudební

USA, 1992, 124 min

Možná je to příliš přeslazené, ale mně to překvapivě sedlo. Kevin Costner je opět masér, má to dobrý soundrack a prostě skvělý film.(18.2.2006)

Asi by to byl lepší film, kdyby měl Kevin Costner alespoň o trochu víc sexappealu než vařená brambora, kdyby Whitney při zpívání tolik neklepala bradou. ..Nevím,nevím, něco tomu chybí..(31.3.2007)

"A už o tom nebudeme mluvit." Kevin Costner hrál na začátku 90. let v obrovských diváckých hitech. Osobní strážce proto nemohl zklamat. Whitney Houston naopak představí svou rolí snad všechna pozlátka šoubysnysu. A je tak dokonalou protiváhou soustředěnému Kevinovi, který přes všechny své zásady zpěvačtině kouzlu stejně podlehne. PS: Svého času se tento film nevyndával z videa.(7.2.2011)

• - Jednou z favoritek na rolli Rachel byla i Mariah Carrey. Nakonec ji však producenti odmítli, protože chtěla zpívat veškeré písně jen ve vysokých tónech. (Lenny09)

• - Produkci snímku zaštítila filmová společnost Tig Productions, kterou v roce 1989 spoluzaložil Kevin Costner. (5150)

• - Soundtrack k filmu byl 17 let po uvedení snímku historicky nejprodávanějším soundtrackem. (Vlk17)