Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

freeeeedom

Prvý Bayov film a treba podotknúť že sa ním režisér podpísal naozaj výrazne a využil v ňom všetky svoje videoklipové skúsenosti. Efektné spomaľovačky, dlhé prelety kamery nad Miami zaliateho ranným slnkom, divoké automobilové naháňačky, dynamický videoklipový strih a akčné sekvencie, hlášky suché až sa hercom práši z úst ale pritom trefné a 90 percent z nich naozaj vtipných, proste Michael Bay :o) Tento štýl nesedí každému ale tu ide predovšetkým o to baviť diváka a nenechať ho zbytočne rozmýšľať nad logikou deja. ()

Ajay

Nevim nevim, jako akčňák je to dobrý, ale poslouchat dvě hodiny dva černochy, kteří se navzájem překřičujou a melou pátý přes devátý?! Preventivně si dám jednu pilulku růžového štěstí a pak klíďo tenhle filmík skouknu :D ()

Kada80

Tenhle policejní tandem brázdí ulice Miami v černým porsche a mají plnou hubu hlášek.Michael Bay odstartoval v Hollywoodu skvěle a tenhle film je toho důkazem.Škoda jen,že Michael tuhle lat'ku neudržel ! 80% ()

HennessyVSOP

Další z řady Willových komedií. Co k tomu říci, je to blbost a umí pobavit. Tyhle komedie totiž bývají vechny na jedno brdo, takže pro mne komedie velmi solidní, umělecké dilo ale ne. 75% ()

vilusinska

Tak tenhle film se snad nikdy neomrzí,je tam vtip,napětí a akčnosti bych řekla že taky dost.Výborně vybraní hlavní hrdinové,přesně k sobě pasujou.Poldové co si hrajou na tvrďáky ale nějak vždycky z toho vyplynou komicky ale svůj případ vždy dotáhnou do konce s krásným humorem. ()

peaceNwar

Vykrádanie nápadov DIE HARD a LETHAL WEAPON v drsnejšom, čiernom oblečku. Nič viac, nič menej. Menej nápadité, menej humorné. Na viac než tri hviezdičky to nie je. ()

DansteR

"This is bad. No, let me call it what is. This is fucked up." Na začátek to od Michaela není až tak hrozné. Na to, že je to jeho první film to občas rozjede v velkém stylu. Právě tady začíná jeho záliba v explozich a drsné akci. Děj trochu pokulhává, ale to dorovnají celkem slušné akční scény, jako honičky a podobně a když se k tomu pridá dvojka hláškujících černohů. Vznikne fajn akční komedie tak akorát na 70% ()

PenelopaW

Snímek jsem shlédla teprve nyní a po dlouhé době jsem se dobře bavila. Akční scény vyrovnané hláškováním ústřední dvojice, nechutný záporák a hlavně dobrý dabing Ivan Trojan + Tomáš Juřička. ()

bmx6

Film je o mnoho lepší než druhý díl.Matin Lawrence a Will Smith,jako parťáci nemají chybu.Téa Leoni-ta je nádherná.Akční scény jsou skvělé.Je to sice drobet bláznovina,ale u téhle akční komedie jsem se slušně bavil. ()

vofo

Nečekaná pecka. Smith a Lawrence si rozumí parádně a díky tomu a režii Baye je to skvělá akční buddy komdie. Naprostá paráda. ()

gezper

Obecně mi Bay moc nesedí a tenhle jeho debut není výraznější výjimkou. Hodně keců, místy dost uřvané - střídají se ucházející dialogy s těmi zbytečnějšími. Bohužel viděno teď v dabované dost divné verzi a originál si již moc nepamatuji. Děj je prostoduchý, okolo ohrané klasické jednoduché konstrukce. Ale akci zvládá docela v klidu a ústřední hudební motiv je povedený. Je trochu s podivem, že po tomhle následovala hned taková pecka jako Skála, pro mě kvalitativní vrchol režisérovy dosavadní kariéry, i když Armagedon či Ostrov taky nejsou úplně kroky mimo. Bad Boys tak jako tak určitě nenáročně pobaví, to je to co Bay ostatně vždycky proklamoval, žádné velké umění pro intelektuály nikdy nebyla jeho parketa. Mám takový vnitřní pocit, že kdysi viděno v orig. znění či jiném dabingu, tak to bylo půl stupně lepší. Tahle konkrétní verze (TV Nova) 'jen za pade', až si někedy osvěžím jinou či rovnou orig., uvidíme, zda přitlačím. [50%] ()

Patr1k

Debut "eye-candy" režiséra vyšiel mierne nad priemer. Dobrý výber hercov a skvelá práca s kamerou dávajú filmu mierne navrch, avšak za prestrelený strih niektorých scén by som vyslovene fackal. Každopádne pomerne zábavný film na popkornový večer pri nejakom nechutne sladkom nápoji. ()

LeePriest

Z hlediska akce a krimi se jedná o průměr. Vydařený nadprůměr dělají z filmu dva hlavní vtipní představitelé, jejichž kecy, chování, reakce a scénky oživují film opravdu výtečně. A také musím říct, že T. Leoni to velmi slušelo. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)