U pokladny stál...

Pri pokladnici stál...

He Stood at the Till

Komedie

Československo, 1939, 99 min

Burian nikdy nezklame :-D Ať to vezme z jakéhokoli konce, vždy mě pobaví tak jako málokdo...A co se týče této komediální klasiky, je v ní opravdu málo scén, při kterých bych se nesmál. Když se k tomu přidají další herecké hvězdy jako je Jaroslav Marvan, Čeněk Šlégl nebo snad tehdy opravdu kočka Adina Mandlová, vzniká film, na který se nezapomíná a věřím že taky nezapomene.(3.1.2009)

Moje první Burianovka. A nijak mne tedy nechytla. Snad jediné, co mne vyloženě pobavilo, bylo "zde odložte doutník"... 60%(27.6.2012)

Uz jsem se o tom zminil u Prednosty stanice - vazne nevim co je lepsi - rada naprosto dokonalych scenek, ktere se nikdy neokoukaji.(25.7.2002)

Vlasta Burian mě o bránici připraví vždycky, ať se jedná o jakýkoli film, ale v tomhle případě musím po zhlédnutí pravidelně vyhledávat lékařské ošetření. Myslím, že ve výčtu nezapomenutelných scén uživatelé poněkud opomíjejí "Baladu o deliriu tremens."(22.7.2007)

Komedie s Burianem mi prostě nikdy příliš nesedly, ale třeba jednou změním názor... Každopádně jsou mi stokrát milejší tyhle stařičké grotesky s Pany Herci než současné "Kameňáky" s celebritami z telenovel. 65%(30.3.2009)