• flanker.27
  *****

  Můj vůbec nejoblíbenější film s Burianem. "Já k tomu nemůžu moc říct, protože neznám vás, ani tak dalece tohohle pána. Ale co můžu říct je, že prskáte až semhle."(23.7.2008)

 • Aky
  *****

  Burian byl opravdová světová třída. Chyběla mu jen angličtina. Ale nás pár Čechů víme svoje.(23.2.2011)

 • B!shop
  *****

  Dost mozna nejlepsi film Vlasty Buriana. Uvod v pojistovne je neskutecnej masakr, v laznich to je taky slusnej naklad, bohuzel zpet v nemocnici na zaverecnejch asi 20 minut tempo nepatrne polevi. Krome neustale hlaskujiciho Buriana stoji za zminku zlitej Marvan a operovanej Slegl. A moje nejoblibenejsi scena je asi balada o deliriu, Burian by moh hrat i Draculu. Jasnejch 5* dokonala komedie.(27.2.2008)

 • Phobia
  ***

  Komedie s Burianem mi prostě nikdy příliš nesedly, ale třeba jednou změním názor... Každopádně jsou mi stokrát milejší tyhle stařičké grotesky s Pany Herci než současné "Kameňáky" s celebritami z telenovel. 65%(30.3.2009)

 • T2
  *****

  Vlasta Burian opäť exceluje a ako primár Marek všetko dokonale zamotá aj za pomoci skvelého Jaroslava Marvana.(4.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace