Můj vůbec nejoblíbenější film s Burianem. "Já k tomu nemůžu moc říct, protože neznám vás, ani tak dalece tohohle pána. Ale co můžu říct je, že prskáte až semhle."(23.7.2008)

Burian byl opravdová světová třída. Chyběla mu jen angličtina. Ale nás pár Čechů víme svoje.(23.2.2011)

Dost mozna nejlepsi film Vlasty Buriana. Uvod v pojistovne je neskutecnej masakr, v laznich to je taky slusnej naklad, bohuzel zpet v nemocnici na zaverecnejch asi 20 minut tempo nepatrne polevi. Krome neustale hlaskujiciho Buriana stoji za zminku zlitej Marvan a operovanej Slegl. A moje nejoblibenejsi scena je asi balada o deliriu, Burian by moh hrat i Draculu. Jasnejch 5* dokonala komedie.(27.2.2008)

Komedie s Burianem mi prostě nikdy příliš nesedly, ale třeba jednou změním názor... Každopádně jsou mi stokrát milejší tyhle stařičké grotesky s Pany Herci než současné "Kameňáky" s celebritami z telenovel. 65%(30.3.2009)

Vlasta Burian opäť exceluje a ako primár Marek všetko dokonale zamotá aj za pomoci skvelého Jaroslava Marvana.(4.1.2008)