Lukas

Vyhazovač v nočním klubu, který má za sebou padesátku a schytal už hodně ran - doslova i obrazně - se s obtížemi snaží vychovávat svou osmiletou dcerku. (Filmbox)

Grázl83

Velmi slabé béčko s poměrně nudným a a místy hloupým dějem. JCVD hrát neumí a je na něm hrozně vidět, jak si ho vzal do parády démon alkohol. ()

Luciaaas2

Milé překvapení a po delší době solidní film s Belgickou mlátičkou. Rád bych viděl Van Dammeho ve vážnějších rolích a ve starším věku dokazuje, že umí i hrát. ()

BruceTichac

Po dlouhé době Van Damme natočil dobrý film. A dokonce v něm i hraje a ne, že se jen vyskytuje, jako v mnoha předchozích. Doufám, že aspoň chvíli udrží laťku výš než do teď. Za mě zaslouženě čtyři hvězdy. ()

mokki5

Spíš než akční film se jedná o realistické krimidrama s prvky thrilleru, a všechno dokonale doplňuje temná ponurá atmosféra, Dokonce i ta Van Dammova typická únava sem pasuje jako šitá na míru. Zkrátka film který je pro Leclercqa řekněme klasická a naopak pro filmografii JCVD je Lukas příjemnou změnou, kde vlastně ukazuje že umí i celkem dobře hrát a ne jen kopat a mlátit. ()

KyleReese

Docela příjemné překvapení. Jde vidět, že, když JC hraje v evropské produkci, tak vážně ze sebe dostane to nejlepší. Role chlápka, který si v životě už ledas co prožil a chce se jen v klidu starat o svoji dceru, bohužel pokřivená realita dnešní doby mu to nedovolí, JC sedla jako hrnec na prdel. Ne, tady vážně nejde o hrdinství, o pomstu ani o ideály, ale jen o lásku k rodině. Kdo čeká kupu bitek, bude zklamán a i v těch pár momentech je zachována vrchovatě realističnost, takže žádné otočky, ale lokty do zátylku. Celkově film téměř neobsahuje akci, přestože jako by v každé minutě bylo na plátně násilí přítomno. Tvůrci zakomponovali také jeden poměrně velký zvrat a proto jde daleko více o drama než o akční film. Dokážu si představit, že kdyby v hlavní roli byl třeba L. Neeson, byl by zde film hodnocen daleko lépe i přesto, že jeho herecký projev by lepší než ten JC nebyl. Přesto jsem si, dnes již dost vrásčitého belgičana, na plátně užil, ať už vařil s dcerou dušenou mrkev nebo drtil chlápkovi lebku. To, jaký pocit budete mít na konci filmu, záleží jen na tom, jestli belgickému herci nemůžete přijít na jméno a nebo vám je tento jeho herecký projev sympatický a fandíte mu. Za mne 65%. ()

medveed

Syrový a realisticky natočený thriller s výborným JCVD v hlavní roli. Čtvrtou hvězdu přidávám za výborný závěr! 70% ()

skipik12

Jako navrat JCVD dobre,po jeho nepodarenych snimcuch,krom :) JCVD, ale konec melbyt dotahnut -spoiler alert- do us klasickeho happy end nebo konce,jako takoveho. Natahovani filmu a pak rozreseni behem 8 min, hoooodne ubralo. Ale za me good. Znova si to ovsem nepustim ... ()

Davis81

Tohle fakt není špatný počin, ba naopak, je to moc dobrý! J.C. umí hrát....o to víc se divím, proč se angažuje v takových C projektech, když pak předvede tohle. Je super jak tady mluví svoji mateřštinou, to zní skvěle. Mimochodem bylo by určitě super, kdyby takový Arnold udělal film ve své mateřštině...občas někde štěkne, v Escape plan byla v němčině celá scéna a bylo to super. Jinak Lukas má dobrý scénář, realistický. Evropské protředí a obrázek dvoujazyčné Belgie, i zde je ukázáno, že Vlámové a Valoni si prostě nerozumí. ()

Zaks

Atmosférické krimi s JCVD v hlavnej úlohe. Kamerové zábery spoza hrdinu využité dokonale na zvýraznenie cítenia so zdanlivo emočne chladnou ústrednou postavou, precízne využívaná hĺbka ostrosti na prechod medzi ďalším dejom. K tomu výborný hudobný doprovod, fajn záver a máme z toho prekvapivo celkom dobrý film. Nadpriemer. Žeby sa na staré kolená rozhodol hrdina osemdesiatkových akčňakov seriózne hrať? Išlo mu to veľmi dobre! ()

milos.bradik

Ať Van Damme chce nebo nechce, tak roků mu neubývá a podepsal se na něm i jeho životní styl. Kdysi byl v těch akčních scénách opravdu dobrý, ale teď už prostě má skoro šedesát a zadýchá se i když jde vyzvednout dceru ze školy. Scénář nebyl nijak slabší ani o nic lepší než bývá u těchto filmů běžné, ale Van Damme už na to prostě nemá. Ten výraz starého strhaného ztroskotance mu tady sedl. ()

andykanadan

Z dvanástich akčných filmov z filmografie JCVD, ktoré som dodnes videl, bol tento jeden z najslabších - chvíľami som mal chuť, že to ani nedopozerám... Nakoniec som to "vydržal dopozerať", ale druhýkrát ani za milión...! Mal som podobný pocit, ako *CARNIFEX*... ()