Odvážný zkušební pilot Daniel McCormick sice miluje půvabnou Helen, ale nemá odvahu požádat ji o ruku. Když je po jednom z jeho nepovedených pokusů dívka sražena náklaďákem a půl roku se neprobírá z kómatu, obrátí se zoufalý Daniel na přítele, vědce Harryho Finlaye, pracujícího na tajném vládním experimentu s hibernací. Požádá ho, aby ho na rok zmrazil, protože se nemůže dívat, jak jeho milovaná pomalu umírá. Když uléhá do hibernátoru, píše rok 1939. Místo jednoho roku však stráví mimo tento svět více než padesát let a probudí se jen náhodou v roce 1992, když chlapci Nat a Felix, hrající si v polozapomenutém vojenském skladu, nevědomky otevřou mrazicí box, čímž zahájí proces probouzení. Zmatený Daniel brzy pochopí, že prospal půl století. Svět se změnil, Harry zmizel a jeho historce nikdo nevěří. Vyhledá proto Nata, který ho v knihovně seznámí se vším, co zameškal, a seznámí se také s jeho matkou, zdravotní sestrou Claire. Zachrání ji před útokem bývalého milence a přijme její nabídku, aby zatím bydlel u ní. Pokračuje v pátrání a najde Harryho dceru, která mu řekne, že otec už nežije, a předá mu jeho deníky. Z nich se Daniel dozví, že Helen dodnes žije, ale také že vedlejším účinkem hibernace je rychlé stárnutí, kterým tělo dohání ztracené roky. První účinky už se na Danielovi začínají projevovat. Zatímco armáda zjistí, co se stalo, a začne po muži z minulosti pátrat, Daniel se rozhodne najít svou Helen. (TV Nova)

RickyFitts

tenhle film jsem si před pár lety při cestě autobusem docela užil... všechny holky brečely a my je utěšovali... jinak je to sračka, samozřejmě ()

Kick077

Je to o něco lepší, než na půl, ale na 4 hvězdy taky ne. Docela zajímavá zápletka se zamrazením člověka zasazená do celkem obyčejného příběhu, který ničím moc nepřekvapí. V rámci doby bylo ale docela povedeně zvládnuté postupné stárnutí Daniela ke konci příběhu. Takový pohodový, ale nevýrazný film na večer, kdy si chcete jenom odpočinout a moc nemyslet. ()

Saur.us

Dnes již klasická televizní záležitost, která nenadchne ani neurazí. Nenáročná zábava na nedělní odpoledne. ()

Johnny

Naozaj film pre večernú pohodu. Skvelí herci, silný motív... happyend ako má byť. A možno práve preto, že je to také sladké-presladké je to miestami ako keby bezduché. Ale rozhodne také lepšie ***. ()

Lyžař

Nemám téměř co dodat. Byl jsem oslněn scénářem a výkonem herců. Myšlenka je sice asi hodně nereálná, celý příběh je ale tak dobře sehrán, že jsem uvěřil. Scénář: *****; Režie: ****; Herci: ****; Hudba: **** (naprosto citlivá a nenucená hudba, která není nikdy vlezlá ani neodlákává od jednotlivých scén). K tomuhle filmu se můžu vrátit kdykoliv a pokaždé si více jak 100 minut doslova užiju. ()

char_t

Úplnou náhodou jsem na tenhle kousek natrefil v TV a přesně mi padl do nálady. Sci-fi jen špetka, k tomu trocha historické techniky, kapka romantiky, zajímavé scenerie a neobvykle komorní Mel Gibson... Jo, líbilo. ()

xavierr13

Zaujimavý námet...zpracovanie nie je špatné, len je všetko také neoriginálne - keby film vznikol o 10 rokov skôr, bola by to bomba, ale takto ma to nezaujalo, aj ked motív rychlého stárnutia po hybernácii je podla mna strašne zaujimavé. Film na popoludnie, povedal by som...večer by som sním nezabíjal. ()

helloween93

Slaďárna se sci-fi motivem o pilotovi, který byl 50 let zmražen a na tento projekt se mezitím zapomnělo. Většinou Jamie Lee Curtis moc nemusím, ale tady byla sympatická, Elijah byl hodně malý. S lepším scénářem to mohla být pecka. 3* ()

Rathalos

Romanticka sci-fi komedia s vynikajucim hereckym obsadenim,mila,pohodova,sympaticka,pekna a napadita zalezitost s vybornym nametom,ktora ma zahriala na srdci...:-) ()

Barak

Tak trošku jiná romantika s malým nádechem sci-fi. Trpí nějakými nedostatky, chtělo by to lepší scénář, ale dokáže i zapůsobit - závěr pak samozřejmě dotažen až úplně do blbého extrému. Mel Gibson se své role zhostil hodně dobře a zaujala i Jamie Lee Curtis. Když jsem uviděl to malé děcko, tak jsem si říkal, jestli je to vážně on, ale až závěrečné titulky mě přesvědčili - byl to Frodo.... :) (7/10) ()

HappyDeath

Prijemny film na sobotni odpoledne. Takova ta odpocinkovka aneb romantarna s tezko predvidatelnym koncem. Diky bohu to nebyla standardni tuctovka... Prijemne potesilo. ()

Odpadlik

Sympatický rodinný film s Melem Gibsonem. Obsahuje nostalgii starých časů, romantiku, trochu smutku ale především nenásilný a příjemný humor. ()

Zevon

Předvídatelný, sladký čajíček pro slzotlačné publikum. Kromě sladkobolné pachuti nic, co by mi mělo zůstat v hlavě. ()