Mise na Aldhani dosáhne bodu, odkud není návratu. Jako krytí jí slouží velkolepá podívaná. (Disney+)

tomik99

Atmosférou opět parádní, ale přeci se jenom musím přiznat, že po dvou dílech plánování jsem čekal malinko více. Ve finále to nebyl nikterak velký mistrovský plán, jen "prostá vloupačka". Třetí díl na mě emocionálně zapůsobil o něco lépe. Asi je to i tím, že k partičce Povstalců jsem si nevybudoval tak silný vztah jako třeba k Syrilovi či Bix. I tak se ale jednalo o slušnou epizodu. Uvidíme, co nabídne další příběhový oblouk. ()

aR3Zz

Konečně epizoda hodna celkovému hodnocení seriálu! Dobře zpracovaná, v první polovině by se napětí dalo krájet a v té druhé to má úžasný spád. Stejně tak se zde s ničím nemazlí a sem tam nechají klidně někoho umřít. To si nechám líbit, jen tak dál! ()

TomasRichtr

Wow, druhý třídílný "film" za námi a zatím je to každou epizodou lepší a lepší. Šestá epizoda je zatím to nejlepší, co seriál nabídl. Fantastická napínavá podívaná, se skvělým vizuálem, která se zároveň nebojí tnout do živého. Takhle by se to mělo dělat, je to fakt poznat, když se toho chopí kompetentní lidé namísto diletantů (ehm ehm Deborah Chow ehm ehm). Fakt výborná práce na seriál, který mi původně připadal naprosto zbytečný natáčet. ()

Wyrdas

Čekal jsem hodně, dostal málo. Popcornová mission impossiblle ve verzi SW. Konečně tam krom všech odstínů lidské byla i jedna mimozemská kůže. Lesbičky si také můžou odfajfkovat splněnou propagandu, ale jinak se nic moc nestalo. Dlouho připravovaná loupež nakonec působila levně, nevěrohodně a hlavně opět jak je již zvykem hloupě - z pohledu Impéria. Plus za nostalgii ze senátu, ale jinak skutečně nic moc. Předvídatelná zrada a celkově hloupost všech nedovolí náročnějšímu divákovi hodnotit výš, než jak slabší průměr. ()

Elio

Výborné zakončení trilogie předchozích dílů, syrové, napínavé, smutné, tak, jak se to koneckonců dalo čekat už od 4. dílu. Tentokrát mi pomalá gradace do posledního dílu nevadila, atmosféra byla budovaná s konkrétním cílem a to bylo znát ze všech scén, které ve výsledku měly ve stopáži své místo. ()

muti

Jednoznačne explozívne finále. Jeden top je vizuálny a to je miestny roj meteoritov ktorý láka rôzne kmene k veľkej púti. Spektakulárne vesmírne divadlo bolo ozaj dychberuce. Druhou topkou finále je prierez celého záťahu krok po kroku a celý čas vidíme prepad z prvej ruky. Každý tím má v pláne svoje miesto a kto zlyhá tak vystaví do nebezpečenstva zvyšok odboja. Stávky sú vysoké, ide o život a o 80 mega. Vidíme aké pevné nervy musia aktéri mať a aké rôzne nepredvídateľné udalosti sa udejú. Treba ísť ale podľa plánu a ak do toho dajú všetko tak môžu zvíťaziť. Unless, je to veľký balík prachov aj na nejedného rebela. ()

GejmronCZ

Kupodivu jsem to ani nemusel stopovat a ušlo to. Jeden z lepších dílů. Pořád si ale nemůžu pomoct. Na mě je to prostě pomalý. Oko bylo ale fakt nádherný, to bych moc rád viděl na vlastní oči. ()

The_Ninkisek

Jsme v půlce seriálu a hodila by se asi krátká recenze. Andor je jednoduše úžasný. Je vidět že někdo nad tím přemýšlel a věděl jak napsat kvalitní seriál. Emoce fungují a hlavně fungují dialogy a motivace jednotlivých postav (né jak v Obiwanovy co je náhodně generovaný seriál AI). Jedná se krásně surové StarWars tak jak všichni chtěli. Doufám že seriál bude pokračovat ve stejné kvalitě klidně i vyšší. ()

Stingray

Čím dál lepší! Perfektně vypadající se smyslupnýma dialogama a výborně napsanýma postavama. Opakuji se , ale “Dospělácký SW”! Se stoupající kvalitou “trilogií” mi u poslední asi spadne brada.. ()