V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

Petroff

Pamela v oblečcích a botičkách pro striptérky a luxusní prostitutky. V každém díle vystřídá cca 5 outfitů a jeden je lepší, než druhej. Je to taková Pamelina módní přehlídka. O děj tu vůbec nejde, jde o Pam, a já s tím jsem ok, protože  to byla fakt mega kočka! Hrát holka neumí, před kamerou například nikdy nechodí, ale cupitá. ()

Renton odpad!

Námět: prsa Pamely Anderson. Hrají: prsa (nejen) Pamely Anderson. Bez tohoto artiklu se jedná o uměle líbivou podívanou na hezké Americké ulice, plné nadupaných aut či uměle krásných postav. A ještě na nějakou tu trapnou akci, jelikož žánrem pro ony prsa byla zvolena krimi. Jak trapné. Pokud papkáte Pamelu, hvězdičku lze upustit. Ostatní mají jasno. ()

Janega

Pamela Anderson na 15 centimetrových štekloch naháňa zločincov, pričom jej super cecky hypnoticky kolísajú v jej mega výstrihu. Tak hádam je každému jasné, že ten seriál paroduje sám seba, ale hlavne že sa paroduje zámerne. Podľa mňa to bol určite zámer tvorcov urobiť si prču z kriminálnych seriálov. Mňa ten seriál celkom bavil a určite som od toho neočakával strhujúci akčňák á la Lara Croft. ()

Mr.Floyd

Jedinou vecou, ktorá spôsobuje, že sa na tento seriál bude pozerať dostatočný počet ľudí je Pamela Anderson a iné "herečky", ktoré akurát zliezli z predvádzacieho móla (alebo z režiséra :). Dej primitívny, akčné scény prinajlempšom komické.....no čo vám budem hovoriť, každý vie ako vyzerá klasický americký akčno-detektívny seriál. ()

pravo

V.I.P.-tak v tomto prípade amíci strelili capa. Pam bola populárna tak sa niekto rozhodol, že s ňou natočí seriál a je jedno o čom, ako a s kým ďalším. Snaha o oblbnutie diváka dielom, ktoré ponúka nulovú zábavu a iba pohľad na silikony na moje prekvapenie vyšla a seriál si asi našiel publikum keďže bolo natočených viac ako 80 dielov. U mňa s odretými ušami za 1 hviezdičku. ()