Hrají
Vernon Weddle
USA
Nejlepší seriály:
Na východ od ráje (1981) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Mork & Mindy (1978) (seriál)
Tina Menard
Mexiko
Nejlepší seriály:
Alfred Hitchcock uvádí (1955) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Davis Roberts
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kořeny (1977) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
LaWanda Page
USA
Nejlepší seriály:
In Living Color (1990) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Diff'rent Strokes (1978) (seriál)
Howard Platt
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Victor Rendina
USA
Nejlepší seriály:
Kmotr (1977) (seriál)
Trapper John, M.D. (1979) (seriál)
Cagneyová a Laceyová (1981) (seriál)
Jeannie Linero
Nejlepší seriály:
Kmotr (1977) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Lisle Wilson
USA
Nejlepší seriály:
Alf (1986) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Michael Alldredge
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Howard Morton
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Agent Smart (1965) (seriál)
Bewitched (1964) (seriál)
Patrick Cronin
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Marquita Rivera
Portoriko
Phillip Pine
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
Rod McCary
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Jack Manning
USA
Nejlepší seriály:
Longstreet (1971) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
The Six Million Dollar Man (1974) (seriál)
Sarina C. Grant
USA
Nejlepší seriály:
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Taxi (1978) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Ernest Harada
Nejlepší seriály:
Šmoulové (1981) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Sonny Jim Gaines
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek (1990) (seriál)
James A. Watson Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)