Náčelník Apačů Abahachi a jeho pokrevní bratr Ranger se starají o dodržování míru a spravedlnosti na Divokém Západě. Potíže nastanou, když si Abahachi vezme od kmene Šošonů půjčku na financování nové knajpy. Narazí na padoucha Santa Mariu, ten na něj sehraje habaďůru a práskne do bot i s vypůjčenými penězi. Oba odvážné muže pak u Šošonů očerní a obviní je z vraždy syna náčelníka Lstivého Mloka. Šošoni neváhají a vykopou ze země, pro nedostatek válečných seker, skládací židli. Westernová parodie může začít, a ušetřena nezůstane ani Leoneho klasika... (oficiální text distributora)

Arach.No odpad!

Vážný kandidát na nejidiotštější parodii, kterou jsem měl tu "čest" shlédnout. Slovy klasika - NEVERMORE ()

wosho

Já se skvěle pobavil. Sice jsou v této botě občas díry, ale i přes to dokáže spolehlivě rozesmát. A to že to napsali a natočili Němci je pro mě záhadou. ()

hunterN

Na Němce, pověstné absencí smyslu pro humor, překvapivě dobré. Dost často měl člověk pocit, že sleduje parodii z kuchyně tria ZAZ, z nichž některé jejich pozdější sólové kousky strčila tato parodie do kapsy. Tři hvězdičky za strouhání šípů, natírání tee-pee, ranní erekci, pleťovou masku, náčelníka Šošonů, padoucha Santa Mariu, Moon River ze Snídaně u Tiffanyho a samozřejmě teplé dvojče z Ranče růžová pudřenka:) ()

FiliPP

Znám pár parodií na některé filmy,které jsou povedené. Avšak žádná parodie se s touhle nemůže rovnat. Pro mě nejlepší parodie na film, co jsem kdy viděl. Hodnocení 89%. ()

kwoky

Parodie na Vinetuovky. Na jedne strane par perfektnich vtipu ("Vidis ten uplnek?", hakliva klisna "Zakelyna", ktera nemuze jet vic nez 5km/h jinak zvraci a "pokrevni zbratreni"), na strane druhe dost o nicem. Chtelo to trosku vice zapracovat na zajimavejsim deji a bylo by to za 5*...takhle jen 4*. PRIPRAVIT ZBRANEEE! pripravit zbraneee, zbraneee... ()

venom14

Poprvé jsem se smál úplně brutálně,ale podruhé už byly vtipy okoukané a už jsem se ani jednou nesmál.Ale slabší 4 hvězdičky si zaslouží.Jedna z lepších parodií. ()

Prochy38

Velmi povedená parodie na veškeré Mayovky a westerny (Tenkrát na západě, ...). Moc nerozumím, co Vám komu na tomto přišlo trapné, ale Váš problém, ne můj. Komedie se maximálně vyhýbá, jak je teď moderní, fekálnímu a sexistickému humoru, což u mě zvedá o 2*. V porovnání většiny "vtipů" ze Scary movie či Disaster movie a podobných trapáren jde o skvost a film o dvě až tři třídy výše. Doporučuji, opravdu. ()

Wishkah

Ze začátku docela zdařilá parodie na mayovky ztrácí zhruba v půlce svůj náboj, a zatímco v první půlce připadal zhruba jeden trapný vtip na čtyři skvělé, tak v druhé půlce se ten poměr obrátil. Je to škoda. Ale i tak se jedná o dobrou komedii, u které se dá zasmát a která dokazuje, že i v Německu se trochu humoru dá najít ()

Schuldiner odpad!

U odpadních záležitostí často používám slovo demence (v různých tvarech) a zde je toto slovo holt opět na místě! Zdejších 61% mi hlava nebere. V tomhle ehm..filmu mě nerozesmálo snad fakt vůbec nic, nevzpomínám si ani na uchychtnutí.. Klasický německý humor - tedy dementní! ()

Hanes88

Přesně ten druh parodie, kdy je to tak stupidní, až to pobaví. Mi se to rozhodně líbilo, všichni hlavní herci na ty role opravdu seděli :). Za mě tedy lepší tři hvězdy. 65%. ()

Teabag

Milá srandička, u které se sice intelektuálně nenadřete, ale o to víc se vám nejspíš některé hlášky zaryjí do mozku. A když Sky du Mont přichází prvně na scénu, to je zážitek k nezaplacení :-) ()

Wenca888

Moc jsem od tohoto filmu neočekával (parodie, a navíc německá) a proto mě výsledek překvapil o to víc. Od začátku si to drží relativně vysokou úroveň, kterou si (překvapivě) drží až do konce. 70% ()

Zombi

Na němce překvapivě snesitelná komedie parodující Mayovky a nejen je, kdo ty staré filmy pamatuje, toho to bude asi bavit víc než ostatní. Nejlepší je hlavní padouch. ()