Česká bláznivá komedie připomínající pohádku o hloupém Honzovi, který všechny zlé přechytračil a získal všechno, co takovým hrdinům přináleží.  Honza se tu ovšem jmenuje Vít Dolejší, všeobecně přezdívaný Vitoušek. V podzemí Národního divadla hlídá stav spodních vod a když dostane padáka, protože divadlo připadne jeptiškám, nezbývá hrdinovi než zdědit po dědečkovi z Ameriky karlovarský hotel Richmond a pět milionů dolarů, vázaných na jeho rychlou rekonstrukci. V tom okamžiku se ovšem hrdina ocitá v síti intrik zbohatlého veksláka zvaného Boss, ředitele hotelu a bývalého estébáka Křiváčka a vychytralého advokáta Wágnera. Ve hře jsou však nejen velké peníze, ale také půvab notorické hráčky Alice, do níž se Vitoušek zamiluje a pak všem ukáže, že vůbec není takový blbec jak si všichni mysleli. (oficiální text distributora)

Autogram

Obával som sa najhoršieho, a nakoniec to bola menšia blbosť, ako som čakal. Sobota sa do úlohy blbca dokonale hodí, od čias Jáchyma je to jeho herecký šálok kávy. Mnohé vtipy aj fungovali, príbeh je taký klasický porevolučný a na žúre boli aj skutočné kozy. Okrem Sobotu a Mládka oslnila už len klasická hudba a možno trochu aj Simona Chytrová, tá mohla mať na viac a pritom sa objavuje iba v trápnych filmoch. ()

MrMar odpad!

Strašný film, který mi (bohužel) utkvěl v paměti díky souložícímu Janu Přeučilovi(hroznější scéna snad v dějinách českého filmu neexistuje). Vít Olmer mě opět přesvědčil, že nejlepší byl jako herec ve Fantomovi Morrisvillu. Nudné a tak strašně trapné, že jsem měl co dělat abych to vůbec dokoukal. ()

spikey1 odpad!

až mě bude chtít někdo mučit donutí mě dívat se na Olmerovi počiny. Jak tomuto režisérovi někdo může svěřit peníze nepochopím do konce života ()

Braddy odpad!

Poslední film s Luďkem Sobotou, na který jsem kdy šel. Od té doby jsem se radši podobných omylů vystříhal. ()

Opsha

Právě jsem přišel o status intelektuála i u těch posledních. Pustil jsem si film s očekáváním naprosté srágory a ona to byla docela průměrná komedie s poměrem dobrých a špatných vtipů asi 4:3. Je pravda že trojlístek padouchů (a zvlášť Skamene) dost přehrává, Sobota s Chytrovou jsou ale nečekaně snesitelní. 80 minut mi uteklo jako voda, ničím mě neurazilo, ničím extra neuvázlo v paměti. Radši ale budu končit svůj průzkum špatných filmů, za chvíli bych totiž mohl spolu s Lucinkapsem ronit slzy nad Ordinací v růžové zahradě. 5/10 ()

ranp

Tohle je fakt slabý, pozice v žebříčku nejhorších 200 filmů to naprosto vystihuje, i 1 hvězdička je zřejmě moc. ()

LEATHERFAC odpad!

Výborně pane Olmer...Název je sice docela trefný, ale přesnější by bylo "Ještě větší sračka, než jsme doufali"... ()

brooklyn73

Filmu nechybi velice levny humor,ktery neni podle meho gusta.Take muzeme videt honicku aut v podani mercedesa a skodovky stovky.Nekolik polonahych prostitutek a dve opravdove vse zerouci kozy.Samozrejme take znovu zrozeneho z ameriky,z emigrace navrativsiho se Jaru Kohouta.Pana Vaclava Sloupa jakozto ruskeho mafiana s jeho "Panimaju".Za tu snahu delat humor a bavit lidi a za zarazeni pana Skopecka s panem Potmesilem (i kdyz ten se objevi ve filmu velice kratce) davam hvezdy dve. ()

klúčik

Neviem kam sa stratil Vt Olmer. Veď tento režisér a aj herec vedel natočiť zaujímavé filmy. V tejto dobe je to ale hrôza. Veľká škoda. Len pre hercov...10%. ()

1860

Komentovat musím stejně stupidní hláškou, jejíž bratříčci se nacházejí ve většině filmu: Ještě horší film než se doufal.. Naštěstí některé vtipy opravdu fungují a byl jsem schopen se u nich zasmát, Bohužel jich nebylo mnoho.. ()

Paity

Z celého filmu stojí za zmínku snad jen dvě minutové lehce erotické scény, jinak je to film nehodný slova film a za každou korunu, která na jeho vznik byla vynaložena, měli tvůrci radši koupit něco dobrého pejskům v nejbližším útulku. ()