Neznámí lidé s různými životními osudy – šofér limuziny, manželé před rozvodem, policista, prostitutka, mladí, čerstvě oddaní novomanželé a hotelový manažer -- hledají před nadcházející bouří útočiště v zapadlém motelu uprostřed nevadské pouště. Brzy je kdosi začne po jednom zabíjet. Jak vzrůstá napětí a hosté začnou jeden druhého podezřívat z tajemného vraždění, s překvapením zjistí, že je ve stejnou dobu na stejné místo vůbec nepřivedla náhoda... (AMC Czech)

Adolf47

Naprosto neuvěřitelný film. Do poslední chvíle nevíte na čem jste a když už si konečně myslíte, že víte, tak zjistíte, že zase nic nevíte. Napínavý film do poslední vteřiny. ()

Medic.Droid

Děsivý penzion, excelentní Cusack a neustávající déšť. Po druhém shlédnutí zvyšuji počet * na 5. Opravdu jsem byl uchvácen. ()

pepp666

Zo zaciatku velmi slubne posobiaci film, ktory postupne prerastol do tradicneho klise filmov, ktore chcu kazdym momentom prekvapit. Problem tychto filmov je, ze clovek uz ocakava "prekvapujuci koniec", tym padom nanho clovek casto pride skor ako nastane a v konecnom dosledku sa ziadne prekvapenie nekona. Pri Identite som ho nasiel tak niekde v 2/3 filmu. Skoda. ()

gunko

Pre mňa perfektný thriller, dej naberá na obrátkach celý film. Trošku nedomyslený záver snahou šokovať ešte viac, ťahá film nižšie, avšak na mňa zapôsobil - mám rád také zvraty :). ()

cocaine

Že by to teda byla nějaká bomba...to teda ne...ale na druhou stranu ani neurazí a někoho může příjemně překvapit.Bohužel myslím, že by to šlo natočit i líp a poutavěji a mohlo to dojít až na 4*. ()

LOVE VOLE

Příjemný film s dějovými zvraty, bylo nutno u něj přemýšlet, ne jenom koukat na obrazovku. Já byl spokojen i s pointou. Pokud tu čtu názory, že pointa to vše shodila, zajímalo by mě, jakým způsobem by tito hodnotitelé ukončili film. Podle mě to bylo logické a dalo to celému předchozímu dění smysl. ()

Lukkyn

Byl jsem překvapen již začátkem , který mě zaujal. To jak se postavy potkávaly bylo dobře vymyšlené. Poté přišla trohu stagnace a chvílemi to vypadalo, že to nebude ani na ty tři hvězdy . Zachránila to poslední dvacetiminutovka a rozuzlení , které mě zaujalo. Cusack tu mezi poloznámými herci zazářil a nezklamal. Velký plus vidím v tom, že ikdyž to vlastně byla vyvražďovačka netekly potoky krve a proto nemám filmu za zlé , že se snaží šokujícím koncem ze sebe udělat něco co není!!! ()

dochvvv

za Amandu jsou to tři hvězdičky. Pointa není tak špatná ja je to tu neustále zmiňováno, spíš je problém ji pochopit a sladit s tím co člověk sledoval...co je vlastně realita a co je něco smyšleného. ()

e-pilot

Inteligentně vystavěný kriminální příběh s mnoha vrstvami, z nichž každá nová buď přímo popírá tu předchozí, nebo je s ní v podezřelém nesouladu. Fakt paráda. A ten strhující konec vše vskutku podtrhnul. ()

bombastus

Když už to vypadalo, že "je jasný" kdo je vrah, opět mě film překvapil, a takto pořád dokola,takže mě to prostě bavilo. Aspoň, že ten konec nebyl suchej, jak to tak občas v hororech nebo v podobných filmech bývá. ()

JJaannee

Bohužel se na tento film dívám celkem rozpačitě....začátek skvělý, děj předvídatelný a konec až moc překombinovaný...ani mě to nepřišlo moc děsivé...takže takový průměr...John Cusack opět září :-) ()

Venus7

Tento film jsem už kdysi viděla a teď, když ho dávali znova v televizi, jsem zjistila, že si z něj nepamatuju vůbec nic kromě toho, že jsem ho už jednou viděla. Tak jsem se na něj podívala znova a jen mě to utvrdilo v tom, že film za zapamatování fakt nestojí. Ale úplně špatný nebyl, zápletka byla docela zajímavá a originální a film nenudil. ()

pirate

Neskutečně napínavé a zajímavé. Celou dobu měl výtečnou atmosféru a neodtrhl jsem se od obrazovky. Vážně překvapivé rozuzlení. Doporučuji. ()

Gutierez

Pro mě nejlepší thriller všech dob, nečekané, napínavé až do konce, nikdo si ničím nemůže být jistý a konečné rozuzlení nemá absolutně chybu. A k tomu ještě moji oblíbení herci Cusack a Loitta a muzika Alana Silvestriho co dodat, prostě skvělé:) ()

Katule80

Skvělý snímek.... od začátku jsem sice počítala s určitými věcmi, které ve snímku byly a tipovala správně, kdo vraždí...byl jediný, kdo měl možnost a dost času, ale bylo tak nemožné si to představit, že jsem to zavrhla...takže konec mě překvapil a oceňuji způsob, jakým to bylo vyřešeno. ()

zero_zelo

deset malých černoušku splácnutejch dohromady s kdečím, ale určitě se na to koukat dalo. žel bohu mě to zase tak nepřekvapilo, aby to bylo ohodnoceno líp, než tím průměrem. myslím, že už tady bylo víc thillerů, u kterejch se ježí kůže ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta

26.05.2022

Co chystá režisér Logana?

Co chystá režisér Logana?

10.06.2017

James Mangold zabodoval už Identitou, Walk the Line nebo Vlakem do Yumy, kariérní vrchol ale slaví až letos díky Loganovi. Jelikož se jedná o Jackmanovu rozlučku se samotným Wolverinem, od začátku… (více)

Thriller s přísně utajenou zápletkou

Thriller s přísně utajenou zápletkou

29.02.2008

Hvězda extravagantní série HBO Tudorovci Jonathan Rhys-Meyers nezanevřel ani na účinkování v celovečerních filmech. S jeho jménem je už nějakou dobu spojována do současnosti přenesená adaptace… (více)