Neznámí lidé s různými životními osudy – šofér limuziny, manželé před rozvodem, policista, prostitutka, mladí, čerstvě oddaní novomanželé a hotelový manažer -- hledají před nadcházející bouří útočiště v zapadlém motelu uprostřed nevadské pouště. Brzy je kdosi začne po jednom zabíjet. Jak vzrůstá napětí a hosté začnou jeden druhého podezřívat z tajemného vraždění, s překvapením zjistí, že je ve stejnou dobu na stejné místo vůbec nepřivedla náhoda... (AMC Czech)

elanista1

Nebudem velkym prinosom originality v tejto kope komentarov, len poviem co uz bolo povedane. Spociatku to vyzera na peknu vyvrazdovacku, ale potom sa z toho stava len sled neoriginality a velmi natahovany zaver, ktory ma vobec nezaskocil, aj ked som netusil ako to skonci, vobec ma to neprekvapilo. Na tento film budem spominat len na jeho hororovu atmosferu a hadanie kto to vlastne cele robi, ako celok aj s pointou to pre mna nic neznamena. ()

chrchel

Před šesti lety jsem tomu dal 5* a pořád si za svým hodnocením stojím. Solidně budovaná atmosféra a šokující konec, který se mi nesmazatelně vryl do paměti. Navíc můžu Cusacka, zbožňuju hnusáka Liottu, na Amandu Peet se skvěle kouká a zpětně mě těší role pro Johna C. McGinleyho aka Dr. Coxe. Můžu jedině doporučit. ()

BisiJoker

WOW.Když jsem se do tohohle pouštěl tak jsem měl pár informací o čem to zhruba bude (asi prvních 10 minut příběhu) a neuvěřitelně vyřešený tempo,nikdy se nenudíte...prostě žádná černá pasáž s tim že Cusack pro mě milý překvapení protože jsem ho osobně nikdy moc nesledoval.Jak už tady padlo hodně-krát atmosféra špičková-noc,déšť atd.K závěru nemám nic i když bych chtěl říct že to bylo 'unbelievable'' tak nemůžu protože ten uplnej závěr už byl takovej moc přesekanej,sice dobrý překvápko ale jako-zmátli jste nás už dost-krát,ukázali jste že to umíte tak proč to? 5* naprosto zaslouženě. ()

BenchPress

Tohle byl thriller, který mě velmi překvapil a potěšil. Nečekal jsem něco tak dobrého a poutavého. Typy filmů, kde je více postav na jednom místě a neustále se z něčeho obviňují mě vždycky bavili a tady tomu nebylo jinak. A ten závěr mi teda v hlavě udělal guláš, ale taky mě vyprovokoval se na tenhle film podívat znovu. Kdepak ty motely. Skoro plnej počet. 4/5. ()

Aywes

Velmi působivý výkon Cusacka hraje celkem velkou roli. Atmosféra je fajn. Hudba nic moc. Hlavní je však ta atmosféra. Dostala mě celkem ta stísněnost a prostředí. Plno otázek a málo odpovědí. Tváří se to trochu jako vyvražďovačka, ale není tomu tak. Možná jen napůl. Závěrečná pointa se mi líbila, ale byla tak trochu zmateně a hekticky podaná, což je škoda. Musím uznat, že měla i pár mezer. Je to spíš hodnocení 3,5 *, ale prostě tomu chybělo lepší zpracování. Škoda. ()

Kamy

Váhal som medzi 4* a 5*, ale rozhodol som sa pre druhý možnosť už len kvôli tomu, že pointa bola úplne iná ako som výraznú väčšinu filmu čakal, ale aj tam mi stále dávala zmysel. ()

Pokahoka

Neskutočná atmosféra sa niesla celým filmom. Nenazvala by som to hororom, skôr ten mysteriózny thriller je výstižnejší, ale nič to nemení na fakte, že to bol skvelý film. ()

TinyMartina

Já to nedokážu vysvětlit, ale na mě to působilo strašně lacině. Béčková vyvražďovačka, kterou má uzavírat mindfuck závěr. Mě ten konec spíš zklamal, vždyť ono to ani jinak dopadnout nemohlo.. no nevím. ()

TesterX

Dobře vystavěnou atmosféru a velká očekávání přeruší naprosto šílený konec. Na druhou stranu je aspoň od jiných filmů značně originální. ()

Goodlooker

Naprosto vynikající film, ve kterém do skutečného rozuzlení opravdu nevíte, kdo mohl být vrahem a i padající podezření většinou nepadají na úrodnou půdu. Takže všichni povinně do půjčovny a tento film s výbornými hereckými výkony, skvělou a hutnou atmosférou si vychutnejte na plné grády... doporučuji po dvaadvacáté hodině (to už bývá tma) ()

old salt

Rozjezd naprosto skvělý, první třetina výborná. Od okamžiku , kdy Molina zpovídá Cusacka v křesle to trošku upadá, ale celkově vysoce nadpůměrný film. Ani ne tak horror. Pobavilo mne to. A to dost. Herecké výkony velmi dobré, rovněž kamera i střih. Byl jsem mile překvapen. ()

Keerev

Myslím, že toto se hodně povedlo. Děj, atmosféra - film mě naprosto vtáhnul. Super scénář a ještě suprovější Cusack. ()

marason

Vynikající thriller, něco podobného tady už dlouho nebylo, navíc s tak originální a logickou(dobře...až na druhé shlédnutí) pointou, která neboří žádnou dříve vystavěnou situaci. Navíc se panu Mangoldovi podařilo sehnat opravdu důstojnou hereckou sestavičku ze které jasně vyčnívá John Cusack a Amanda Peet. ()

radekfm

Naprosto úžasný film. Výborné herecké výkony, hudba, režie i pointa. Podivuji se nad některými hodnoceními tohoto filmu, kteří jej asi nepochopili. Možná je to dáno tím, že film viděli v kině a neměli možnost si film zastavit či vrátit zpět, aby poznali, že pro některé překombinovaná pointa přesně zapadá do děje. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta

26.05.2022

Co chystá režisér Logana?

Co chystá režisér Logana?

10.06.2017

James Mangold zabodoval už Identitou, Walk the Line nebo Vlakem do Yumy, kariérní vrchol ale slaví až letos díky Loganovi. Jelikož se jedná o Jackmanovu rozlučku se samotným Wolverinem, od začátku… (více)

Thriller s přísně utajenou zápletkou

Thriller s přísně utajenou zápletkou

29.02.2008

Hvězda extravagantní série HBO Tudorovci Jonathan Rhys-Meyers nezanevřel ani na účinkování v celovečerních filmech. S jeho jménem je už nějakou dobu spojována do současnosti přenesená adaptace… (více)