Šílenci na prknech

• USA Out Cold (více)

Bull Mountain rozhodně není nejluxusnějším lyžařským letoviskem na Aljašce. Ani Rick Rambis s kamarádem Lukem, jeho bratrem Pierrem, černochem Anthonym a půvabnou Jenny, kteří tu pracují jako instruktoři lyžování a snowboardingu, nepatří k nejvzornějším. Když zrovna nesjíždí svahy, užívají si života na nekonečné řadě divokých mejdanů. Jejich sen o místě pro všechny, kterým se snowboard stal náplní života, je ohrožen, když majitel letoviska, bývalý slavný lyžař Papa Muntz, odkáže letovisko synu Tedovi. Ten totiž nemá pro mladé rebely příliš pochopení a chystá se vše prodat bohatému Johnu Majorsovi, jenž se na areál přiletí podívat s dcerou Annou a nevlastní Inge. Brzy vyjde najevo, že se chystá místo plné života přebudovat v luxusní letovisko pro bohaté manažery a obchodníky, což znamená vyhazov pro většinu personálu. Jediný, koho by byl ochotný v podniku ponechat, je Rick. Jenže ten je věrný přátelům a rozhodně by netrhal partu. Navíc zjistí, že s Annou před lety prožil krátkou romanci v Mexiku, a když ho po třech týdnech opustila, zlomilo mu to srdce. Rick a jeho kamarádi se rozhodnou Bull Mountain zachránit pro sobě podobné snowboardisty a vyhlásí Majorsovi válku. Situaci poněkud ztíží skutečnost, že Anna má zřejmě pro Ricka stále slabost. Na zasněžených svazích se tedy rozpoutá válka o záchranu letoviska i o Rickovo srdce. (TV Nova)

Rockwood

No a opět vybočuju ze směru. Ale já si nemohu pomoct. Tahle komedie se mi zalíbila. Dobré kousky tam předváděli na těch prknech a i dobré herecké obsazení, kteří tomu dodali pohodovou atmosféru a dali vtipu šťávu. ()

wendelin9

Všude plno sněhu, snowboardistů, lyžařů, pití, večírku a bláznivá socha s holým zadkem... Tak tohle všecko patří ke střeštěné bandě několika kamrádů, kteří se snaží zachránit své malé městečko na Aljašce :)... Nevím jak vám, ale mě to zní sakra dobře, už jenom díky těm snowboardům. Přidejte si ktomu eště teplého barmana a kanadské žertíky a vyjde vám tahle - pro mě super - praštěná komedie na principu úsporného režimu :).... Asi jediné, co bych filmu vytkla je sexbomba z Rakouska, která mi do filmu zkrátka nesedí. ()

Simpoch

Americká zábava jak má být! Potěší hlavně fandy outdoorové zábavy, dobrých soundtracků a krásné přírody. Nechybí ani spousta hlášek a souhrn pokažených záběrů, které musí rozsekat každého. Pro mne jedna z nejlepších komedií. Jasný palec nahoru. ()

Ryuuhei

A jo... Čekal jsem bezduchou, fekální hovadinu. A ono to mělo vskutku sympatické postavy, vtipné situace a vůbec nebylo třeba ukázat víc, než... no, než bylo třeba. Sem tam se děj ubral předvídatelnou cestou, ale to se dá takovéto komedii odpustit. Ve výsledku, jsem spokojen a docela příjemně překvapen. 60% ()

Beky

...nevíte co tam dělal Richard Donner za barem?? Jak se tam dostal?? Miluju hory, proto dnešních lehce nadsazených šedesát procent, věnuju všem kteří rádi lyže, snowboardy, boby, lžíce, pytle, prostě všechny ty nádherné věci, na kterých se dá jezdit a blbnout do zblbnutí. Jednou větou: Ve filmu je jeden vtip a ten považuju za naprosto geniální...kdybych seděl za volantem já, musel bych se podívat, jestli náhodou připosráno v kaťatech nemám:)). ()

kurcatovium

Takovej ten šedej průměr tuctových amerických komedií. Čekal jsem šit na úrovni snowboarďáků, ale u tohohle jsem se dokonce i párkrát zasmál... ()

lennyd

Když zemře zakladatel městečka v Býčích horách, Papa Muntz - jeho syn se rozhodne, že celé městečko prodá finančnímu investorovi Johnu Majorsovi. Ten už má plán, jak ze zapadlého městečka se svojí atmosférou udělat lyžařské centrum hor, plné restaurací, hotelů a dalších moderních vymožeností. Tomu ale Rick, Luke, Anthony a Pig Pen musí za každou cenu zabránit... Pokud nebudete od filmu čekat žádnou hlubokou myšlenku, nebo nedejbože i zápletku, tak se budete docela dobře bavit. Zejména záběry ze snowboardingu jsem vyloženě suprovní (hlavně pro snowboardového laika) vše působí velmi adrenalinově. Jinak je příběh je hodně naivní, a ani pseudo-love story to nezachrání. Vtipu je ve filmu pomálu - zasmál jsem se snad jen u zlomyslností, které spícímu kamarádovi jeho kolegové prováděli.. ()

Aven

Když ony jsou ty vtipy v tomhle filmu tak pitomý, až jsou dobrý. Žádný intelektuální humor, ale stejně jsem se dobře bavil. ()

Tomatáš

Naprostý brak, který si zaslouží dvě hvězdy právě za dvě velmi vtipné scény..Nutno přiznat, že právě kvůli těmto scénám se snad vyplatí na film mrknout..:))) ()

Brain-D

Taková další americká trapná zhovadilost s pár vtipnými momenty. Film hodně drží Zach Galifianakis, kterého známe spíš s Pařby v Las Vegas. ()

Musak odpad!

Už né více takových komedií, kde je od začátku jasný příběh, každá scéna, krom toho že je neskutečně trapná a nereálná, tak už byla X krát viděna ve stejně hrozných komediích. Chtěl sem dát alespoň jednu * za horský prostředí, ale tenhle typ filmů mě tak nasírá, že ODPAD! a co se snowboardů a snowboardingu týče, tak toho tam je akorat počáteční scéna a scéna na konci, jinak příběh se snowboardováním nebo lyžováním vůbec nesouvisí.... ()

Taio

Ak máte dobrú náladu a chcete ju okoreniť kŕčami zo smiechu a miestami slzami tak toto je jak vyšité. Zachov začiatok a hneď vytŕča spomedzi ostatných. OST♫ 3/5 Príbeh 2/5 Výkony 3/5 Napätie nebolo Humor 4/5 ... 75% ()

blackJag

Svého času mě to minulo a dnes už si k tomu nedokáži najít cestu. Jó, Victoria bývala kus, jó je tu pár slušných fórků, jó, na ty, co to umí na prkně, se dá se zájmem dívat, ale bože (!), všechno to okolo je tak děsná vata (navíc i s tou Victorií je to dudy-free), že se to navzdory ideální stopáži dá ustát jen tak tak. 30% ()

Philoun1

Pár slušných scének tento film rozhodně nezachrání, děj byl samé nudné klišé a nebýt Zacha tak bych film nejspíše poslal do odpadu. ()

giovanni3

Nevím co to mělo být.... přišlo mi to jako jakási klasická americká teen komedie, ale nebylo to přesně ono. Tak jako tak mne to minulo. Komediálnost založená na teplém barmanovy, ožralovy (kterému dělají trapné naschvály - medvěd.. či si je trpně dělá sám - vířivka).. Ani krásné ženy se tam neukázaly ta ,,Švýcarka,, byla hnusná a ,,Francouzka,, taky bída nevím co na nich kdo vidí.. A příběh? Ten byl kde? Dávám 1z5 jen proto, že jsme to dokoukal do konce a sem tam jsme se pousmál.. ()