Šílenci na prknech

• USA Out Cold (více)

Bull Mountain rozhodně není nejluxusnějším lyžařským letoviskem na Aljašce. Ani Rick Rambis s kamarádem Lukem, jeho bratrem Pierrem, černochem Anthonym a půvabnou Jenny, kteří tu pracují jako instruktoři lyžování a snowboardingu, nepatří k nejvzornějším. Když zrovna nesjíždí svahy, užívají si života na nekonečné řadě divokých mejdanů. Jejich sen o místě pro všechny, kterým se snowboard stal náplní života, je ohrožen, když majitel letoviska, bývalý slavný lyžař Papa Muntz, odkáže letovisko synu Tedovi. Ten totiž nemá pro mladé rebely příliš pochopení a chystá se vše prodat bohatému Johnu Majorsovi, jenž se na areál přiletí podívat s dcerou Annou a nevlastní Inge. Brzy vyjde najevo, že se chystá místo plné života přebudovat v luxusní letovisko pro bohaté manažery a obchodníky, což znamená vyhazov pro většinu personálu. Jediný, koho by byl ochotný v podniku ponechat, je Rick. Jenže ten je věrný přátelům a rozhodně by netrhal partu. Navíc zjistí, že s Annou před lety prožil krátkou romanci v Mexiku, a když ho po třech týdnech opustila, zlomilo mu to srdce. Rick a jeho kamarádi se rozhodnou Bull Mountain zachránit pro sobě podobné snowboardisty a vyhlásí Majorsovi válku. Situaci poněkud ztíží skutečnost, že Anna má zřejmě pro Ricka stále slabost. Na zasněžených svazích se tedy rozpoutá válka o záchranu letoviska i o Rickovo srdce. (TV Nova)

EXpenza

Nic užasného,ale také nic hrozného. Průměrná komedie z horského prostředí,která příjemně pobaví. Některé scény byly fakt boží a Zach Galifianakis je hroznej blázen :) ()

PauloZ

Mě prostě prkno učarovalo už před 5 lety a když vidím nějakou komedii, kde se na něm jezdí, je to doplněno good mjúzik a solidními gegy, tak nemůžu hodnotit zle. Tanhle snímek to splňuje, takže nemám problém :) ()

Korbitch

Přiznávám bez mučení, že jsem byl v jedné části na dvou shurikenech, ale když jsem si pak zpětně přehrál některé scény, vyhrál ve mně ten malej parchant a vykopal to na 56,5% :-D Co naplat mít dobrý gagy, když je neumíte pořádně zasadit do děje... ()

Terter

Typická ukázka komedie, která je sice lehce nablblá a jednoduchá, ale přesto dokáže skvěle pobavit, pokud od ní nebudete nic očekávat. Absenci příběhu a myšlenky spolehlivě přebijí některé hodně vtipné momenty (naschvály opilému kamarádovi, odevzdávání vzorků, chatování) a pár opravdu vydařených hlášek ("Můj praděda získal tuto zemi tradičním způsobem - ukradl ji Eskymákům"). A narozdíl od mnoha podobných žánrových komedií není Out Cold ředěn sacharinem a trapností. A to se cení. ()

Ridick

nic ine nez fekalna komedia to nie je. clovek by od nazvu cakal pribeh o snowbordakoch - pricom tam boli len dve sceny na snowbordoch, ale docka sa len sexu dost blbeho pribehu a dost nepodareneho humoru... ()

Pragrik

Několik povedených fórků,ale hlavně nádherný hory a scény, když sjíždej na snowboardech byli asi nejlepší z filmu... ()

blackrain

Pohodička. Opravdu šílenci. Je paráda, když to někdo skutečně umí a ví, co dělá. Jezdit na prkně s půlitrem piva? Proč ne. Tohle sice není kdo ví jak velký zázrak, ale tady jde o zábavu. Já jsem se bavila. Lepší než Snowboarďáci. Zima a sníh patří mezi vděčná témata. Dotáčky na konec, to byla třešínka na dortu. ()

SallyZen

Tak od tohoto filmu jem očekával více a to jsem měl vypnutý mozek. Čeští "Snowboarďáci" byli tedy zábavnější. 25% ()

Aljak

Námetovo celkom fajn, veľmi príjemné prostredie aljašských zasnežených hôr. No čo sa týka postáv a samotného deju, tak to už žiaľ nebola žiadna veľká sláva. Možno keby to tak trochu očistili od toho teenage-comedy štýlu, tak by to mohlo presiahnuť aspoň hranice priemeru. Ale zas nebola to až tak úplne strata času. No a Zach Galifianakis za mlada ma celkom pobavil. ()

Martin741 odpad!

Dalsi typicky hnusny zasrany konzum, produkt cisto konzumnej spolocnosti, proste hnoj, nema sa zmysel ani rozpisovat . 0 % ()

Attta

Typická teenagerská komedie. "Borci" na prknech co dělají šílenosti. Celkem jsem se u toho pobavil, ale spíše jsem si vychutnal přírodu a krásné malé městečko na Alijašce. ()

Flynn

Příjemně jsem se bavil, krásné záběry na snowboardech, některé gagy byly prostě super, když ten jeden týpek usnul a ti další ho pak vždycky nějak nachytali. Když si to pustíte rozhodně tím nic nezkazíte, normální komedie. Lepší než spousty jiných teenagerských komedií, a ty zkažené záběry jsou taky fakt dobré. ()

ic

No žádný zázrak to nebyl, ale dost jsem se bavil no a inspirace Casablankou, která mi došla až den poté mě i po té době pobavila. ()

Andre3000

Pokud si pamatuju tak sem se na to díval před lety hlavně kvůli A.J.Cook, ale tak koukat se na to dalo, žádne žaludeční křeče sem z toho taky nedostal. prostě v pohodě filmek co ale stačí vidět jednou a dost. ()