Šílenci na prknech

• USA Out Cold (více)

Bull Mountain rozhodně není nejluxusnějším lyžařským letoviskem na Aljašce. Ani Rick Rambis s kamarádem Lukem, jeho bratrem Pierrem, černochem Anthonym a půvabnou Jenny, kteří tu pracují jako instruktoři lyžování a snowboardingu, nepatří k nejvzornějším. Když zrovna nesjíždí svahy, užívají si života na nekonečné řadě divokých mejdanů. Jejich sen o místě pro všechny, kterým se snowboard stal náplní života, je ohrožen, když majitel letoviska, bývalý slavný lyžař Papa Muntz, odkáže letovisko synu Tedovi. Ten totiž nemá pro mladé rebely příliš pochopení a chystá se vše prodat bohatému Johnu Majorsovi, jenž se na areál přiletí podívat s dcerou Annou a nevlastní Inge. Brzy vyjde najevo, že se chystá místo plné života přebudovat v luxusní letovisko pro bohaté manažery a obchodníky, což znamená vyhazov pro většinu personálu. Jediný, koho by byl ochotný v podniku ponechat, je Rick. Jenže ten je věrný přátelům a rozhodně by netrhal partu. Navíc zjistí, že s Annou před lety prožil krátkou romanci v Mexiku, a když ho po třech týdnech opustila, zlomilo mu to srdce. Rick a jeho kamarádi se rozhodnou Bull Mountain zachránit pro sobě podobné snowboardisty a vyhlásí Majorsovi válku. Situaci poněkud ztíží skutečnost, že Anna má zřejmě pro Ricka stále slabost. Na zasněžených svazích se tedy rozpoutá válka o záchranu letoviska i o Rickovo srdce. (TV Nova)

Detak

Film miluju už z dětství - dobrá zimní komedie. Pátá hvězda je odjakživa za šílence se dvěma maskami :-D ()

Chladek

Není to špatné, takové to, co bohatě stačí k rozptýlení, něco jako Ski-akademie nebo něco podobného. Hlubší význam zde nemá žádný prostor. Film je v pohodě. ()

Blazis34

Komedie, která určitě naurazí. Ve filmu je pár super scének a vtipných hlášek. Nejvíce se mi však líbí jaké naschvály dělají kamarádi skoro vždy opilému Lukovi (alias Zachovi Galifianakisovi). Ať už ho přiváží na houpacího býka, posadí do auta a auto s ním roztočí nebo supr scénu s ledním medvědem. Tyto scénky mě rozesmály a to byl úkol filmu, dávám 60%. ()

x_ander

Komedie o mladých a pro mladé. Přiznám se, že tuto odnož divokých teenagerských komedií, kterou nastartoval American Pie, moc nemusím. O to příjemněji mě překvapil Out Cold, protože vtipy, na kterých stojí, jsou sice ulítlé, avšak nezacházejí do trapností až nechutností jako např. již zmíněné Prcičky (ok, to hovno v kelímku bylo moc), a hlavně, všechny postavy jsou zahrány naprosto sympaticky a prostě jim musíte fandit (především skvělý Zach Galifianakis, jehož postava v Out Cold mi sedla daleko více než ta v Pařbě ve Vegas, díky které se proflákl o x let později). Celkově patří Out Cold mezi mé oblíbené komedie. ()

Slam7

Pro mě Top komedie...mladý lidi, co se vyloženě baví životem a výborně baví i diváky! Scény, kdy se Luk zničí do němoty a ostatní mu dělaj různý naschvály, ty jsou nepřekonatelný. Navíc krásná Victoria a výbornej Jason London ()

Sendy23

Bláznívá komedie, u které se vždy pobavíte. Bohužel postrádá nějaký zajímavý děj, ale to při takovéhle porci zábavy není nijak důležitý argument. Není to film, který má za úkol sbírat oscary. Je to film, který si pustíte, když nemáte co dělat a chcete se pobavit. ()

Gerge

Výborná komedie, na kterou se rád i několikrát za zimu podívám. Humor je sice často prvoplánový a ničím nepřekvapující, za to ale bezprostřední, spontánní. Film disponuje poměrně slušným rozpětím postav s různými charaktery, každý z nich vás dokáže dostat něčím jiným. Jejich vývoj už není tak úspěšný, o vývoji by se dalo mluvit snad jen u stěžejní postavy Ricka Rambise (Jasona Londona). Témata jako alkohol, prasárny, snowboard potěší. Filmu je co odpouštět, ale vzhledem k mému milostnému vztahu ke snowboardingu v tomhle filmu odpouštím rád. ()

Tra_banT

dobrá oddechová komedie u které jsem nezůstal ani chvíli v klidu. Nezbývá mi nic jiného než ji doporučit všem, kteří se rádi zasmějí. Nesmí ale v tomhle filmu hledat realitu. ()

TonoM

Když by jste měli očekávání na nějakou pecku tady nehledejte. Nudná ohraná komedie s nudnými herci a scénářem, ještě že to je tak krátký 35% ()