Šílenci na prknech

• USA Out Cold (více)

Bull Mountain rozhodně není nejluxusnějším lyžařským letoviskem na Aljašce. Ani Rick Rambis s kamarádem Lukem, jeho bratrem Pierrem, černochem Anthonym a půvabnou Jenny, kteří tu pracují jako instruktoři lyžování a snowboardingu, nepatří k nejvzornějším. Když zrovna nesjíždí svahy, užívají si života na nekonečné řadě divokých mejdanů. Jejich sen o místě pro všechny, kterým se snowboard stal náplní života, je ohrožen, když majitel letoviska, bývalý slavný lyžař Papa Muntz, odkáže letovisko synu Tedovi. Ten totiž nemá pro mladé rebely příliš pochopení a chystá se vše prodat bohatému Johnu Majorsovi, jenž se na areál přiletí podívat s dcerou Annou a nevlastní Inge. Brzy vyjde najevo, že se chystá místo plné života přebudovat v luxusní letovisko pro bohaté manažery a obchodníky, což znamená vyhazov pro většinu personálu. Jediný, koho by byl ochotný v podniku ponechat, je Rick. Jenže ten je věrný přátelům a rozhodně by netrhal partu. Navíc zjistí, že s Annou před lety prožil krátkou romanci v Mexiku, a když ho po třech týdnech opustila, zlomilo mu to srdce. Rick a jeho kamarádi se rozhodnou Bull Mountain zachránit pro sobě podobné snowboardisty a vyhlásí Majorsovi válku. Situaci poněkud ztíží skutečnost, že Anna má zřejmě pro Ricka stále slabost. Na zasněžených svazích se tedy rozpoutá válka o záchranu letoviska i o Rickovo srdce. (TV Nova)

zdeny99

Strašně nudná teenagerovská komedie, která si zřejmě hraje na SKI AKADEMY, ale jejich kvalit bohužel vůbec nedosahuje. A že by to měla zpestřit Victoria Silvstedt, která byla tou dobou na vrcholu své kariéry? To opravdu ne. Objeví se tam jen párkrát a stejně nic nepředvede. [6171. hodnocení, 156. komentář, 63%] ()

Aurus odpad!

Totální píčovina! Ani jednou sem se nezasmál a to sem u toho usnul nudou a to sem na to koukal ve 14:00. Příběh je totálně na piču a postavy jsou nesympatycké a hrozné! Hudba stojí za prd. Za mě 0/10. ()

Naushika.

Obzvlášť, když se srovnají s českou kopií, jsou tito američtí snowboarďáci mnohem sympatičtější, svěžejší... a ve chvílích, kdy je to blbé, méně telecí a ve chvílích, kdy je to srandovní, více telecí... ()

Author

Nestárnoucí klasika. Nedávno jsem to viděl znova v původním znění, a jak jsem dopředu tušil, bylo to ještě lepší. :) ()

sgt.paper

Tohle je nejlepší příklad toho klasického amerického humoru. Jestli vám takový humor sedí tak se vám ten film bude líbit a i když preferuji humor anglický, šílenci si našli místo v mém srdci. ()

salamandrr

Nadprůměrná komedie ve svém žánru, které navíc obsahuje kousky na prknech, zimní krajinu, hezký holky...prostě paráda... sochu papa manse bych chtěl domu, docela dobrá dekorace 8) ()

Lucas87

Musím říct, že v těchto parnech je to velice příjemná a oddychová komedie, na kterou se jednou za čas rád podívám znova. Nejvíce mě pobavila simulace smyku se spícím řidičem kdy roztočí auto s Lukem, a také vířivka s tryskou. Tohle je daleko lepší než naší snowborďáci v některých momentech, možná tato komedie byla pro ně námětem. Není nic lepšího než se dívat na tuhle srandu z prostředí Alijašky, a symbolem pěkných žen je v tomto filmu Inga ( Victoria Silvestedt). Také co mě potěšilo je dobře vybraný soundtrack. Původně jsem chtěl dát 3* ale v poslední době jsem viděl samé blbosti, takže dnes udělám změnu a dám 4. A nezapomeňte " Carpe Diem...chyťte kapra! " :-D ()

longercz

Nic světoborného, pár výborných momentů, při sledování ale ani na chvíli nenudí a stojím si za tím, že tyhle filmy jsou potřeba, protože geniální komedie jenom tak nepadají na svět a bez takovýchto výtvorů by byla jednoduše nuda. ()

dakarin

Viděl jsem někdy krátce po natočení (možná téměř před 10ti lety ;-) .... a vcelku se pobavil. Nenáročná oddychovka s vícero vtipnými scénkami, jednoduchý příběh ... ale jisté kouzlo bylo, myslet u toho samozřejmě zakázáno :-) v něčem připomíná Pařbu ve Vegas ... ()

Plechpetr

Prima komedie na roznudění. Hrálo si to na něco víc než je no. Mohlo to být lepší v příběhu, ale vtípky mě baví ()