Šílenci na prknech

• USA Out Cold (více)

Bull Mountain rozhodně není nejluxusnějším lyžařským letoviskem na Aljašce. Ani Rick Rambis s kamarádem Lukem, jeho bratrem Pierrem, černochem Anthonym a půvabnou Jenny, kteří tu pracují jako instruktoři lyžování a snowboardingu, nepatří k nejvzornějším. Když zrovna nesjíždí svahy, užívají si života na nekonečné řadě divokých mejdanů. Jejich sen o místě pro všechny, kterým se snowboard stal náplní života, je ohrožen, když majitel letoviska, bývalý slavný lyžař Papa Muntz, odkáže letovisko synu Tedovi. Ten totiž nemá pro mladé rebely příliš pochopení a chystá se vše prodat bohatému Johnu Majorsovi, jenž se na areál přiletí podívat s dcerou Annou a nevlastní Inge. Brzy vyjde najevo, že se chystá místo plné života přebudovat v luxusní letovisko pro bohaté manažery a obchodníky, což znamená vyhazov pro většinu personálu. Jediný, koho by byl ochotný v podniku ponechat, je Rick. Jenže ten je věrný přátelům a rozhodně by netrhal partu. Navíc zjistí, že s Annou před lety prožil krátkou romanci v Mexiku, a když ho po třech týdnech opustila, zlomilo mu to srdce. Rick a jeho kamarádi se rozhodnou Bull Mountain zachránit pro sobě podobné snowboardisty a vyhlásí Majorsovi válku. Situaci poněkud ztíží skutečnost, že Anna má zřejmě pro Ricka stále slabost. Na zasněžených svazích se tedy rozpoutá válka o záchranu letoviska i o Rickovo srdce. (TV Nova)

PatrikP4

Proč ne? Příšerné to nebylo, jako pořád řikám jsou k vidění i horší věci... Občas se člověk zasměje a myslím že na průměr to stačí... Plus hvězda za Silvstedt... ()

rubii

Dobrá komedie, ale pokud očekáváte něco ve stylu nějakýho free ride a spoustu kaskadérských kousků a záběrů 30 metrových skoků dolů nebo jízdu po vodopádech, tak si raději zajděte koupit nějakou kazetu do skate shopu (pro hackery stáhněte). Nejvíc se mi líbilo jaký dělali nařezy na toho fousáče, s to kvůli tomu, že děláme s kámošema podobný srandy, tak jsem tady našel inspiraci i když nevím kde tady v ČR vezmu grizzliho. ()

vojta033

Už kvůli tomu, že se toho dost motá okolo sněhu, tak můžu být spokojený. Osobně preferuji dvě fošny, ale přenesl jsem se. Ve filmu je spousta bláznivostí u kterých se dá zasmát a opravdu k tomu není potřebná žádná pomůcka krom dobré nálady. Těžko tady hledat super herecké výkony nebo hluboké myšlenky, ale zábava to je dobrá. ()

montel

Do krásných aljašských hor Bull Mountains přijede nový majitel lyžařského městečka, které dodnes dýchalo na návštěvníky klidnou a pohodovou atmosférou. Nový šéf však chce městečko předělat na obrovské horské středisko, plné restaurací a turistů. To se nelíbí místní partičce snowborďáků, kteří se pokusí udělat všechno proto, aby nekalé úmysly nového šéfa zarazili... Pohodová komedie připomínající starší snímek Lyžařská akamedie. Kromě partičky hlavních hrdinů, kteří se starají ve filmu o zábavu nebude chybět ani podlý padouch a spousta krásných děvčat. Jedna z rolí připadla také na Zacha Galifianakise, největšího trapáka ze slavných Pařeb ve Vegas a Bangkoku. 55% ()

agent_barton

Tak u tohoto filmu si vzpomenu na rčení, když dva dělají totéž, není to totéž. Zejména co se týče pozdějšího filmu K. Janáka, který velmi pravděpodobně v tomto díle našel předlohu pro své snowboarďáky. A tam kde selhal, tam producenti Šílenců na prknech vytvořili jednu z nejlepších zimních komedií. Navíc zde vidíme filmové začátky pozdější hvězdy série Hangover Zacha Galifianakise. Jemu zkrátka tyto nenáročné komedie na míru sedí. ()

ggggg

Jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. Své si v týhle komedii najde každej (sportovní fanda, fanda úchylnýho humoru, romantik, příznivec hezkejch koček a velkejch koz) Zach Galifianakis mě tady neskutečně baví a nejlepší scény jsou vždy, když mu jeho škodolibí kámoši neco prováděj při alkoholickým deliriu. Miluju tenhle film. ()

Pythonator

Zach Galifianakis funguje ve filmech dobře jako vtipná vedlejší postava. V tomto filmu je ale tím nejvtipnějším a to už něco značí. Málo vtipná komedie, kterou zachraňuje tento komik nekomik může uspokojit snad jen šílence na prknech a jiné magory, co mají rádi všechno kolem snowboardů. ()

Miroslav.Zac

Pro mě skvělá a zábavná komedie, kterou trochu zabil ten infantilní a nedomyšlený konec. Vemte partu kámošů, pár piv a pusťte si to, nebudete litovat. ()

tovarnik

Čtyři kamarádi, vysokohorské středisko, zlý kapitalista = vcelku hloupá komedie (či spíše pohádka). Dobré tak maximálně na unuděné nedělní odpoledne. ()

Mufiak

Pár naozaj vydarených vtipov (WC muži, spáč v aute). No aj veľké množstvo nechutných... Dej bol fajn len prevedenie bolo akési čudesné. ()

divokeprase

Pohodová komedie, která spojuje sport s konzumací alkoholu, kdy tato kombinace obzvláště za přispění Zacha Galifianakise, nebo A.J. Cookové je prostě výborná. Rovněž mě příjemně překvapil Jason London v hlavní roli Ricka a autor samozvaných průpovídek David Koechner. Celý film je doprovázen soundtrackem Michaela Andrewse, který je jako ušitý na míru. Snowboarding, schválnosti opilému Zachovi, akce v hospodě s teplým barmanem Davidem Denmanem a mnoho dalších neskutečných zážitků s herci, kteří si na nic nehrají a působí naprosto přirozeným dojmem, jako by spolu žili (pili) už od dětství (včetně Zachova bráchy „Prasíka“). Na to vše v krásné přírodě zasněžených Aljašských hor dohlíží socha Papa Muntze (samozřejmě s holým zadkem). „Býčí horo, zůstaň pořád stejná“ :)!!! ()