Policejní důstojník Dutch se dozvídá, že jeho žena tragicky zahynula při leteckém neštěstí společně se svým milencem právníkem Chandlerem. Dutch je posedlý touhou pochopit, co vlastně jeho ženu k nevěře vedlo a do pátrání zapojuje i Key Chandlerovou. Společně se tedy vydávají na cestu, na niž se nemohou vydat jeden bez druhého. (Bonton Home Video)

Martin741

Harrison Ford ako herec po brilantnom Indiana Jonesovi v 80. rokoch fakt nemal v 90. rokoch co ponuknut divakovi. Film dost pochovava mix dramy, politickeho thrilleru a romantiky. A nezachrani to ani rezia Sydney Pollacka. 35 % ()

gabin(a)

Doufám, že už nic horšího od Sydneyho Pollacka neuvidím! To bylo táááák blbý! Nemám ráda Forda a Kristin Scott Thomasová mi přijde taková mrtvolná. Vůbec to mezi nimi nefungovalo, celé to bylo jakési natahované, tam, kde by normální lidi mluvili a povídali si, oni HOVOŘILI :-) nebo na sebe jen čuměli. Natahovaný "děj" a k tomu reklamy, byla jsem pěkně naštvaná, že jsem na to koukala, ale byla jsem tak vyšťavená z práce, že jsem nebyla schopná kromě nějakých domácích prací dělat nic jiného. Vlastně mě u toho udržely vtipné i když cynické komentáře mého manžela a nakonec jsme perlili oba a nasmáli se fakt hodně. Což je při filmu o mrtvých z letecké katastrofy pro film hodně špatné vysvědčení. ()

otík

Romantické drama o dvou náhodně se setkajících muži a ženě, kteří se dozví šokující pravdu o svých partnerech, kteří je společně podváděli a společně zahynuli při leteckém neštěstí. Poněkud hodně zvláštní romance, která je hodně nevěřitelná a navíc jednání obou hrdinů je až prazvláštní. Hodně skřípající film. ()

Sfinkter

Mezi hlavními hrdiny to jiskří, jen jinak než jsou zvyklí zdejší komentátoři. Není to osudová romantická láska dvou zaslepených, je to vztah dvou zlomených lidí, které spojila tragická událost. Vyčítal bych více v jiných oblastech, pomalé tempo, celkově natažené bez výraznějších zlomů. Líbil se mi sám režisér, svou roli si docela užíval. ()

lennyd

Dvě šťastná manželství. Alespoň navenek. Až jedna letecká havárie všechno změní - pozůstalí (Harrison Ford a Kristin Scott Thomas) zjišťují, že jejich protějšky si nebyli neznamí, ba naopak. Aby to spolu neměli tak jednoduché, tak Dutch Van Der Brook (Harrison Ford) je polda, a Kay Chandlerová je senátorka, která si nemůže dovolit milostný románek. Je pro ně kariéra přednější? Ani trochu mi nevadilo pomalé tempo filmu (má lehce přes dvě hodiny), protože oba hlavní protagonisté podávají vcelku dobré výkony, a je radost na ně pohledět (zvlášť Fordovi ti depresivní policajti jdou).. ()

neoBlast

Nepříliš podařené průměrné drama, které zastydlo v 90. letech kdy erotický thriller jako žánr byl na vrcholu. Ale Náhodné setkání rozhodně nenabízí vzrušení, pouze chabé motivace postav a unavenou režii přestárlé legendy. Kristin Scott Thomas je výborná, bohužel Harrison Ford mi přišel těžko uvěřitelný a do filmu mi nesedl, zajímavostí může být jedna z prvních rolí kde se objevila sexy Kate Mara... ale bylo jí jenom 16 let, vy šmíráci! 50 % ()

mab

Film mne nijak zvlášť neoslovil, je to klasický ženský film a Kristin opravdu nemusím, je mi dost nesympatická. Co ale musím zmínit je nesmyslně zvolená dabérka hlavní hrdinky - KST hraje cca 40-45 letou ženu, dabérka má hlas 17 letého tele, tohle fakt bije do očí. ()

šalenka

Už úvodní melodie v podání jazzové trubky mě měla varovat, ale já ji neposlechla. Film byl zdlouhavý a ubíjen zbytečnými scénami, základní myšlenka filmu byla dobrá, ale špatně rozvedená. ()

Cement73

Harrison Ford mi do tohto filmu pasoval asi ako päsť na oko. Kristin Scott práve naopak sa v roli nešťastnej senátorky citila ako ryba vo vode. Celkovo táto romantická somarinka mi veľa nehovorila o to viac, že v snahe neurobiť príliš jednoznačný záver sa scenárista snažil nejkým spôsobom zamiešať dej primiešaním úplne zbytočnej prestrelky... No proste slabota ()

lareinna

Jeden z posledných fajn filmov 90. rokov. Veľmi príjemný herci, nenásilné, ale príjemné plynutie príbehu. Tie pauzy v scenári boli chvíľami zdĺhavé a to zosilňovalo pocit, že sa dej ťahá. Ale ani to mi veľmi nevadilo. Som spokojná :) ()

filipvrbik

Nechápu nízké hodnocení, mně se to (až na přílišnou stopáž) líbilo. Je to trochu romantika naruby- neplatí tu o mrtvých jen dobře, to je určitě plus, a celkově má film zvláštní melancholickou náladu....70% ()

Vronsky

Vidina zajímavého příběhu a herecká účast mého oblíbence Harrisona Forda slibovaly solidní filmový zážitek. Lehce detektivní pátrání je však po chvíli vystřídáno nepříliš tradiční, ale přesto velmi nudnou love story, která je ukončena až závěrečnými titulky. Nulový posun děje kupředu měly vynahradit vedlejší dějové linie v podání Fordova kriminálního případu a úsilí o znovuzvolení Kristin Scott Thomas. K pomalému tempu celého filmu se však obě tyto linky příliš nehodí a když se mi ani tu pověstnou jiskru mezi hlavními aktéry nepodařilo zahlédnout, nemůže být výsledné hodnocení nad průměrem. Ve výsledku tak Náhodné setkání působí jako prášek na spaní se stoprocentní účinností, jehož dalšímu užití bych se rád do budoucna vyvaroval. ()