Policejní důstojník Dutch se dozvídá, že jeho žena tragicky zahynula při leteckém neštěstí společně se svým milencem právníkem Chandlerem. Dutch je posedlý touhou pochopit, co vlastně jeho ženu k nevěře vedlo a do pátrání zapojuje i Key Chandlerovou. Společně se tedy vydávají na cestu, na niž se nemohou vydat jeden bez druhého. (Bonton Home Video)

Simako

Souhlasím!! Nepovedené drama. Skoro se na to nedá koukat. Můj idol, můj oblíbene - Harrison Ford, mě zklamal!!! Asi jeho nejhorší film!! za dvě!! ()

Mínós

Buď jsem věkem oslepl nebo vyměknul, ale mně se tenhle příběh o náhodných a osudových setkáních, míjeních a nárazech líbil a všeuměl Pollack, sympaťák Ford a šarmantní Kristin s tím určitě měli co do činění. A honit je za to před soud (v případě Sydneyho už by se naneštěstí jednalo o soud poslední) nehodlám. 8/10 ()

Aethra

Celkem koukatelný film, bráno z pohledu oddychovky. Při bližším zamyšlení ale vyplývá na povrch, že něco chybí a děj je poměrně nezajímavý, nepochopitelný a nepřináší ani nic překvapivého... ()

mseet

Na tenhle film mám štěstí, už jsem ho několikrát chytnul v televizi a vždycky jsem ho musel dokoukat. Má něco do sebe. A to nemam rád Harrisona Forda... ()

Pepi74

Ano to bolestínské sebemrskačství Forda je už moc. Abych pátral kde moje bývalka s kým kde... Ale na druhou stranu chápu, že chtěl udělat jasnou čáru za minulostí a Kristin byla dobrá volba co dál... .o) ()

gizi

Režisérův slabší film, spíš nudný než zajímavý. Scénář je prostě nic moc, Kristin je nesympatická jako vždy, Harrison to nezachrání, ostatně mu tyto role taky moc nesedí. Snad až poslední třetina je celkem koukatelná. 60%. ()

DrifterSoul

Aniž bych se chtěl kohokoliv dotknout. Jen hlupák, citově nevyzrálý či příliš nezkušený člověk nepochopí, o co v tomhle filmu jde. O ctění základních životních/partnerských hodnot. O jejich důležitosti pro šťastný, vyrovnaný život. O tom, že nejvíce bolí zrada partnera, ke kterému měl ten druhý bezmeznou důvěru. Variaci na toto téma Harrison i Kristin Scott skvěle rozehráli. A pomalé, přemýšlivé tempo filmu výsledný dojem jen umocnilo. Mějme na paměti, co nám chtěli říct..... Na vzdory všem (někdy opodstatněným) lákadlům a touhám. ()

Varanka

Tento film je nekonečná a bezbřehá nuda. Je to celé tak nějak o ničem. Nejhorší věc, ve které se Harrison Ford kdy objevil. ()

Oxytocin

Do doby, než se společně podvedená dvojice setká (cca 35 minut), je celkem zajímavý v podobě samotného vyšetřování Fordem. Pak film razantně ubere na tempu a začnete usínat. Vůbec to nemá jiskru, když se snaží zjistit o vztahu více - jak dlouho to tajili, kam chodili, co dělali (kromě soulože samozřejmě) a hlavně proč?... a výsledkem je velký NIC bez odpovědi. Prostě chtěli uspokojit svoji fyzickou touhu. Hlavně vztah Forda a S.Thomas není vůbec hodnověrný. Třešničkou je jejich závěrečné a neupřímné rozloučení. Objetí a pusa bez emocí a uměle nahrané. ()

Siuuu

Často sa vraciam k filmom, ktoré ma zaujali a tak zostali v mojej pamäti. A tento film k nim jednoznačne patrí. Prekvapilo ma nízke hodnotenie filmu. Mňa film zaujal hneď na prvé zhliadnutie -  zaujímavým príbehom aj jeho spracovaním - príbeh lásky dvoch ľudí, ktorých postihla dvojitá tragédia - nevera partnerov aj ich smrť. Významnú úlohu zohrávajú aj profesie oboch hlavných hrdinov - detektív a senátorka, teda ľudia, ktorí sú na očiach verejnosti a v hľadáčiku médií. Na pochopenie konania postáva treba mať už čo-to odžité. Za mňa plný počet hviezd. ()

gggggg

Tento film ma prekvapil svojím netradičným prístupom k romantike a zároveň zaujímavo kombinuje romantiku a krimi. Avšak, podľa mňa sa to vyhlo tomu správnemu účinku. Začiatok je síce svižný, potom to postupne prejde do stereotypu a každému musí byť jasné hodinu pred koncom, ako to celé dopadne. Navyše, Harrison s tou teplou náušnicou vyzerá otrasne. ()

LUIGISde

Donekonečna napínavé dramatické sekvencie striedané nekonečnou vataou. Pribeh je kostrbatý nudný a má cez dve hodiny. Nie je to nič čo by som si plánoval pozrieť znova. ()