Tak nějak jsem od toho nic moc nečekal, jen jsem si říkal, že ten popis děje zní hodně zajímavě, a když jsem nenašel ve večerní nabídce TV stanic nic zajímavějšího, tak jsem se na to zkusil podívat. A zakoukal jsem se do toho natolik, že mě až překvapilo, jak příjemně ten děj plyne a jak je to celkově pojato hodně nenáročně, takže mozek a myšlení jsem mohl nechat v klidu a mohl jsem si naplno užívat pomstu jednoho herce dotěrným fotografům, kteří profitují z fotek celebrit. Pomsta to byla rafinovaná, chytře promyšlená a dovedená až do konce, aniž by kdokoliv mohl přímo obvinit onoho herce, že je za ty nehody, které se jednotlivým paparazziům staly, přímo odpovědný. Tady krásně zapracovala vynalézavost a chytrost scénáristy a musím říci, že já bych asi takto rafinované provedení pomsty nevymyslel. Jak říkám, je to příjemný film se zajímavým a napínavým dějem, který hodně rychle utekl, aniž by stihl začít jakkoliv nudit a já jako normální divák jsem maximálně spokojený. Herecké výkony byly perfektní, tam nemám absolutně co vytknout, a ono vůbec celkově je velice těžké něco tomuto filmu vytýkat. Ale přesto tak nějak cítím, že na nějaké lepší hodnocení to není, je to tak někde mezi třema a čtyřma hvězdama, ale nakonec zůstanu asi u toho, že to je mírně nadprůměrný thriller, který na jedno skouknutí je perfektně použitelný, a tak to má asi být, takže uděluji lepší tři hvězdy.(16.6.2010)

"I am going to destroy your life and eat your soul. And I can't wait to do that." Tak přesně o tohle se pokusí paparazzi ze stejnojmenného filmu. Děj ubíhá svižně, a přestože je trochu moc vykonstruovaný a vyumělkovaný (nejsou to synonyma?:)), jedná se o příjemné osvěžení. Paul Abascal je především seriálový režisér, což jde vidět i na tom, jak zkratkovitě vypráví příběh..odtud také, dle mého velmi vhodně zvolená, relativně kratší stopáž filmu.(19.4.2007)

Slabé tři hvězdy. Snadno předvídatelný film, který sice potěší svou jakousi originalitou, ale zase těžko lze uvěřit jeho obsahu. Chápu že to někdy filmové celebrity nemají lehké, ale aby na druhou stranu začaly s likvidací bulvárních posluhovačů? Ale jděte. Cole Hauser navíc opravdu není dobrý herec. Těžko si tedy představit že by se z něj zrovna měla stát nějaká opravdová filmová hvězda. Upřímně mě nezajímá soukromí žádného slavného človíčka, protože každodení starosti a potřeby máme veskrze všichni stejné.(23.12.2009)

Jde sice o pomstu herců vůči paparazziům, ta ale neměla zase tak moc zapůsobit na diváky, jako spíš vytvořit dobrý pocit u samotných herců. Mel Gibson při jednom rozhovoru dostal nápad, který se přetavil ve film, nic jiného v tom není. Přetavil se v klasický, téměř televizní "akční" thriller, s televizním obsazením, televizním scénářem a televizními efekty. Do kin šel jen proto, aby se o něm vědělo. Podobných, průměrných filmů vzniklo spousta. Spoustě jsem dal také průměrné hodnocení, proč bych jej tedy nemohl dát i snímku Paparazzi, když jsem se skoro vůbec nenudil. Nedělní večer, otevřený lahváček, mísa brambůrků a nenáročný thriller.(7.7.2010)

Hodně nenáročný thriller na který se dá jednou podívat a docela pobavit ale víckrát rozhodně ne. Šedý průměr, který nám Hollywood servíruje 100x do měsíce.(24.8.2007)