Akční / Thriller / Krimi

USA, 2004, 84 min

Dosť dobrý film myslím si. Príbeh ma zaujal a to je hlavné. Nemal som šancu sa pri tomto filme nudiť. 70%(22.3.2009)

V tom plném hodnocení je samozřejmě dost ironie, nicméně jsem se u tohohle filmu velmi slušně bavil - a po pravdě, být na místě hlavního hrdiny, asi bych jednal stejně:-)(30.1.2007)

• Gemini

Je to vždycky smutné, vidět promrhaný potenciál. A tato naivní a (kromě Toma Sizemorea) nepřesvědčivě zahraná jakože óda na spravedlivou pomstu, jejíž scénář by snesl asi takový balík vylepšení jako zákoník práce, je příkladem toho nevyužitého potenciálu. A ty výstupy velkých hvězd nesvatého lesa, to je opravdu k smíchu. Jo a abych nezapomněl, pan detektiv mi ze všech nejvíc připomíná jakousi podivnou variaci na Columba střiženého Alem Bundou. A to není zrovna dobrá vizitka:)(31.1.2007)

Ze začátku to vypadalo, jako by se tvůrci snažili o psychologické drama, ale za chvíli si to rozmysleli a rozhodli se pro pokračování Přání smrti bez Bronsona. Scénář je, bohužel, plný mezer a dopodručuji tedy nad ničím nepřemýšlet. Na druhou stranu mě pobavila celá plejáda hvězd, která se v něčem takovém mihla a má to i odpovídající stopáž, proto to nadprůměrné hodnocení.(25.4.2005)

Akční hvězda versus zlí šmejdi, výsledek dopředu jasný. Jen si tak, viděno optikou letošního léta, zkouším představovat, jak by s bulvárním ksindlem zatočila rozmazaná Džambulka? Asi by je posekala šavlí:-DD(7.8.2013)

• - Snímek měl být původně áčkovým hitem, což nakonec dokazuje i plejáda herců, kteří měli hlavní postavu ztvárnit před relativně neznámým Hauserem. V tomto seznamu se objevili např. George Clooney, Tom Cruise, či Kurt Russell. (imro)

• - Chris Rock kvůli cameu - muži s pizzou - přiletěl na jeden den z New Yorku. (Elisebah)

• - Námět pochází z hlavy producenta filmu Mela Gibsona, který zažívá strasti hlavního hrdiny neustále. Podle slavného herce by film Paparazzi měl být jeho pomstou. (imro)