Dosť dobrý film myslím si. Príbeh ma zaujal a to je hlavné. Nemal som šancu sa pri tomto filme nudiť. 70%(22.3.2009)

• Enšpígl

Film je asi tak stejně kvalitní jak práce paparazziů. Zatímco paparazziové loví fotky nás slavných. Já lovím fotky paparazziů.(29.1.2007)

• Gemini

Je to vždycky smutné, vidět promrhaný potenciál. A tato naivní a (kromě Toma Sizemorea) nepřesvědčivě zahraná jakože óda na spravedlivou pomstu, jejíž scénář by snesl asi takový balík vylepšení jako zákoník práce, je příkladem toho nevyužitého potenciálu. A ty výstupy velkých hvězd nesvatého lesa, to je opravdu k smíchu. Jo a abych nezapomněl, pan detektiv mi ze všech nejvíc připomíná jakousi podivnou variaci na Columba střiženého Alem Bundou. A to není zrovna dobrá vizitka:)(31.1.2007)

• Hunt

HUDBA: Brian Tyler; Kdyby film neprodukoval Mel Gibson, asi by se do našich kin nedostal a šel by rovnou do půjčoven- kam taky patří!(29.1.2007)

Pomerne netradične poňaté a aj spracované béčko, v ktorom však cítiť pachuť značne premrhanej šance. Chýba napätie, herecké výkony nič moc, ale najmä akcia ujde. Pozerám, že je to prvý celovečerný režisérov film a na to to vôbec nie je také zlé ako píšu niektorí. Jednoducho krásny príklad filmu na jedno pozretie...(25.5.2007)