poster

Paparazzi

 • USA

  Paparazzi

 • Slovensko

  Paparazzi

Akční / Thriller / Krimi

USA, 2004, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +dobré napětí, zajímavý námět, mnoho štěků od různých herců –slabší filmařina, už to tu bylo mnohokrát/// Thriller, který sice neoplývá originalitou, na druhou stranu oplývá dějem trochu z jiného úhlu (i když hodně neobjektivního). Ale nebudu rejpat, budu to brát jako další variaci na film o pomstě. Zde musím uznat, že jsem s hlavním hrdinou cítil a nejednal bych jinak (ale to asi tvůrci chtěli). Rozhodující však je, že u filmu jsem se bavil a je pro mě přijatelnější než třebas film Muž v ohni. Snad jen tzv. Columbo detektiv hodně vyčníval z řady./// Celkem 61%///(7.4.2007)

 • Dudek
  ***

  Zajímavý příběh, který ovšem může působit dojmem, že tohle nevidíme poprvé a mýlit se rozhodně nebudeme. Scénář totiž není nijak originální, jediné co tu může být jistým způsobem inovativní je prostředí do kterého je příběh zasazen. Musím uznat, že chování Paparazziu mi bylo krajně nepříjemné a nemyslím si, že se jedná o moc velký krok od reality (samozřejmě, že ve filmu je vše přehnané, neboť chce lidem ukázat, že novinám se nedá věřit a fotografové jsou příšerné kreatury). Fotografové, pro které je práce koníčkem, jsou jako lovci, kterým jde jen o pořádný úlovek a nezastaví se před ničím. Za největší klad považuji Coleho Hausera, který sice nepodává dechberoucí výkon, ale jeho tři výrazy přesně sedí k postavě Bo Laramieho.(2.2.2007)

 • tron
  ***

  „Ako vyriešime váš problém?“ – „Môj problém je, že som tomu smradovi málo rozbil papuľu.“ Zaujímavý nápad o otravných fotografoch, ktorí vám ničia súkromie a často si to i užívajú (ťažko povedať, čo si o tom – a princeznej Diane - myslia reálni paparazziovia) sa v slaboduchej réžii a podľa triviálneho scenára mení na (pod)priemerný akčný triler o chlapovi, ktorý sa naštval a dal sa na cestu pomsty. Prirátajte si k tomu čudné herecké výkony Colea Hausera (TÁBOR TIGROV, ČIERNOČIERNA TMA) a Toma Sizemorea (RELIC, PAVUČINA SNOV), vynásobte to odhadnuteľnou zápletkou a vydeľte hŕstkou cameo roličiek (Vaughn, producent Gibson).(29.1.2007)

 • Hunt
  **

  HUDBA: Brian Tyler; Kdyby film neprodukoval Mel Gibson, asi by se do našich kin nedostal a šel by rovnou do půjčoven- kam taky patří!(29.1.2007)

 • Isherwood
  **

  Hereckým hvězdám v čele s Melem Gibsonem asi došla trpělivost a rozhodli se, že si to se svými nepřáteli číslo jedna vyříkají místo u nekonečných soudních sporů pomocí jim nejbližšího dostupného prostředku - filmu. Ať už chtěl producent Mel Gibson po scénáristovi Forrestu Smithovi a režiséru Paulu Abascalovi cokoliv, tak výsledek je dosti rozpačitý. Nevázaný thriller, okořeněný špetkou akce a celý obalený atmosférou hustého moralizovaní na téma, na kolik si člověk může dovolit upustit ze svého soukromí. Smithův příběh je příšerný, ale to se dalo čekat. Do hlavy mi však neleze jiná věc. A tou je fakt, že paparazziové jsou vylíčeni jako ti největší parchanti na světě, kteří čestným, mravným a s nejlepšími úmysly všekonajícím hvězdám jenom zasírají jejich život, likvidují jejich pracovní úspěchy, které si tak poctivě vydobyly. Bo Lamaire je ztělesním všech ideálů hollywoodského herce, kterého na stránkách (reálného) bulváru nenalezneme. Spořádaný rodinný život, práce akčního hrdiny mu jde od ruky, takže když se ve druhé polovině filmu změní v nelítostného boha pomsty, tak proč mu nefandit? Svoje chování, které vede krvavou cestou nelítostného souboje se zlodušskými paparazzi, nemusí téměř nijak odůvodňovat. Vždyť jde o blaho jeho rodiny. Nevadilo by mi to, násilí vidím ve filmu každý den, tak proč to najednou vytýkat Paparazzimu ? Protože pokud chce Smith s Abascalem najednou tak mermomocí moralizovat nad (pro herce toliko závažným) tématem svého soukromí, tak by si měli na věc utvořit jeden souvislý názor a rozebrat jej ze všech stran, včetně té "druhé". Takhle zůstal výborný nápad ležet pod nánosem bahna, kterému se říká neobjektivnost. A to si hvězdy asi neuvědomují, že díky těmto lidem získali podstatnou část své slávy a popularity. Ale pardon, ony se ti paparazziové dělí ještě na ty hodné a ty zlé, že?(15.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace