Rozpočet $20miliónovTržby USA $15,714,234Tržby Celosvetovo $16,796,512/40%/(11.1.2007)

• AngelAngie

Tak tenhle film mě opravdu zklamal. Ne, že bych čekala kdoví jak mistrovský kousek, ale čekala jsem aspoň minimální něco, díky čemuž bych ten film ráda shlédla třeba znovu .. bohužel nic takového jsem v něm nenašla. Řekla bych, že je to zcela průměrný, ne-li podprůměrný thriller, který je navíc plný herců, kteří o žádnou pořádnou roli nezakopnou, v tom taky je dle mýho největší problém. Být jiné obsazení, film by mohl být opravdu jiná kategorie!(25.6.2008)

Jde sice o pomstu herců vůči paparazziům, ta ale neměla zase tak moc zapůsobit na diváky, jako spíš vytvořit dobrý pocit u samotných herců. Mel Gibson při jednom rozhovoru dostal nápad, který se přetavil ve film, nic jiného v tom není. Přetavil se v klasický, téměř televizní "akční" thriller, s televizním obsazením, televizním scénářem a televizními efekty. Do kin šel jen proto, aby se o něm vědělo. Podobných, průměrných filmů vzniklo spousta. Spoustě jsem dal také průměrné hodnocení, proč bych jej tedy nemohl dát i snímku Paparazzi, když jsem se skoro vůbec nenudil. Nedělní večer, otevřený lahváček, mísa brambůrků a nenáročný thriller.(7.7.2010)

Akční hvězda versus zlí šmejdi, výsledek dopředu jasný. Jen si tak, viděno optikou letošního léta, zkouším představovat, jak by s bulvárním ksindlem zatočila rozmazaná Džambulka? Asi by je posekala šavlí:-DD(7.8.2013)

• Enšpígl

Film je asi tak stejně kvalitní jak práce paparazziů. Zatímco paparazziové loví fotky nás slavných. Já lovím fotky paparazziů.(29.1.2007)

• - Kromě scénáristy je debutantem na poli celovečerních filmů i režisér Paul Abascal. Dříve režíroval mnoho epizod tv seriálů, zahrál si v druhém Predátorovi a staral se o vlasy desítkám herců při natáčení filmů. Díky práci na Smrtonosné zbrani 1-3 se seznámil s Gibsonem, který mu potom dohodil tento job. (imro)

• - Mimochodem, Mel Gibson měl od Zpívajícího detektiva (2003) hereckou pauzu, během které se věnoval přípravě a režii svého megaúspešného Umučení Krista. (imro)

• - Chris Rock kvůli cameu - muži s pizzou - přiletěl na jeden den z New Yorku. (Elisebah)