Jde sice o pomstu herců vůči paparazziům, ta ale neměla zase tak moc zapůsobit na diváky, jako spíš vytvořit dobrý pocit u samotných herců. Mel Gibson při jednom rozhovoru dostal nápad, který se přetavil ve film, nic jiného v tom není. Přetavil se v klasický, téměř televizní "akční" thriller, s televizním obsazením, televizním scénářem a televizními efekty. Do kin šel jen proto, aby se o něm vědělo. Podobných, průměrných filmů vzniklo spousta. Spoustě jsem dal také průměrné hodnocení, proč bych jej tedy nemohl dát i snímku Paparazzi, když jsem se skoro vůbec nenudil. Nedělní večer, otevřený lahváček, mísa brambůrků a nenáročný thriller.(7.7.2010)

Slabé tři hvězdy. Snadno předvídatelný film, který sice potěší svou jakousi originalitou, ale zase těžko lze uvěřit jeho obsahu. Chápu že to někdy filmové celebrity nemají lehké, ale aby na druhou stranu začaly s likvidací bulvárních posluhovačů? Ale jděte. Cole Hauser navíc opravdu není dobrý herec. Těžko si tedy představit že by se z něj zrovna měla stát nějaká opravdová filmová hvězda. Upřímně mě nezajímá soukromí žádného slavného človíčka, protože každodení starosti a potřeby máme veskrze všichni stejné.(23.12.2009)

• Hunt

HUDBA: Brian Tyler; Kdyby film neprodukoval Mel Gibson, asi by se do našich kin nedostal a šel by rovnou do půjčoven- kam taky patří!(29.1.2007)

• POMO

Rádoby cool "akčný thriller" pre nenáročných videodivákov. Pre zbehlého kinodiváka so štipkou vkusu iba béčkovito klišovitá, logicky deravá a realitu si vlastným pravidlám prispôsobujúca nenávistná pomsta papparazziom. Tupá zábava v duchu akčňákov z osemdesiatych rokov, vychcane zasadená do estetickejšieho prostredia filmového šoubiznisu. KRÁČAJÚCA SKALA sa aspoň na nič nehrala, neprodukoval ju Mel Gibson a necameovali v nej žiadne hviezdy... **1/2(13.4.2005)

„Ako vyriešime váš problém?“ – „Môj problém je, že som tomu smradovi málo rozbil papuľu.“ Zaujímavý nápad o otravných fotografoch, ktorí vám ničia súkromie a často si to i užívajú (ťažko povedať, čo si o tom – a princeznej Diane - myslia reálni paparazziovia) sa v slaboduchej réžii a podľa triviálneho scenára mení na (pod)priemerný akčný triler o chlapovi, ktorý sa naštval a dal sa na cestu pomsty. Prirátajte si k tomu čudné herecké výkony Colea Hausera (TÁBOR TIGROV, ČIERNOČIERNA TMA) a Toma Sizemorea (RELIC, PAVUČINA SNOV), vynásobte to odhadnuteľnou zápletkou a vydeľte hŕstkou cameo roličiek (Vaughn, producent Gibson).(29.1.2007)