poster

Paparazzi

 • USA

  Paparazzi

 • Slovensko

  Paparazzi

Akční / Thriller / Krimi

USA, 2004, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  ***

  Já až tak zklamaná nejsem. To ale nemění nic na tom, že film je jen průměrný thriller. Je třeba ho brát s nadsázkou, protože tak hloupě by to jistě nedopadlo. Nijak složitý film, pro chvíle, kdy se mi nechce přemýšlet.(10.5.2011)

 • StarsFan
  **

  Zajímavý téma. Hollywood už natočil filmy snad o všech profesích, ať už se jednalo o zloděje, policajty, doktory, mafiány, profesory... o hercích ale ještě asi ne. Jenomže zajímavej nápad je asi to jediný, co tenhle film má. Jo, a taky Mela Gibsona, kterej se ujal produkce a střihl si ve filmu menší roličku hodnou spíš komparzistů. Takže pokud chcete vidět život celebrity z té temnější stránky, tady máte takový menší příklad, jak to chodí. Ale pokud chcete seriózní film na hlubokomyslné téma, držte se od tohohle dílka radši dál.(29.1.2007)

 • Fingon
  *****

  V tom plném hodnocení je samozřejmě dost ironie, nicméně jsem se u tohohle filmu velmi slušně bavil - a po pravdě, být na místě hlavního hrdiny, asi bych jednal stejně:-)(30.1.2007)

 • T2
  **

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $15,714,234Tržby Celosvetovo $16,796,512/40%/(11.1.2007)

 • klerik
  ***

  Slušný triler, ktorý ma celkom rýchlo vtiahol svojou mrazivou atmosférou. Až na nejaké menšie camea nemá veľmi čím prekvapiť, ale nejakým zvláštnym spôsobom to bolo napínavé. To ale zrejme záleží na tom, aký má divák názor na bulvárnych novinárov. Škoda, že napokon je tento súboj hviezdy verzus paparazzi príliš jednostranný a príliš málo je toho ponechané na diváka, čo narcisticky deklaruje posledný záber...(28.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace