Tohle doma nezkoušejte. Tak zní varování před každým dílem a celkem výstižně popisuje, o co v téhle show jde. Skupina spíše než kaskadérů nadšenců do zhovadilostí s vysokým prahem bolesti vám předvede hodiny inteligentní zábavy po svém. Jeden stupidní a nebezpečný kousek za druhým, jako třeba otočení obsazené kadibudky vzhůru nohama, wrestling s medvědem v plyšovém medvědím oblečku, šňupání žížaly a její následné vyzvracení, a tak dál. Příjemnou zábavu! (ČSFD.cz)

LaciLC

Ehm, tak čo to tu teda vlastne máme? Partia ... originálnych :) týpkov z MTV na čele s Johnnym Knoxvillom stvára prinajmenšom zaujímavé kúsky, ktoré v žiadnom prípade nie sú pre každého, ostatne aj ja som sa neraz nad nimi pozastavoval, ale vždy som sa smial na plné hrdlo a z tohto dôvodu musím dať plné hodnotenie, či už to je proti mojim morálnym zásadám, alebo nie. Suma sumárum, ja som si túto vulgárno - fekálno - šialenú show neskutočne (teda skutočne) užil. ()

Flego odpad!

Typický produkt MTV, plný zvráteností a nechutností, kde sa najprimitívnejšie kúsky, ktoré stvára skupina dementných týpkov, považujú za skvelú televíznu zábavu. Som za každú blbosť, ale toto vo mne vyvoláva len pohŕdanie. ()

Marek1991 odpad!

Ľudia, ktorí zrejme patria na psychiatriu dostali svoj priestor v televízii a totálni masochisti, šialenci, zvrhlíci a iní šialenci ich v tom podporujú, možno ani nie šialenci, ale škodoradostní ľudia a ľudia zabávajúci sa na cudzom určite. Keď ľudia nepoznajú hraníc v normálnosti, slušnosti a dobrých veciach, tak to dôjde až sem. Naozaj sa čudujem, kam až môže bláznovstvo zájsť. Som za rôzne frajeriny a bláznovstvá a niekedy extrémnu zábavu, ale keď je niečo príliš, tak je to príliš. Naozaj, ak sa na niečo hodí zákaz vysielať a robiť, tak je to toto! Možno majú vysoký prah bolesti, možno sa z toho dostanú, ale keby tam niekto zomrel, sranda by ich prešla! Naozaj katastrofa! ()

Květula

Sjíždět sjezdovku na štaflích, zkoušet paintball bez chráničů, přejídat se vejcema,... Něco pobaví, něco znechutí a nad něčím se dá jen kroutit hlavou. Ať tak nebo tak, tahle banda blbců jednou umře velice kuriózním způsobem. ()

Paxxx.cz

Naprosto ujetá místy i nechutná záležitost, která mě někdy fakt dost pobavila. Kde na ty věci Knoxvill a jeho banda chodí :-D... ()

sta

Většinou jsem se u tohoto pořadu dost bavil. Než přišla omeleta. Omeleta: kuchař stojí před jednou pánvičkou, sporákem a spoustou ingrediencí (vajíčka, brambory, párečky, klobásky, něco zeleniny...-nic proti jednotlivým věcem). Kuchař velice překvapivě vše sní (a je toho opravdu hodně) a zapije mlékem. Pak ropálí tuk na pánvičce, strčí prst do úst a všechny ingredience (vypadají již trošku pozměněně) vyloučí na pánvičku. Směs připraví jako omeletu (musím přiznat, že kdybych nevěděl, co tomu předcházelo, nevypadala omeleta zase tak zle) a výsledek ukazuje divákům. Pak přijde vrchol čísla: kuchař omeletu opět sní. Dlouho jsem neměl chuť na omelety ani nic podobně připravovaného. ()

J3dla

Je pravda ze ti kluci jsou opravdu idioti, to co predvadej by snad normalni clovek ani nemohl vymyslet, natoz udelat. Ale ja osobne jsem se bavil, mozna si rikam, ze to, co delali nebylo zas tak vtipny, ale smal jsem se jejich debilite:) ()

Makky

Banda úchylov stvára neuveriteľné kúsky, nad ktorými sa pozastaví asi každý. Ale tie veci sú tak neskutočne humorné, až sa musím chytať za brucho a na plné hrdlo smiať :) ()

JohnMiller

Kultovka z detstva ktorá ma baví dokonca aj dneska... A to pri primitívnejších reláciách neplatí hádam už inej brainless tv produkcii. ()

Fanucci

Název Jackass sedí dokonale. Jsou to opravdu strašný hovada. Neříkám, že se některým věcem nezasměju, ale převrhnout na sebe hajzlboudu plnou sraček je fakt divný. ()

Jango_Fett

Tenhle seriál je původcem všeho. Od stejnojmených filmů po Wildboyz nebo Viva La Bam. Zaslouží si něco takového menší hodnocení? Ja myslím že ne, stačí se kouknout jak je film oblíbený v zahraníčních kinech. Ovšem musíte mít vkus na tenhle druh humoru, někdo ho nikdy nepochopí a někdo se u toho pozvrací, ta třetí skupina se u toho bude válet smíchy. ()

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

10.08.2021

Na konci tohoto roku přichází do amerických kin čtvrtý díl kontroverzní série Jackass, v níž se parta bláznů tradičně pouští do nebezpečných kaskadérských kousků a bolestivých vtípků. Tým stojící za… (více)