Taká rodinná pohodová nuda. Ničím výnimočné, ničím neurazí.(28.3.2009)

Příjemná romantická komedie, která by potřebovala trochu prostřihat, jinak Cage a Téa Leoni jsou pěkná dvojice. Je to sspíš 3.5, ale tři nedám kvůli trochu rozvleklému konci.(5.12.2004)

• gouryella

Sladoucky naivni rodinny film plny moralizujicich pasazi - koho to zajima.(8.8.2002)

Po 20 minutách se až na samotný konec dal předpokládat další vývoj. Tahle část filmu byla ucházející, poutavá, zajímavá. Konec však ne, nevím, co jsem čekal, ale asi něco víc.(30.7.2008)

Film značně "zmenšuje" jeho konec. Ten byl odfláklý, neoriginální a až moc naivní, protože zas tak úžasný ten proslov nebyl. Jinak je tady Nicolas Cage v "surovém stavu" dost dobrý a Leoni má v sobě něco víc. Klasické coby kdyby v pěkné vánoční atmosféře.(23.6.2011)

• - Okrem New Yorku a New Jersey sa film natáčal aj v kalifornskom Los Angeles. (MikaelSVK)

• - Autorem citátu „Kdybych žil v antice, bydlel bych v Římě, a dnešní Amerika je říše a New York je Řím,“ který se ve filmu objevil, je John Lennon. (Terva)

• - V úvode filmu si Nicolas Cage spieva v taliančine operu Rigoletto od slávneho talianskeho skladateľa Giuseppe Verdiho. (MikaelSVK)