Harry a Sally se seznámili při cestě autem do New Yorku, když ukončili svá studia na univerzitě. Oba od počátku spojuje cosi nevyřčeného, přesto mezi nimi v tuto chvíli nevzniká žádný vztah. Po nějaké době se znovu a znovu potkávají a mají pocit, že se stále více znají. Poněkud ztřeštěnému Harrymu se prostořeká a temperamentní Sally stále více líbí, zatímco ona k podobnému názoru přichází postupně. Jejich osudy mezi tím „na čas“ překříží důležitější setkání… S lehkostí namíchaný divácký příběh, s vtipem, nadsázkou, lehkým nádechem hořkosti a dobře odpozorovaných životních situaci natočil v roce 1989 režisér Rob Reiner. Postavu Harryho s neobyčejnou přirozeností a šarmem hraje Billy Crystal, představitelkou Sally se stala Meg Ryanová. (Česká televize)

piranha

Meg Ryan zamlada byla skutečně k nepoznání. Ovšem film plynul bez nějakého dojmu a já nedokážu říct, že by byl něčím výrazně dobrý nebo výrazně špatný. Až bych řekla, že byl lehce nevýrazný. ()

rexino

Na začiatku filmu: "toto vyzerá byť na extrémne otravnú dvojicu". Na konci filmu: "YEAH BEJBY!! JE TO TAM!!". Inteligentná a zábavná rom-com, ktorá ide rovno k veci a odsýpa. Na hranici 4-5, toto ma fakt bavilo. ()

Judas

Dlouho jsem se tak nepobavil jako u této komedie, která krásně vystihuje fungující "přátelství" mezi mužem a ženou. ()

Karala

My ženské jsme občas hrozně zabedněné, sobecké a velmi často slepé. Muži jsou naopak zabednění, sobečtí a více než často natvrdlí. Ale když chvíli koukáte na Harryho a Sally, přepadne vás pocit, že to ani s jedněmi, ani s druhými není zas tak beznadějné. A co je pravdy na tom, že se chlap nemůže přátelit se ženou? Kvůli odpovědi na film koukat nemusíte, poněvadž jí už dávno znáte! Ale přeci jenom, není lepší se u toho rozklíčovávání pořádně zasmát? ;-) ()

chrispe

,,Vidíš! To jsi celý ty Harry. Říkáš takové věci a já tě pak nemůžu pořádně nenávidět. A já tě nenávidím Harry. Nenávidím tě!" Jsou romantické komedie... a pak jsou romantické komedie o několik levelů výš. A právě k těm When Harry met Sally patří. Film plný životní pravdy, situací, okamžiků, řešící jednu z otázek, na kterou dříve či později dojde vždycky. Může existovat čisté přátelství mezi mužem a ženou? Smála jsem se, byla trošičku dojatá, přikyvovala jsem a taky záporně vrtěla hlavou, říkala si, že je to snad první film, kde můžu o Meg Ryan říct, že je kočka a nemohla se rozhodnout, jestli se mi Billy Crystal líbí nebo ne. Tohle je jeden z filmů o kterých si dovolím tvrdit, že člověku něco doopravdy dají. Takže za mě jasné hodnocení. ()

lemonova

Jedna z najduchaplnejších a najvtipnejších romantických komédií, aké som videla. Čítali ste oficiálny text distribútora? Ten ozaj pobavil :))) ()

Fujara777

ÁNO: Je jasné, ako sa to skončí, ale pre to sa romantické komédie nepozerajú. Chceme vedieť, ako sa tam dostaneme. A čo ak vám poviem, že na to existuje zábavný spôsob, pri ktorom sa tí dvaja zas až tak nemusia? Že také ste už videli? Ale asi nie tak pôvabne spravené ako tu. NIE: Komédia, ale do kolien zas človek nejde. Slzavé údolie toto tu tiež nevystihuje. Práve tá pôvabnosť nemusí každému rezať. ()

helloween93

Opravdu inteligentní romantická komedie, která se tváří strašně civilně a ona vlastně civilní je. Příjmený pár - Billy Crystal a Meg Ryan. 4* ()

Rathalos

Tak toto sa velmi vydarilo,pekna,vtipna a mila romanticka komedia s Meg Ryan a Billy Crystalom,ktori tvorili super dvojicu,radost pozerat na taketo filmy...:-) ()

gombarix

- - - V pár scénách má Meg (tehdy fakt kočka, až na ten šílený účes) krásné osmdesátkové brýle (jedna z mála dobrých věcí na tehdejší módě), ale proč zas placky, bože... ()

levente

Geniální film. Patetický a Melancholický přesně na míru, která se ještě líbí. Nejlepší film obou herců. Meg už nikdy lepší nebyla, ale to je asi tím jejím výběrem rolí. Crystlovi to sedlo neméně skvěle. ()

Redbee

Komedie, která pohladí po duši. Film je milý, obsahuje pár scén, při kterých jsem se skutečně válel smíchy (předstíraný orgasmus), nicméně místy je film maličkato zdlouhavý. ()

Miki68

Velmi příjemná romantická komedie, která má jako bonus nápad, vtip i myšlenku. Myslím, že jde o nejlepší roli Meg Ryanové (Samotář v Seattlu fakt nebyl lepší) a nebýt filmu "Přeber si to", mohl bych totéž napsat i o Billy Crystalovi. jak stárnu, zdá se mi film čím dál více uvěřitelnější a jednání postav pochopitelnější. ()

truby

Dobře odvedené řemeslo, sázka na jistotu. Ale nebyl jsem tím nijak unešen, jak bych očekával od romantické komedie s 83 %. Nezdálo se mi to tak dalece důvtipné a originální, jak vyznívá ze zdejších komentářů. ()

darkreider

Dnes vám budem rozprávať príbeh, kedy romantická komédia mala šmrnc a švih a noblesne rozosmiala publikum, dojala dámy a pobavila pánov: to takto jedného dňa Harry stretol Sally... ()

Jajar

Krásná romantická komedie o tom, že přátelství mezi mužem a ženou nemůže trvat věčně. Snímek má v podstatě primitivní dramatický oblouk, nečekejte nijak komplikovaný příběh, nejdůležitější je totiž konverzační část mezi Harrym a Sally. Vzájemné popichování, hádky, sexuální přitažlivost, zamilovanost. Asi každý se v tomhle filmu minimálně několikrát najde. ()

Zemřela Carrie Fisher, hvězda Star Wars

Zemřela Carrie Fisher, hvězda Star Wars