Když Harry potkal Sally

• slovenský

Keď Harry stretol Sally

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1989, 91 min

Na proflákané víkendové odpoledne nebo jako kulisa k jiné zábavě, je tahle romantika možná dobrá. Ale mezi záplavou jiných výborných filmů, bych po tomhle dobrovolně určitě nesáhl.(28.1.2012)

Skvělá romantická komedie, nádherně volně navazující skoky v časech s doslova pár herci demonstrují, o čem vztahy mezi muži a ženami vlastně jsou, a to s vtipným podáním se skvělými herci. Ideální pro sobotní večer se svým protějškem.(14.3.2016)

Rozpočet $16miliónovTržby USA $92,823,546Tržby Celosvetovo $99,200,000║ v konečnom výsledku, keď pristúpite na rozohranú hru medzi ústrednou dvojicou to príde na roztomilé a nenútené ľahodné romantické ovocie /70%/(11.5.2010)

Je to vtipné, ale bohuže ne dost na to, aby to převážilo romantickou linii. Nutno podat, že Meg Ryan je tu opravdu hezká a Bylly Crystal tu nepůsobí jako dement, což bylo pro mne u obou milým překvapením. Tři kousky se zdají málo, ale čekal jsem prostě víc.(30.7.2012)

Nejlepší romantická komedie, jakou jsem kdy viděla. Místy jsem se válela smíchy a navíc ten příběh byl inteligentní a uvěřitelný. Škoda, že je téměř osamělým ve svém žánru.(12.7.2006)