poster

Když Harry potkal Sally

 • USA

  When Harry Met Sally...

 • Slovensko

  Keď Harry stretol Sally

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1989, 91 min

Režie:

Rob Reiner

Scénář:

Nora Ephron

Hudba:

Marc Shaiman

Střih:

Robert Leighton

Scénografie:

Jane Musky

Kostýmy:

Gloria Gresham
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Příjemně natočené i vymyšlené, trochu toho amerického buranství a sexismu a naštěstí také dostatek humoru a kvalitních herců. Bohužel právě zde je pro mě i trochu problém, protože z dnešního pohledu jsou představitelé hodně vzhledově nudní a nevýrazní a třeba Billy Crystal mi jako "chci každou v New Yorku, abych zapomněl na Helen" nesedí. Přesto romantická komedie, která nic nepřehání, nehraje a příjemně potěší v každém ročním období (na což si dejte pozor, protože právě čtyři roční období v NY tady můžete po dobu 12 let sledovat + američané nepoužívají v autě pásy:)). Bohužel také pomalu, ale jistě stárne... PS:před týdnem jsem náhodou viděl české divadelní představení s Jirkou Langmajerem a Ivanou Jirešovou a celé obsazení sedělo příběhu mnohem lépe, stejně tak celý příběh mě více oslovil:))(20.4.2010)

 • Tomco
  *****

  suhlasim s tvrdenim, ze ide bezpochyby o najlepsi film svojho zanru. zmas vtipu, inteligencie, nadsazky, romantiky..proste parada, uz davno ma tak nikto nevzal, ako vynikajuci billy cristal a az na jednu prehravajucu scenu prijemna meg ryan.(8.9.2007)

 • T2
  ****

  Rozpočet $16miliónovTržby USA $92,823,546Tržby Celosvetovo $99,200,000║ v konečnom výsledku, keď pristúpite na rozohranú hru medzi ústrednou dvojicou to príde na roztomilé a nenútené ľahodné romantické ovocie /70%/(11.5.2010)

 • EdaS
  *****

  Půvabná allenovská komedie z Manhattanu se skvělými dialogy a báječnými herci. Co chtít víc? P.S. Tenhle film mám s každým dalším zhlédnutím raději a raději. Snad proto, že je přirozený, nepřeslazený, prostě ze života.(16.6.2002)

 • ripo
  ****

  Neviete ako má vyzerať inteligentná romantická konverzačná komédia? Tak si pozrite tento filmík ... Ale musíte sa sústrediť ... Nie ako ja, čo som pohľadom hltal krásnu Meg Ryan .... :)(23.7.2015)

 • - Segmenty manželských párů vyprávějících své životní příběhy nasbíral Rob Reiner. (HellFire)

 • - Role Sally byla nabídnuta Molly Ringwald, která ji musela odmítnout. Zahrála si ji však roku 2004 v divadelní hře v Londýně. (HellFire)

 • - Aby filmaři zabránili fanouškům dostat se k hercům, vyvěsili ceduli hlásající: ,,Tento film se bude jmenovat Když Harry potkal Sally. Nehraje v něm nikdo slavný a vy v něm taky hrát nebudete. Děkujeme. Na shledanou v kině." (Sinecod)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace