poster

Když Harry potkal Sally

 • USA

  When Harry Met Sally...

 • Slovensko

  Keď Harry stretol Sally

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1989, 91 min

Režie:

Rob Reiner

Scénář:

Nora Ephron

Hudba:

Marc Shaiman

Střih:

Robert Leighton

Scénografie:

Jane Musky

Kostýmy:

Gloria Gresham
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  *****

  Pohodovka, z ktorej som počas celého pozerania cítil (tu viac tu menej) Woody Allena... Odzbrojujúce dialógy, vtipné aj romantické a hlavne sympatické. Už dlho som sa necítil pri projekcii tak príjemne..skvelé!(10.12.2008)

 • Dudek
  ****

  Když Harry potkal Sally je jedna z těch mála romantických komedií, které obsahují vtipný humor, trefný scénář a jejich hlavní složkou není trapnost. Právě scénář Nory Ephron si zaslouží největší pochvalu, jako divák se velice vážím skvělých dialogů a ještě lepších vtipů s postupnou gradací, které nejen že neodezní, ale naopak se z nich dále čerpá (jako příklad uvedu scénu v restauraci kdy Sally předstírá orgasmus, načež si jedna stará dáma přeje to samé jídlo co má ona). Rád bych také vyzdvihl režii Rob Reinera, který se vlastně po celí snímek nedopouští nějakých velikých přestupků, ba naopak překvapuje svěžím přístupem k látce, který občas připomíná styl mistra romantických komedii Woodyho Allena. Když k tomu všemu přidáte excelentní výkon Meg Ryan a Bylliho Crystala, musí vám být už teď jasné jak skvělým zážitek zhlédnutí této komedie je.(4.3.2006)

 • novoten
  ***

  Základ romantické komedie, fůra dobrých nápadů a spousta vtipu, napůl utopeno u přeslazených a možná vzhledem ke zbylému ději až nevěrohodných situací. 70% a životní role Billyho Crystala.(27.2.2006)

 • Ivoshek
  ***

  Je to vtipné, ale bohuže ne dost na to, aby to převážilo romantickou linii. Nutno podat, že Meg Ryan je tu opravdu hezká a Bylly Crystal tu nepůsobí jako dement, což bylo pro mne u obou milým překvapením. Tři kousky se zdají málo, ale čekal jsem prostě víc.(30.7.2012)

 • Lynn
  ****

  Dokonalá romantická komedie, ve které neodolatelně exceluje Billy Crystal v jedné ze svých nejlepších (ne-li nejlepší) rolí. Meg je krásná a víc než zdatně přihrává. Scénář srší nápady, úžasně vybroušenými dialogy atd. atd. Je zbytečné se o tomhle majstrštyku svého žánru rozepisovat, kdo neviděl, tak o hodně přišel.(10.5.2005)

 • Meg Ryan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace