Když Harry potkal Sally

Scénografie:

Jane Musky

Kostýmy:

Gloria Gresham

Ten film to dokonale vyhrál s postavou Billyho Crystala, jehož dialogy je radost poslouchat a s výjimkou těch depresí sem se ve většině jeho názorech s nim shodoval a bavil sem se nad tim, jak se s kámošema o ženskejch bavíme stejně. Meg Ryan je tu pěkná, ale pořád chodí oháklá jak stará panna a trochu mě to iritovalo, ale na celkovym dojmu to nic nezkazilo, fakt super romantická komedie, u který sem se párkrát slušně zagebil a fandil sem hrdinům, at se daj konečně do kupy. Určitě si to rád pustim znovu.(22.10.2013)

Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. A jedna z mála komedií, u kterých jsem se opravdu řezal smíchy. Myslím, že film geniálně popisuje názory mužů na ženy a naopak - a o tom přátelství muže Harryho a ženy Sally to platí taky. :) Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=V8DgDmUHVto(28.12.2013)

Rob Reiner mne zaujal již snímkem Stůj při mně, kdy velmi věrohodně a citlivě převedl na plátno povídku Stephena Kinga Tělo, ale tímto "zásekem" si mě naprosto získal. Vtipná komedie s inteligentním scénářem a neméně kvalitními hereckými výkony, především Billymu Crystalovi padla role přímo na tělo. [FILM, KTERÝ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](16.8.2007)

• predators

Hodina a půl? A já myslel, že mě to ubíjí tři hodiny! To čekání, než se ti dva dají dohromady, bylo věčné. A taky trochu otravné. No, né každému se líbí to samé, ale to je jedině dobře. Každopádně Meg byla sladká, k nakousnutí a...a nevíte, co to měla dobrého v té restauraci? 50%(4.3.2012)

Vtipná romantická komedie v allenovském stylu, tak to mám rád. Mezi Crystalem a Ryanovou je cítit chemie a některé scény jsou prostě nezapomenutelné. Po větě té ženy v restauraci (pro zajímavost jí hrála matka režiséra Reinera), kde Sally předvádí orgasmus jsem vybouchl smíchem jako už dlouho ne.(13.3.2008)