Flyer

Zpočátku bomba, dnes je kvalita "Telat" dost prabídná. Sem tam se objeví podařený fórek či vtipná situace, většinou se ale jedná o nudné a trapné tlachání o ničem. Nejdříve jsem Tele Tele ohodnotil 4*, kvůli rapidnímu úpadku upravuji hodnocení na lepší 2*. ()

misulka03 odpad!

Žádný jiný seriál mě více neiritoval než tento.....nemám k tomu slov, jen to, že se tady Nova představuje jako naprosto nevkusná a neinteligentní stanice! ()

otík

Mé hodnocení berte v uvozovkách. Ono je to totiž tak strašně debilní, až se na to nemůžu přestat dívat, protože mě zajímá, jakou debilitu zase příště vymyslí. Úroveň tento pořad nemá, přesto je to kouzelné. ()

Aargh

Pointu většiny (prý) vtipných scének odhadnu dávno předem, protože se stále a dokola točí kolem dvojsmyslů. Na jeden povedený vtip připadne dvacet ubohostí. Žilková je mnohokrát neuvěřitelně trapná, nikdy jsem nepochopil, co má být humorného třeba na její předpovědi počasí. K původně jednobodovému hodnocení přidávám ještě jeden bod za závěrečné nepovedené záběry, které jsou často vtipnější než celý zbytek pořadu. A srovnávat Tele Tele s Monty Pythonem, to snad nemůžete myslet vážně! ()

Decker

Nektere scenky jsou vyborne, ale bohuzel mnohem vice se tento porad utapi v trapnosti a ubohosti. Bezte si radeji pustit Ceskou sodu. ()

COF_666

Včera sem se kouknul na nové díly (5.10.2006) a můžu vám říct že sem se až překvapivě skvěle bavil.Když to vysílali předtim moc mě to nebralo ale včerejší díl byl super, takže douám že si tele tele uchová i nadále takový super humor:-)! **** - 4 hvězdičky...:-) P.S:Hodnocení starých dílů nechávám. ()

mr.kliky

jedna hvězda za Kopečkovic a druhá za fakt, že ačkoliv je to většinou trapárna, tak je to pořád asi nejúnosnější česká televizní humoreska ()

Skuby47

Tento zábavný pořad jsem kdysi v době premiéry moc nesledovala. Až dnes s odstupem času na něj občas v noci narazím a docela se bavím. Parodie na mnohé televizní pořady je trefná a nápaditá. Některé vtipné hlášky jsou aktuální dodnes. To, co mi připadalo kdysi trapné, to je ve srovnání se současnými rádoby zábavnými pořady tohoto typu téměř geniální. Dalším pozitivem je, že u něj navzdory pozdním hodinám neusnu. ()

maxxxim

Z doby, kedy si ešte Suchoš nebol "omenom" a vedel čo tu, kde tu zabiť alebo tiež pripáliť. Žiaľ, jeho potenciál medzičasom vyschol a on sa sebe sám stal "omenom". Ale tieto "hovadá" môžem vždy. ()

A.L.E.S.

Musím souhlasit s ostatními, čím déle se to vysílá, tím je to horší. Kam se to hrabe třeba na Českou sodu, že? Ale nejvíc mě mrzí to, že se k téhle už rádobyvtipné chásce přidal i nadějný, možná talentovaný student FAMU Pavel Kikinčuk z Troškova filmu Slunce, seno, jahody. Je mi líto, že dělá takovou levnou, pokleslou zábavu... ()

Mrkvič

Fascinaci tímhle jsem nikdy moc nechápal. Vždyť o tolik lepší parodické pořady jsme tu měli. Hlavně ty navlas stejné reportáže s příšernýma parukama mi rvaly koule. Občas se ale něco i povedlo. Ale jen občas. ()

kinghome

Na týhle píčovině jsem vyrůstal a bylo to boží! Smál jsem se od začátku do konce. Škoda že český humor šel prudce dolů a už se nejspíš něčeho podobného nedočkáme. ()