walkingdead

Jedna hvězdička za občas zdařilé díly v úvodu vysílání. Některé parodie se celkem povedly (dokonce byly lepší než jejich "předlohy" a nad tím by se asi Nova měla zamyslet). Postupně to ale začalo sklouzávat až k fekálnímu humoru (samozřejmě, nejsnadnější je udržet si ty méně inteligentní diváky a to jde nejlépe tak, že v každé druhé větě řeknete prdel) a já jsem postupně začal tento pořad ignorovat. ()

infernet

Chvílemi dost vtipné, ale většinou bohužel trapné. Škoda, já blbec zezačátku čekal něco jako Českou sodu... no jo no, tihle pánové (a dáma) mají svoje kvality nepoměrně jinde... ()

Danulinda

Škoda, že autoři nedrželi laťku několika desítek prvních dílů, kde se místy daly najít výborné hlášky zasluhující více, než plný počet bodů. Bohužel to vyvážily směrem dolů častější nekvalitní fórky, takže celkově je to za průměr. ()

-VINCE-

Celou základní školu jsem tento stupidní pořad sledoval. Byl tak skvěle blbej, že mi přirostl k srdci. Měl jsem ho strašně rád. ()

Mikakel

Pro mne je(byl) tento pořad na Nově zcela jediným na co se pořádně dalo dívat.Srandičky mě rozesmály,kravinky herců též.DVD které mám tak se nebojím na něj kouknout,jelikož vím že mě to vždy i po sto padesátý rozesměje:-))) ()

Pejska

Jeden na tento pořad musí koukat s nadhledem, nebrat to nějak extra vážně a pak se docela pobaví... souhlasím s názorem, že je to jeden z mála pořadů na které se na nově dá dívat a to i po letech. Najdou se tu i vtipy nebo scénky, které jsou vyloženým přehmatem, ale já to beru tak, že se od Tele Tele nedají čekat nějaké hlubší myšlenky a tak to i beru a hodnotím. Občas se opravdu bavím. ()

Skytavka

Mně to nepřipadlo zas tak ubohé. Poslední jakž takž zábava na Nově. Když pominu ty slabší díly, občas se mi stalo, že jsem se kroutila smíchy. Ale to musel být ten pravý nápad. Na to si člověk musel počkat... Bohužel... Já dávám 3 a mám to jasny! :-) Zjímavý komentář: The Maker :D ;) ()

peeteno78

Kvalita jde sice stranou, ale za mě dobrý satirický a parodický pořad. Určitě se na to dá večer koukat, když nic jiného nedávají. Občas to sice není tak vtipné, ale najdou se i opravdové perly. Nejlepší asi Kopečkovic. Ke konci to sice začínalo jít z kopce, hlavně asi kvůli odchodu Josefa Cardy, kterého Pavel Kikinčuk prostě nedokázal nahradit. A těhotenství Žilkové, která se kvůli němu taky omezila, tomu moc nepřidalo. A Genzer a Suchánek to hold už sami neutáhnou... ()

MT_Y

Za mě nejlepší byli Kopečkovic, ale pořad ani sám o sobě nebyl špatný. Je fakt že začátky byli nejlepší a pak když byli spíše "Snídaně s nohou". Jediné co mi vadilo na celém pořadu, byl Suchánek, mě prostě přijde jako prostě frajer co si o sobě poměrně dost mysli, však bylo i vědět že ostatní rád ponizoval, sám si bral role které nebyli až tak... Vždycky musel bejt nejlepší a já nevím prostě nemám rád toho člověka, neměl jsem ho rád ani tady jakoby si léčil komplex z toho že když už ho někde nechali hrát tak vždycky hrál blbce... No což už, každopádně pořad měl světle i špatné díky, ale jako celek dobrý. Ale už jen za Kopečkovic, spodek, joudu atk.. Dávám 4 hvězdy tu pátou odebírám za zmíněného Suchanka. ()

Simako

Budu to pouze opakovat, protože s tím naprosto souhlasím!! Někdy tak a někdy onak, prostě tak, že za čtyři!!!! ()

Spazz

Já je prostě žeru. Ale dobrá, TELEnoviny nestojí většinou za nic, ale spousta reportáží, či pořadů (no, Kopečkovic jsou taky o ničem), je vážně cool. A to nemluvím o zkažených záběrech na konci... Jeden z mála vtipných pořadů na Nově...jeden z opravdu HODNĚ mála... ()

TesterX

Ze zacatku jsem si tento porad nenechal ujit, ale postupem casu se vtipy a scenky opakovaly a ted uz to je jen prehlidka kravin. ()