Rocky88

Ano, s přibývajícími díly přibývá i množství naprosto debilních dílů. Ano, úroveň velké části vtipů je naprosto ubohá. Ale ve většině dílů se přesto několikrát pořádně zasměji, a nakonec mě dodělají ty jejich přeřeky. A když ty jejich excesy následující den probíráme s kamarády, smějeme se i těm největším pí..vinám, jaké si snad dokážete představit. Už za to, jak nás každý díl dokáže zabavit na týden i více, musím dát * * * * ()

Jino

Mě se jejich vtípky líbí... teď už jsou sice okoukaní, ale musí se nechat, že tenkrát vnesli na obrazovky humor. Dnes už jen vaří z kaše, ale i tak si zaslouží tahle čtveřice obdiv. ()

Mefistofelle

S bráchou jsme tohle fakt dost žrali a Tele tele pro mě znamená svým způsobem nostalgii. Humor je to sice občas skoro trapný a víc dílů za sebou opravdu ve svém věku už dávno vidět nemusím, ale jako děckům nám to přišlo neskonale vtipné. 4* dávám jenom proto, že jsem se u toho svého času fakt bavila. ()

Crawler-D

Když jsem to sledoval v době minulé, měl jsem to rád. Nyní jsem po dlouhé odmlce pohlédl na "toto" znovu a byl jsem trapností a nevtipností všeho znechucen. ()

DruidKarel

Jedny z prvních dílů byly hodně dobrý. Sršely nápadem a vtipem. Jenda vtipná zpráva střídala druhou... Jen pro připomenutí: Telenpviny, Telekrám, Desítka, Občanský Jouda, Na vlastní bulvy a nezapomenutelná Doňa Pičunda Blanka z parodie na telenovelu, kde se zpívalo "kukurukukků...". Jo, poslední díly ale nebyly téměřkoukatelný... ()

Trainspotter

Ze začátku to byla docela i sranda, ale časem se to stejně zvrhlo v odpadiště vtipu a ubohosti. Klasická hláška: "Poslední věta před smrtí: "Ne, já si ji nevezmu."" ()

C0r0ner

Se zábavností je to tak půl na půl. Ale to, co je vtipné, je naprostá paráda, proto ty 4 *. Je mi jasné, že většinu místních sucharů to asi sotva osloví, ale proč si jednou za čas totálně nevymýt hlavu a nezasmát se demenci? Teleblbís a skeč s F.R.Čechem si rád pouštím z youtube opakovaně. 70% ()

Phos4rus

Radoby se predstavuje jako nova "Soda". Vse korunuji debilni vtipy a pribehova pokleslost ke slovnim presmyckam. Podivejte se na sodu! Tam uvidite, co je sranda! P.S. i kdyz, hlaska se sportakem je fakt dobra ()

Flynn

Tele tele je podle mě docela dobrá zábava, některé díly jsou neprosto super ale ted jsem to delší dobu nesledoval a když jsem to viděl tak uroveň klesá:( třeba ty scénky na Hradě, to bylo fakt slabší o South Pragu nemluvě, škoda že to není to staré klasické, ty skvostné pořady jako Vox Pokulích a podobné u toho jsem se fakt bavil ale jinak to jde dolů ale i tak to stojí za 4 *, je to fakt nejzábavnější pořad na Nově, a někdy i na všech stanicích. ()

MarekT

Svého času se na tuto obdobu Sody šitou na míru typickému diváku TV Nova dalo i koukat a hodnocení těch prvních dílů by bylo i o trochu vyšší, jenomže hlavnímu kvartetu bleskurychle došly nápady a celé to směřovalo z Řípu až na dno Bajkalu. Navíc mě zaráží, jak postupem času se snažili za účelem vtipnosti být moderátoři čím dál vulgárnější. Takže jedna hvězda za někdejší koukatelnost a slabá druhá za to, že jsem se u Telete ještě v jedenácti letech bavil. ()

Alfréda

Na některé díly se upřímě nedalo ani dívat, ale kolikrát se objevily takové hlášky a scénky, že jsme ve škole měli nadlouho čemu se tlemit...od Cardova Mumulandu až po Teleblbíz :-) Uživatel "Tosim" by neměl hazardovat se superlativy a slovy neúměrného významu. Petr Čtvtníček je podobý amatér jako tvůrci Tele Tele, jako každý druhý komik. Krom toho Českou sodu psal z drtivé většiny Fero Fenič, takže bych zásluhu nepřipisovala někomu tak "...", jako je Petr Čtvrtníček. Ověř si význam slova geniální. ()

Šimpy

Ono to tady je? Ale, jo...zpočátku to byla zábava, pár nápadů, časem vykrádání sebe sama a pád do trapnosti a přestal jsem to sledovat, ale pár vtípků by se našlo. ()

EstéCaňa

Slovo absurdní nevyznačuje ani polovinu toho co nám Genzer a Suchánek ukazují. Jejich vtip je úplně někde za zenitem. Dvě hvězdy za pár scének, které se jim opravdu povedli.... 4/10 ()

KajusaK

Jeden z nejlepších starších českých pořadů.Perfektní herci a moderátoři, skvěle napodobují a parodují..Great!! ()