Bassko odpad!

Síce je to staršie, vysielané dlhšie a založené na rovnakom princípe ako bolo S.O.S, ale aj napriek tomu sa Tele Tele absolútne nechytá. Ako sa vlastne mohlo natočiť toľko častí? ()

avatarak393

Tento pořad je jeden z nejlepších, které kdy televize Nova vytvořila. Jde v podstatě o parodii na všechno možné v podání Michala Suchánka, Richarda Genzera, Josefa Cardy a Veroniky Žilkové. Tento pořad si zamiluje každý, pro každého se něco najde. Buď to budou jejich televizní zprávy, kutilské pořady, soutěžní pořady, nebo parodie na různé seriály jako třeba Colombo a nebo To je vražda, napsala. Pořad byl vysílán od roku 2000 a byl vskutku dobrý, pak jej bohužel nahradila talkshow Suchánka a Genzera MR GS, poté následovala partička, která tak jako všechny jejich předchozí seriály skončila. ()

m.a.rtin

Z dnešního pohledu se jedná už o silně profláklé vtipy, ale ve svojí době to bylo něco nového a všichni jsme to žrali. Dávám tři hvězdy ()

NikoKovac

Zábava ala TV Nova. Hvězda ze soucitu. V pubertě to člověk ještě tak nějak žere, ale zpětně po letech je to celkem žumpa. Česká soda byla jen jedna.... Navíc nechutnej Genzer je opravdu něco, co moje oči oželí. ()

mimars

Velmi podivuhodný pořad - na jednu stranu to vlastně skoro nikdy není pořádně vtipné, spíš takové trapně-vtipné, ale na druhou stranu když se to pustí třeba na pozadí, tak je to celkem příjemný způsob jak se půl hodiny nenudit. ()

JenTR

Vtipné, alespoň něco tu bylo. Nedosahovalo to sice kvalit České sody, ale dnes už není vůbec nic. Humor musí být příliš korektní. Jejich scénka Luxfery patří mezi to nejlepší. ()

DiableBlanc

amatuju si, že v dětství měli rodiče (nebo spíše táta) pár VHS s Tele Tele a já jako dítě nechápal vůbec jako pointu takového pořadu ...dokonce bych možná mohl tvrdit, že ještě v začínající pubertě mi to přišlo prostě jako hovadina ...možná je to tím, že holt televizním pořadům jsem nikdy moc nedal nebo protože jsem se dlouhá léta považoval za někoho, kdo nemá smysl pro humor ...kdo ví ... Každopádně časy i lidi se mění a momentálně mohu opravdu jedině ale jedině doporučit :) ano, možná mladším ročníkům - stejně jako někdy mě, protože minimálně politickou scénu jsem začal "sledovat" až kolem roku 2018 - uniknou pointy některých vtipů či narážky nebo parodie na pořady, které dříve jely na Tv Nova, ale tak od čeho máme internet, že jo :) mě navíc hodně pomohl i k odhalení některých "původních" názvů zdejší popis, takže díky Soundwave :) Dalším plusem je fakt, že mám pocit, že dneska by takový pořad už prostě vzniknout nemohl - pamatuju si dobu, kdy na Hitrádiu Faktor tuším a snad i Impulsu - nevím, kecal bych - parodovali Zemana, Babiše, měli tam pořad Těžký pokondři - a pak najednou bum a vše víceméně zmizelo - ano, je sice fakt, že teď jsem dlouho rádia neposlouchal - ale je to asi stejné jako Nova Fun a seriál Will a Grace - který byl dlouhodobě stálicí a je pryč, osobně tedy doufám, že ne nenávratně, ale kdo ví ...no, point je v tom, že dneska ubývá lidí, pořadů, politiků, herců a všeho a všech, co si ze sebe umí udělat legraci, přitom když se venku dějí ho*na, co nám zbývá jiného než humor? ()