Česká spojka

Česká spojka

Akční / Komedie / Thriller / Dobrodružný

USA / Česko, 2002, 112 min

• Davies182

Ani jako Čech nepřidám na hodnocení... Mírně podprůměrný akční thriller se sympatickými herci, který pohřbívá trapná zápletka a častá nuda.(9.1.2008)

• Phobia

Tenhle film ve mně vůbec nic nezanechal - po půl nebo třičtvrte roce od spatření absolutně nevím, o čem to bylo... Pamatuju si, že jsem nic moc nečekala a dalo se na to dívat, akorát mi nesedl Chris Rock (já ty rádobyvtipně hláškující afroameričany moc nemusím). On v tom hrál sir Anthony Hopkins? Zajímavé, nevybavuju si jedinou scénu s ním. Tuctový akčně-špionážní thriller, jakých už bylo dost dříve - a lepších. 50% EDIT: Několik dní zpátky byl v TV rozhovor s A. Hopkinsem. Dostal mimo jiné dotaz, jak se mu líbilo natáčení "České spojky" v Praze. Odpověděl ve smyslu, že to byl příšerný film, nejhorší, jaký kdy viděl a už si ani nepamatuje, kde se to natáčelo. Ale Praha se mu líbí a má ji rád :-). Ve světle tohoto prohlášení a utrpení mého oblíbeného herce strhávám hvězdičku! 41%(21.4.2009)

• Djkoma

Tohle má být co? Jeden z nejlepších herců Anthony Hopkins veme roli v něčem tak nudném, ne-akčním a nezajímavén a snaží se udělat dvojci s kecálkem Rockem? Proboha... zachvíli bude hrát dvojce Pamela Anderson a Michael Jackson pod režijní taktovkou Stevena Spielberga. :-)(30.7.2005)

• HoneyBunny

Představte si Chrise Rocka, jak se krčí ve skříni, zatímco ho hledá zábiják. V té chvíli mu zazvoní mobil a ozve se: "Sejdeme se na Olšanských hřbitovech." Podobných míst je v České spojce více (nápis Televize na televizi...). Jedna hvězda za Marka Vašuta (šáhnul si na Hopkinse) a druhá za propagaci Prahy.(24.5.2005)

70%(27.9.2007)