poster

Hlad

 • anglický

  The Hunger

Drama / Horor / Romantický

Velká Británie, 1983, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Visáč
  *****

  Lesbicko-upírska story európskeho strihu v depalmovskom kabáte? V réžii epileptického videoklipára Tonyho Scotta? S obnaženou štyridsiatkou Deneuve odetou do "fuck me, I'm stylish as hell" kostýmov? A vyschnutým, po krvi lačným dôchodcom Bowiem? Popretkávaná citáciami Hitchcocka? Damn! Shit! Now that is whack!(23.9.2011)

 • Botič
  *****

  Hunger je jako psychedelický sen, z kterého se člověk neprobere hned ve chvíli, kdy se rozeběhnou závěrečné titulky, ale až o několik dní později a s lehčí kocovinou. Uhrančivá filozofická romance o nesmrtelnosti, lásce a boji se stárnutím vládne tak neskutečnou energií, že jí divák odpustí i nějaké ty scenáristické lapsy v závěru filmu. Catherine Deneuve a David Bowie se, když už ne jeden pro druhého, rozhodně narodili pro tenhle kousek.(16.11.2014)

 • kOCOUR
  ****

  Brian De Palma míval skvělého studenta. Dokážu si představit, že Scott utratil většinu rozpočtu za drogy.(24.4.2010)

 • hirnlego
  ***

  Aha, už vim, proč jsem tehdá dala jen 3*, když je to vlastně tak dobrý - okolnosti toho závěrečného "vyvrcholení" byly dost wtf nesmysl, až mě to naštvalo. Ale jinak je to příjemná pohádka. (3,5*)(27.11.2010)

 • A_FISH
  ***

  Stylově natočená NUDA s nahou hladovou Kateřinou a s nahou hladovou Zuzanou. David zůstal naštěstí oblečen. ►65%(30.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace