poster

Hlad

 • Velká Británie

  Hunger, The

Drama / Horor / Romantický

Velká Británie, 1983, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Takhle nějak by měl vypadat správný upír.(16.11.2012)

 • Pepinec
  ***

  Vy víte moc dobře, co se chystám napsat... Že sledujíc nadpozemskou scénu Susan s Catherine zastavil jsem čas, rotující Zem, dokonce i padající hrnek s horkou kávou, který mi v záchvatu nezkrotné touhy vypadl ze sevření. Bohužel pro film samotný; vzbudil ve mně pouze chuť, nikoli hlad.(22.1.2013)

 • iamek
  odpad!

  Vidím, že i v 80 tých letech nebyl nikdo schopný natočit aspoň slušný film o upírech. Bohužel tahle bída trvá až do dnešní doby. Moc špatný rozjezd mého oblíbence Tonyho Scotta.(7.12.2010)

 • Rob Roy
  *****

  Filmová báseň(10.6.2008)

 • Teya
  *****

  Otevřeně říkám, víc takových pohádek pro dospělé, David Bowie v roli nadrženého upíra zkrátka neměl chybu (chtěla bych být v kůži té herečky z úvodní sekvence, ách jo). ;) Nicméně, tenhle film není z těch, které staví na propracovaném scénáři a ději plném zvratů, tohle je především vizuální pocitová záležitost, sice s děravým příběhem, ale zato protkaná skvělou Bauhausovou hudbou, erotickým napětím, krví a ponurým filozofováním nad (ne)konečností života. Což vás buď unudí k smrti, nebo se zamilujete, těžko nalézt něco mezi tím. Já se každopádně zamilovala - forever and ever.(30.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace