poster

Vyvolený

 • USA

  Unbreakable

 • Slovensko

  Vyvolený

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2000, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  ****

  Většina filmu je jen lehce nadprůměrná, ale ten konec celkový obraz o hodně vylepší. Shyamalan nězklamal ani napodruhé.(31.3.2004)

 • Enšpígl
  *****

  V době, kdy masmédia provádí doslova genocidu lidské fantazie, snů a víry v pozitivní hodnoty se najednou vynoří chlapík z Indie, aby mě brilantním způsobem vrátil tu krásnou víru v obyčejně neobyčejné hrdiny a to je na tomhle příběhu to nejkrásnější, to pětihvězdičkové.(17.6.2008)

 • Shit
  ****

  Rozhodně zajímavej námět, kterej mě nadchnul, ale nemůžu si pomoct, Shyamalan má podle mě stejně daleko lepší filmy. Samozřejmě opět skvělá režie, výborně propracovanej scénář a skvělá hudba + Bruce Willis v hlavní roli, kterej se už dokonale osvědčil v šestým smyslu. Nicméně Shyamalanovi se polovinu film nějak moc nedařilo vytvářet mysteriózní atmosféru, i když se o to hodně snažil. Ale konec byl od Shyamalana zase geniální záležitost a jak už sme od Shyamalana zvyklí, i s šokujícním koncem.(19.12.2007)

 • novoten
  *****

  Mysteriózně-dramatický rodinný thriller s komiksovým oparem. A úžasný film k tomu. Zkrátka Shyem skvěle sestavený stroj na provádění diváka po nejneuvěřitelnějších psychologických zákrutách. Od zcela nenápadného úvodu přes tajemný průběh až k závěru, který vám ukáže, jak moc blízko pravdě jste celou tu dobu byli. Cesta za poznáním a první vlaštovka toho, jak moc nevyzpytatelný a zbožňováníhodný tvůrce vlastně Night je.(24.5.2006)

 • TheMaker
  ***

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::. Nadprůměrný thriller, bohužel ale moc pomalý a pocelou dubu mi přišlo, že si na něco pořád hraje ...... :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(4.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace