poster

Vyvolený

 • USA

  Unbreakable

 • Slovensko

  Vyvolený

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2000, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  ***

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::. Nadprůměrný thriller, bohužel ale moc pomalý a pocelou dubu mi přišlo, že si na něco pořád hraje ...... :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(4.6.2008)

 • gouryella
  ***

  Bohuzel film postrada vyborne tempo a dokonaly zaver Sesteho smyslu, ale i tak se jedna o nadprumerny thriller.(31.7.2002)

 • CheGuevara
  *****

  Pointa filmu u mě spočívala v samotném žánru, neboť je to jediný...ale nebudu vám přece kazit zážitek, jen se na to podívejte sami.(17.12.2007)

 • Malarkey
  *****

  Podle mě je právě tenhle film tím nejlepším, co kdy temný Indický bůh atmosféry natočil. Na druhou stranu, právě tenhle film je nejmíň zprofanovaný oproti takovému Šestému smyslu, příliš se o něm nemluví a spíš se na něj zapomíná, což je podle mě velká škoda. Základem je silný příběh a jak je u Shyamalana obvyklé bravůrní zakončení, celé epopeje, při které člověku bude neskutečně mrazit a přitom by to všechno mohlo být tak nádherně pravdivé a neuvěřitelně přesvědčivé. Herecké výkony netřeba dále komentovat. Bruce Willis a Samuel L. Jackson se do svých rolích neskutečně hodili k tomu podpořeni naprosto famózním hudebním doprovodem, který onu už dost temnotemnou atmosféru přivádí do čtvrté dimenze. Já opravdu netuším, co bych k tomu více dodal. Tenhle film je nadpřirozený, není přehnaný a každý si z něj dokáže něco vzít. --- Jestli víš, jak se v komiksech pozná, kdo se stane zloduchem. Je to ten, kdo je opakem hrdiny.(4.11.2007)

 • RHK
  ***

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Pro mne to vyvolený film není, i když mám Shyamalana i Willise rád. Možná je to tím komiksem, možná pomalejším tempem. Trailer: http://www.csfd.cz/film/8365-vyvoleny-unbreakable/videa/(27.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace