klaus

Není tohle lepší než třeba Snowboarďáci, Rafťáci, Kluby sráčů, Nebo prcičky? Pro mě jednoznačně! Škoda že Michal Suchánek jako malej nehrál až zas tolik rolí. ()

Óčko

Sněženky - skupina holek, které moc nepřijímají Kardovu dceru; Machři - grupa kluků kolem Vikiho Cabadaje. Dohromady normální třída jedoucí na lyžařský výcvikový kurz. Tak tento film skvěle připomněl atmosféru 95% lyžařských kurzů, které v naší republice probíhají... Klasika... Jak přísnost vedoucího kurzu, tak i nadhled profesorky Boženky a v neposlední řadě naivita Hanky, absolventky pajdáku. Nej hláška: (při předjíždění na běžkách): Brťka: "Viki, stopa! Stopa, Viki, Stopa!!" Viki: "Leda hovno!!!" ()

Omegaboy

Vzhledem k tomu, že tenhle kousek se natočil ještě pět let před tím, než jsem spatřil světlo světa, musím říct pánové, "klobouk dolů". V porovnání s aktuální filmovou tvorbou a smyslem pro humor soudobých scénáristů jsou výplody posledních let výsměchem. Téměř realisticky ztvárněná atmosféra, která klade důraz na zážitky " ze života " a ne nutně vyumělkovaná rádoby vtipné scény s vyčpělým humorem. Jsem rád, že jsem si nenechal utéct poslední reprízu v televizy a doplnil si tak další skvost do shlédnuté kartotéky české klasiky. Mimochodem jedna hvězdička je za brilantní konec, který se v komediích tohoto typu jen tak nevidí. Otevřené, pesimistické... ()

gabo1

Nedá sa ináč. Klasika je klasika. A pre mňa je toto film, ktorý si budem každú zimu púšťať znova a znova. ()

moviess

Prostě stará dobrá česká klasika. Komedie jak má být. Jeden z těch filmů, po kterých sáhnu několikrát do roka. Chystám se do kina na Sněženky po 25 letech ale bojím se, že budu zklamaná... ()

Halloboys

Hlášky, které nikdy nezevšední, Viky, co má teda péro, Karda v podání Radoslava Brzobohatého a Suchoš v dětské roli. Prostě nářez. ()

petch

Tak tohle je klasika, která nepotřebuje žádný kopmetář. Ostudu jí dělá pouze její druhá část. Ta neměla nikdy vzniknout, ale to je už o jiném komentáři. ()

Trillian

dovedu si predstavit, ze cloveka na prahu puberty tento film muze nadchnout a asi i pobavit. kazdopadne tendence delat z tridnich grazlu hrdiny je trosicku usmevna ()

Carfi

Dokonalý herci, dokonalý hlášky=pro mě dokonalej film Brzobohatý: Tak co je to tady? Suchánek: Co je vole? :) ()

gerojmanus

Perfektní komedie odehrávající se na lyžařském výcviku. Na čem se lyžovalo v letech minulých, to je z dnešního pohledu obdivuhodný a ty po..ný fronty..to chtělo odvahu.:) ()

burg

Bože bože. To jsme byli (studenti) taky takoví dementi? Pár slušných fórků tenhle průser nezachrání. ()

Devils_PIMP odpad!

Proc jsem dal toto hodnoceni ktere jsem dal. Tak proberu film. Zacatek je celkem uchazejici a mozna i usmevny. Kalsicky obraz lyzarskeho kurzu, puberty a odvekeho souboje mezi profesory a studenty. Boj o mistni "krasku", take pobavil a potesil. Az do teto chvile bych nevahal dat 4 hvezdicky a napsal bych celkem pekny komentar. Jenze u me porad plati, ze film dela zaver. Zaver je nejdulezitejsi a ten se dle meho proste v tomto pripadne nevyvedl, k filmu se nehodil atd. Povazte, jak jsem rikal uz na zacatku, je to pekny usmevny film, u ktereho se clovek pobavi, jahoz hlasky se stavaji nesmrtelne a pak tam filmar v jakemsi pomateni smyslu frkne tragicky nesmyslne dramaticky zaver bez jakehokoli naznaku aspon trosky stesti a spravedlnosti. Prislo mi to jako by na teto planete nebylo nic jen utrpeni a zoufalost. Nezlobte se na me ale ja EMO vazne nejsem. Tenhle film se mi nelibi a libit nebude. To jest muj nazot a zadam aby jste ho brali stejne, jako ja beru ten vas. Howgh. ()

ronin zabak

Kousek zcela zdařilý, vtipný a trochu připomíná složení tříd našich samotných, jakožto zážitky a vlastnosti, proto se s tím ztotožňuji. ()

JARDAHONDA

Sněženky a machři bych zařadil, jako k velmi povedeným studentským komediím..Vždy když se na film dívám, tak si připomenu lyžák.. Skvělá komedie - nesmrtelné hlášky.. ()

may23

Klasika. Člověk se na to může dívat stále dokola a směje se stejně. Jedna z nejpodařenějších komedií z naší krajiny. Lyžáky byly, jsou a zůstanou stále stejné. S trochou nadsázky by se dalo říct, že je to vlastně dokument o lyžařských kurzech v Česku, avšak neskutečně vtipně podaný. ()

bujonek

Vážně jedna z nejlepších českých komedií vůbec. Už zlidovělé hlášky a klasický humor dějalí tento film prostě vynikajícím. Prostě vždy když se dívám na tuto komedii tak se stále směji a to je to nejlepší znamení co u filmu může být. ()