poster

E.T. - Mimozemšťan

 • USA

  E.T.: The Extra-Terrestrial

 • slovenský

  E.T. - Mimozemšťan

Rodinný / Sci-Fi / Dobrodružný / Drama

USA, 1982, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JAn
  *****

  Jednoznačně nejnostalgičtější vzpomínka a rozhodně nejkrásnější filmová podívaná všech dob! Dodnes si živě pamatuji svoje první setkání s tímto mimozemským druhem, dodnes cítím tu nebetyčnou úzkost a úžas, který mě při něm provázel. Mráz, který mi běhal po zádech, když E.T. volal domů a slzy, které ´sem rojil, když se tam vracel. Tak takhle ´sem se seznámil se světem filmu. A právě takhle ´sem se do něj zamiloval. To díky vám, pane Spielbergu.(1.11.2005)

 • Fr
  *****

  RETRO E.T. volá domů…. Tuto větu zřejmě slyšela každá generace. Je fajn, podívat se znovu na dobrodružství mimozemšťana mezi dětmi na planetě Zemi v Director´s Cut verzi, která je technicky dokonalá. Nejen pro onu pověstnou větu, ale také kvůli nesmrtelné ,,létající“ scéně s ,,koulí“ na obloze v pozadí. Povinnost pro všechny, kteří hledají cestu domů, milovníky roztomilých ,,emzáků“ a S.Spielberga!(17.11.2008)

 • hirnlego
  **

  E.T.ho jsem nesnášela už jako malá - a ještě víc toho jeho kamaráda na facky, Elliota - nemohla jsem si pomoct - už tehdy mi to celé přišlo tak neuvěřitelně infantilní a naivní, že jsem se jen modlila, aby už byl konec. V nejbližší době nehodlám tu trýzeň podstupovat znovu.(30.12.2006)

 • molotov
  ****

  Nebylo to taková bomba, jakou jsem čekal.(28.10.2005)

 • Kaka
  ***

  Pro mladé publikum geniální věc. Spielberg dokáže jednoduše a přesto chytlavě vzbudit emoce u drtivé většiny recipientů. Ačkoliv je to legenda, nezasáhle mne tak jak bych si představoval na plné hodnocení.(24.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace