Až po vás

Après vous...

After You

Komedie / Romantický

Francie, 2003, 110 min

Vtipné, svěží, laškovní, typicky francouzské situace s dobrým hereckým ansámblem. (trnky Antoinovy, žalostný kukuč Louise, vnitřní krása Blanche) Tak jak nám život servíruje životní pohromy (bábinka mrcha) ve vzájemném soužití, stejně tak je podali hlavní číšnici zde. Nejdřív tě zachráním, platím za tebe, pečuju, lepím tvé milostné vztahy, abych tě následně nejraději zabil! :-) Já na bráchu, brácha na mě a logické vyústění "Dva nosáči tankují lásku" je na světě.(9.2.2011)

Příjemný snímek v pomalém tempu, kde se vyplatí počkat si do konce.(18.3.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $830,292Tržby Celosvetovo $8,105,013(4.10.2008)

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano.(20.11.2014)

Další z Auteuilových povedených komediálních rolích plná humorných situací s hořkosladkým nádechem. Tři až čtyři, ale za Auteuile zaokrouhlení směrem nahoru.(16.8.2009)