Až po vás

Après vous...

After You

Komedie / Romantický

Francie, 2003, 110 min

Sledování tohoto filmu rozhodně nedoprovází salvy smíchu, ale je nevýslovně roztomilý.(30.1.2015)

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano.(20.11.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $830,292Tržby Celosvetovo $8,105,013(4.10.2008)

Po všech stránkách nenáročná romantická komedie, která se vymyká americké produkci, ale i přes svou možná až zbytečnou délku, dokáže příjemně pobavit.(5.1.2014)

Další z Auteuilových povedených komediálních rolích plná humorných situací s hořkosladkým nádechem. Tři až čtyři, ale za Auteuile zaokrouhlení směrem nahoru.(16.8.2009)