Až po vás

Après vous...

After You

Komedie / Romantický

Francie, 2003, 110 min

Komedie + Francie + Daniel Auteil. Člověk si řekne, sázka na jistotu. V tomhle případě je to ale jasné zklamání, kde pár scén je sice dobrých, ale zbytek je neuvěřitelný a nezajímavý průměr.(27.4.2011)

Další z Auteuilových povedených komediálních rolích plná humorných situací s hořkosladkým nádechem. Tři až čtyři, ale za Auteuile zaokrouhlení směrem nahoru.(16.8.2009)

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano.(20.11.2014)

Příjemný snímek v pomalém tempu, kde se vyplatí počkat si do konce.(18.3.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $830,292Tržby Celosvetovo $8,105,013(4.10.2008)