Komediálny seriál reaguje na aktuálne udalosti predošlého týždňa cez trojicu svojských postáv. Mickey pracuje na benzínovej pumpe, kde za ním pravidelne chodí jeho bývalý spolužiak, taxikár Dano a málovravný štamgast Jari. Doma aj vo svete sa stále niečo deje a táto trojica má na to svoj vlastný názor. (RTVS)

andrewXx

Skvelá politicko-spoločenská satira, ktorá má atmosféru a odreaguje. Zároveň pobaví a veľmi trefne reaguje na aktuálne dianie. Obrovskú pridanú hodnotu tomu dáva ústredná dvojka Heriban a Kubovčík, ktorí patria po hereckej stránke u nás k tomu najlepšiemu. Za mňa teda palec hore a dúfam, že ďalšie diely na seba nenechajú dlho čakať. ()

Eire

Užil som si Silvestrovskú pumpu v rodinnej bubline. Trochu mám však obavy o natáčanie v januári. 😷 SAVANA PUMPA VAJCIACI...! 90% JANUARY UPDATE: To be continued... Thanks God! UPDATE: februar POLITICKA VRAZDA Policajta Generala L. To mne poser Kaaamo... Bez Michala to straca stavu, aj GULE.... 70% ....update 23.10.21 MATELKO na pumpe bez peňazí...🙄😱😆 Pozvolna to straca kvalitu... *STARA* pumpa s Michalom Kubovcikom bola o hviezdu vyssie ako tie posledne diely (Dec 2021)... ()

WillH.

Tak – že po 30-tich rokoch od pádu Komoušov – sa človek dožije takéhoto vymývania mozgov... Tento seriál nie je ničím iným – ako pokusom o totálne demagogický spôsob narábania s verejnou mienkou. Pohŕdam genetickými odpadmi (ako Mazurek a jemu podobní), netvrdím že Korona je vymyslená, rúška sú na nič - či svet nebodaj ovládajú Soros či Ilumináti, ale keď som v ňom vzhliadol rôznych politických predstaviteľov (BTW - či aj pána Krčméryho – ktorého si vážim a uznávam)... Spôsob, akým tvorcovia cpú – akože do seriálu – to čo sa na nás valí z každých strán netu a telky už do marca snáď denno-denne - je jednoznačnou snahou o zmanipulovanie čo najväčšej masy. Ale myslieť si, že niekto – kto fičí na „Slobodných vysieračoch“, bádateľoch, či hltá báchorky na Hlavnésrály.sk a Parlamentnédrísty.sk ; „zaručene pravdivé“ správy – kým ich nezmažú... Niekoľkonásobná mocnina naivity – rovná sa výsledku pohnútkam natočiť takúto – každotýždennú zlátaninu. Jasné jednostranné názory o náckoch (každému normálnemu – síce musí byť jasná Mariánova provokácia šeku 1488 – ale tváriť sa potom ako TV seriál..., hmm); jasne protiruské názory... No a potom pri večerných News – sa ide spravodajský tím RTVS vymasturbovať nad „objektivitou“ svojich správ. Nič odpornejšie a pokryteckejšie som v RTVS za posledných 30 rokov nevidel; A to som už teda videl 😃 P.S.: Nový Čas ako – asi – najvtieravejší PP v histórii slovenskej kinematografie, talenty Heribana a Kubovčíka zneužité na propagandistické účely, noo a ten prešedivený a takmer nemý Vokoun - sediaci zrejme furt pri tom istom zvetranom pive ?! Pri šovinistickom scenári ako herci nezachránite hádam takmer NIČ! Len vďaka Heribanovi a jedinému originálnemu nápadu v tejto Kravine (pardón - "seriáli" 😊) - a to - vsadiť prostredie na benzínku (ku ktorej bežnej - každý z nás - hlavne noční ftáci - ale aj ostatní máme určitý vzťah prepletený všednosťou našich mnohých dní - vzťah veľmi blízky... dávam aspoň jednu Hviezdu. ()

TDY

Prirovnavat pumpu k hnoju, ktory produkuje jojka a markiza na kila je fakt odveci. Nie je tu prilis tlacene na pilu, na vela ,,modernych,, tem su tu pohlady z dvoch uhlov a ked sa pocas epizody len 2,3 x usmejem/zasmejem, stale je to lepsie ako ine humorne relacie/serialy, ktore nasi za posledne roky robia. Dalsie plus je, ze tam nehra Hudak..... ()

e2ek1el

Priznám sa, seriál som začal pravidelne sledovať až po tom "incidente" zo 16.1., ktorý evidentne poslúžil ako zdroj hodnotení "odpad!". V skutočnosti nechápem, čo tam bolo zle, aj v tom diely argumentovali dve strany a jeden výrok ministerky by normálne asi ani nestál za zmienku, keby sa ho nechytli politici. - Myslím, že je naopak dobre, že je seriál aj trošku kontroverzný - Preberajú sa témy, ktoré sú v danom čase aktuálne, názory sú aj napriek komentárom vyvážené - Často je to celkom zaujímavá forma, ako vyspovedať zaujímavých ľudí - či už politikov, lekárov, alebo vedcov - Normálne by som dal niečo medzi 3 a 4 hviezdičkami, blížšie k 4, vzhľadom k podľa mňa neoprávnenej kritike od ľudí, čo videli možno tak na faceboku Blahov komentár k jednomu dielu, dám hodnotenie vyššie. - ()

• Na začiatku každého dielu vidíme mena postav a ich vek. Daniel Heriban - Dano (45), Tibor Vokoun - Jari (35), Michal Kubovčík - Miki (40). Reálne veky hercov v dobe vysielania (2020) sú 40, 64 a 40. Čiže Danovi Heribanovi bolo pridaných 5 rokov, Tiborovi Vokounovi ubudlo 29 rokov a vek Michala Kubovčíka súhlasí s realitou. (shushen)