Žít po svém

• USA An Unfinished Life (více)

Jean má dceru Griff a žije s mužem jménem Gary, ale ten ji bije. Griff na ni naléhá, aby utekly, k čemuž se Jean odhodlá. Cestou se jim ale rozbije auto a Jean nezbývá nic jiného, než se vydat na venkov za dědečkem Griff. Einar žije na ranči a s ním tam žije i jeho kamarád Mitch, kterého zmrzačil medvěd, takže se o něj Einar stará. Einar na svém ranči Jean nechce, ale nakonec ji tam nechá kvůli Griff. Griff a Einar o sobě do teď nevěděli. Einar dává Jean za vinu smrt svého syna. Griffin zemřel při autonehodě, kterou způsobila Jean. Griff se nejdřív dědečka bojí, ale pak si k sobě najdou cestu. Einarovo chování k Jean se ale nijak nemění. Jean si ve městě našla práci jako servírka a až si vydělá dost peněz, chce s Griff odjet. Jean se také zapletla s místním šerifem. Crane je hodný a Jean ho možná trochu využívá i ke svojí ochraně. Jednoho dne se ve městě objeví Gary a Einar si všimne, že se potlouká i kolem ranče. Crane o všem ví, ale Jean zatím nic neřekl. Einar ale neváhá a Garyho z města vyžene. Ještě tu noc se ale Einar a Jean pohádají. I Jean sama se obviňuje ze smrti otce Griff. Následujícího dne Jean a Griff odcházejí bydlet k Nině, u které Jean pracuje. Griff se ale kousne a od Jean uteče k dědečkovi. Griff se sblížila i s Mitchem, kterého nyní nejvíc trápí, že medvěd, který ho zmrzačil, je držen v příšerné zoologické zahradě... (TV Prima)

Pythonator

Dějová linie s medvědem je stokrát zajímavější než ta s Jennifer Lopez. Víc Redforda a Freemana a méně J.Lo. Pak bych šel výš. ()

BeeKay

Ak dame 3 dobrych hercov dohromady, neznamena to hned dobry film. Niezeby niecim vyslovene zly, len moj zly timing. Ak by som ho videl o 20 rokov neskor alebo 10 rokov skor tak dam 3 * urcite. ()

Al90

Hezký film vyřazující pohodu a klid do domácnosti,ideální film na večer s rodinou :) Redford a Freeman,to je záruka pro kvalitní snímek,za mě 4* :) PS: Lopez mi nijak ani nevadila :)) ()

Bogrant

Pohodová melodráma, bez vážnejšieho napätia, založená na čistej, ale pútavej konverzácii a riešení vnútorných rozporov medzi klasicky spoľahlivým Redfordom a pre zmenu nevadiacej Lopezky, kde to všetko ešte istí ako vždy bezchybný Freeman. Nič ohromné, ale poteší to. ()

NikiVai

Pomalý příběh, líně se táhnoucí, přesto naplněný emocemi a životní moudrostí. Bylo to trochu předvídatelné, ale v tomto případě mi to nevadilo, užívala jsem si každou minutu. Mám ráda podobné filmy, odvyprávěné s lidskostí. ()

Painer

Děj: Matka dítěte, která je bita přítelem, odjíždí za svým tchánem, aby ochránila dceru, ale její přítel se tam stejně objeví... Herci: Morgan Freeman i Robert Redford jsou velice zkušení, a tak není divu, že jejich role vyznívají opravdově. A co se týče JLo? Toto je první film, kde jsem ji viděl hrát jako herečku. Hodnocení: 85% ()

McIron

Mimořádně příjemný zážitek! Dvojice Redford a Freeman je fenomenální, Lopez překvapivě přesvědčivá. Redford je holt ze staré herecké školy, jeho monolog směrem k mrtvému synovi je ukázkou minimialistického a přesto mimořádně přesvědčivého herectví. Film, kde víte, jak to dopadne a kdo je hodný a kdo ne, přesto se na něj s chutí dokoukáte až do konce (a uznáte, že některé repliky zdánlivě mrzutého dědečka směrem k vnučce jsou až dojemné). ()

Sollertia

Já Jennifer Lopez opravdu, ale opravdu nemám ráda a tak jsem se chystala tenhle film odepsat, ale když někde hraje někdo jako Morgan Freeman ještě v kombinaci s Robertem Redfordem, neodolám ani já a musím se přiznat, že v tomhle docela vydařeném filmu se mi líbila i Lopezová. ()

Marčus

Mírně medově laděný příběh o sbližování stárnoucího zapšklého pardála Redforda s jeho nově nalezou rodinou. Vše mi připadalo tak akorát rozumně nastavené a dobře uvěřitelné. 85 % ()

Barthman

Hlavně to zhodnotit po svém.. Teda normálně bych tomu pět hvězd nedal... Není to ani tím, že mám slabost pro latinské krasavice. Spíš představa, že chci být na farmě jako Redford a mít kamaráda jako Freeman. A opět jsem potěšen, jak kvalitní je český dabing. ()

Kykyryda

Taková sofistikovanější forma romantických komedií. Mám pro tyhle laskavé romanťáky slabost, škoda J-Lo. Jak mi jinde nevadí, tak tady mě praštila přes oči pokaždé když vlezla před kameru. Ale jinak mile příjemný film. ()

llookvaight

Krásný film,nejen hereckým výkonem všech protagonistů,ale nádherná kamera,která jemně,ale důrazně dotváří atmosféru filmu,film je pohodový a divák má spokojený a báječný zážitek.. ()

zimi

Nádherně příjemný film!!!! Se vším co má mít, super!!!!!!! Všichni herci za jedničku a ta malá, dost dobrý výkon, mě to moc potěšilo a možná dám, někdy 5*, ale co dám je hned a jen doporučuji! ()

PORTER44

V první řadě výborné herecké výkony tří hlavních představitelů Redford jako rančer žijící na samotě a jeho soused a kamarád kterého kdysi zranil medvěd Freeman a rančerova snacha která se uteče schovat před svým milencem Lopezová.Příjemná podívaná v dobré režii a dobrém prostředí. ()

Tobias_Sin

Upřímně nevím, co by tomuto filmu chybělo. Nádherné prostředí farmy, vysněný život, drsní rančeři.. Skvělá hudba, skvělý herci, zajímavý příběh.. ()

Martazoe

Komorní psychologický film, který nestojí na velké akci, ale na výkonech herců. Morgan Freeman se svým sympatickým kukučem a Robert Redford ve své "kovbojské uniformě" jsou výborní, film stojí na jejich výkonech, ovšem ani Jennifer Lopez není špatná, i když trochu moc fyzicky dokonalá. Samotný příběh je opravdové pohlazení po duši bez velkých slov a gest tak typických pro komerční americkou produkci. ()